De Amerikaanse actrice Rachel Zegler, die de hoofdrol speelt in de zevenvoudig voor een Oscar genomineerde film West Side Storyis niet uitgenodigd voor de ceremonie. Dat laat ze weten in een reactie op een opmerking van een fan. De actrice was graag aanwezig geweest en heeft er naar eigen zeggen werk van gemaakt, maar tevergeefs, zo zegt ze.
Actrice Rachel Zegler, onder meer bekend van de musicalfilm West Side Story van regisseur Steven Spielberg, heeft geen uitnodiging gekregen voor de aankomende uitreiking van de Academy Award. Dat laat ze weten in een reactie op een opmerking van een fan. De film, naar het gelijknamige toneelstuk werd maar liefst zeven keer genomineerd voor de grote filmprijs, maar Zegler komt zelf niet in aanmerking. Om die reden kan ze geen nieuwe jurk toevoegen aan haar collectie awardoutfits, waarvan ze een fotoreeks op Instagram plaatste. "Ik ben niet uitgenodigd dus een joggingbroek en een shirt van mijn vriend," zo schrijft Zegler.
De actrice is naar eigen zeggen actief op zoek geweest naar een uitnodiging, maar slaagde er uiteindelijk niet om op de gastenlijst te geraken. "Ik heb alles geprobeerd maar het ziet ernaar uit dat het niet gaat gebeuren. Ik zal West Side Story toejuichen vanaf de bank en ben trots op het werk dat we drie jaar geleden zo onvermoeibaar hebben verzet. Ik hoop dat er nog een lastminute wonder gebeurt en ik bij de viering aanwezig kan zijn, maar hey, soms gaat het nu eenmaal zo. Dank voor alle shock en woede, ik ben ook teleurgesteld maar het is oké."
West Side Story
De nieuwe remake is het werk van de legendarische regisseur Steven Spielberg, die werkte met een script dat is geschreven door Tony Kushner. Het is geïnspireerd door Shakespeares Romeo en Julia en vertelt het verhaal van de rivaliserende straatbendes in New York, de Jets en de Sharks, die tegen elkaar strijden om territorium en respect. Wanneer Jets-leider Tony en Maria, het zusje van de Sharks-leider, verliefd op elkaar worden, doen zich allerlei problemen voor. Hoewel Zegler niet in aanmerking komt voor een prijs, werd de film wel in zeven andere categorieën genomineerd, onder meer in die van Beste Film, Beste Regisseur en Beste Scenario. Ook Ariana DeBose werd genomineerd in de categorie beste vrouwelijke bijrol.
Niet heel nieuwswaardig, maar enigszins opvallend gezien de hoeveelheid nominaties. Maar ja belangrijker is het dat de genomineerden van de desbetreffende departementen erbij zitten. Snap dat ze teleurgesteld is want ze waant zich op het moment in een Hollywood sprookje en geniet (terecht) van alle award evenementen .
Gezien de titel dacht ik dat ze om één of andere mij niet bekende reden actief geweerd wordt. Maar het is dus in principe zo dat ze niet bij de genodigden zit, zonder echte reden behalve dat niet iedereen uitgenodigd kan worden.
Het is tenslotte niet het Maracaña stadion waar de Oscars uitgereikt worden.
Enerzijds kan ik haar teleurstelling begrijpen, anderzijds moet zij ook de beperkte toelating begrijpen.
En ach, ik heb geen Instagram, maar in joggingbroek zal ze er ook goed uit zien.
Het is een schande dat er überhaupt mensen zijn uitgenodigd en genomineerd van die waardeloze film. Wel Spielberg maar geen Villeneuve.. dat is pas belachelijk.
Reacties (4)