• 15.977 nieuwsartikelen
  • 179.040 films
  • 12.273 series
  • 34.079 seizoenen
  • 649.209 acteurs
  • 199.272 gebruikers
  • 9.389.979 stemmen
Avatar
 
Talpa
Foto: © ANP

Talpa
Foto: © ANP

Volgens Paul Römer, directeur bij de televisieafdeling van Talpa, zijn bedreigingen aan het adres van medewerkers aan de orde van de dag. Dat vertelt hij tijdens zijn bezoek aan het NPO Radio 1-programma Spraakmakers. Die dreigcultuur, die volgens hem wereldwijd speelt, is volgens hem te wijten aan social media. 

Bedreigingen aan het adres van Talpa-medewerkers, onder wie presentatoren, zijn 'aan de orde van de dag.' Dat vertelt Paul Römer, televisiedirecteur van Talpa tijdens zijn bezoek bij het NPO Radio 1-programma Spraakmakers. "Je weet ook, 99,9 procent van al die dingen die worden gezegd gebeuren allemaal nooit. Maar het intimideert wel en het verpest echt je levensgeluk," zo meldt de directeur, die eveneens laat weten dat het bedrijf een protocol hanteert voor dergelijke situaties. "Wat wij doen bij ons bedrijf, als er bedreigingen binnenkomen die wij serieus vinden of die naar voelen, dan gaan we gewoon naar de politie." 

Talpa

Talpa is de afgelopen tijd meermaals negatief in het nieuws gekomen vanwege wanordelijkheden achter de schermen bij het televisieprogramma The Voice of Holland. De controverse die die situatie gecreëerd heeft, zorgt er voor dat mensen bij Talpa direct worden bedreigd. Een ontwikkeling die Römer "buitengewoon vervelend" noemt. "Je weet wel, het zijn waarschijnlijk loze woorden van iemand. Maar het kruipt onder je huid, je hebt het de hele dag bij je, je voelt je ongelukkig. En niet alleen jij, maar ook als het je gezin, je kinderen, je familie betreft. Het heeft echt enorm veel invloed. Het is buitengewoon laf van de mensen die dat doen."

Römer is ervan overtuigd dat de er Nederland, maar 'eigenlijk in de hele wereld' wel sprake is van een zogenoemde dreigcultuur. Dat is te wijten aan het feit dat je met social media heel makkelijk anoniem kan blijven.

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van eRCee

eRCee

  • 13449 berichten
  • 1981 stemmen

Aantal berichten verwijderd. We zitten hier niet op Facebook. Algemene bespiegelingen over sociale media of journalistiek zijn onder dit nieuwsbericht niet op hun plek. Je kan het hebben over de bedreigingen aan het adres van Talpa en de rest bespreek je maar met je vrienden.