Meningen
Hier kun je zien welke berichten JTV-kijker als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
12 Angry Men (1957)
Alternatieve titel: Twelve Angry Men
Hier kun je zien welke berichten JTV-kijker als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Alternatieve titel: Twelve Angry Men
Een zeer knappe film met een goed verhaal, ondanks dat de film zich in één kamer afspeelt en je de afloop van de film al na 5 minuten kan raden. Het is de manier waarop het verhaal in elkaar steekt dat het echt zo goed maakt. Het gaat uiteindelijk gewoon over 12 boze mannen en dat maakt het nu net zo goed, want buiten Henry Fonda ken ik de rest van cast helemaal niet en dat zorgt ook voor meer geloofwaardigheid.
In ieder geval, ik vind het een uitstekende film en het zwart-wit beeld zorgt voor een wat grauwere sfeer die uitstekend bij de film past.
Belachelijke film die het van zijn special effects moet hebben. Het verhaal slaat echt nergens op. De maya-voorspelling word nauwelijks echt aangehaald. Bij dat hele gedoe met die arken was ik echt aan het denken: Meent Emmerich dit nu?
Een heel verhaal vol clichés weer. Cusack en z'n ex komen op het einde weer samen. De mensheid wordt gered. De hoofdrolspelers halen het op het nippertje. Het ergste van alles is dat hieraan 200 miljoen dollar aan is gespendeert. Weggegooit geld. Daarvan hadden ze toch wel een fantsoenlijke film van kunnen maken, met een andere regisseur en scriptschrijver. Niet zo'n halvegare pro-Amerikaanse Duitser.
Ik geef de film wel een half punt extra omdat ik in een interview had gelezen dat hij er al voor had gekozen om een zwarte president te kiezen voor dat Obama was verkozen. Dat is zeer knap ingeschat, hij is dus niet zo idioot als ik eerst dacht. Jammer dat hij zijn intelligentie en zijn job als regisseur niet gecombineerd krijgt.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.