Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van zazdarovje.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Wildwood (2026) 3,5
29 oktober, 10:06 uur
Wild Horse Nine (2026) 3,5
24 oktober, 21:43 uur
L'Estranea (2026) 3,0
Alternatieve titel: The Spiral, 22 oktober, 23:27 uur
Maigret et le Mort Amoureux (2026) 3,0
Alternatieve titel: Maigret and the Dead Lover, 22 oktober, 23:26 uur
Minotaur (2026) 4,0
22 oktober, 23:22 uur
Fatherland (2026) 2,5
Alternatieve titel: 1949, 22 oktober, 23:22 uur
Sense and Sensibility (2026) 3,0
22 oktober, 23:20 uur
Digger (2026) 3,5
6 oktober, 10:04 uur
Mother Mary (2026) 2,0
6 oktober, 10:04 uur
Normal (2025) 2,0
6 oktober, 10:03 uur
Forgotten Island (2026) 2,5
Alternatieve titel: Het Vergeten Eiland, 6 oktober, 10:03 uur
Heart of the Beast (2026) 3,0
6 oktober, 10:03 uur
Naza (2026) 2,5
6 oktober, 10:03 uur
