• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.636 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten NotJustAnOpinion als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

127 Hours (2010)

Gelukkig duurde deze film geen 127 uur (zou wel een stunt zijn trouwens) maar 1,5 en zelfs dat was al teveel.

Hij begon erg sterk maar na 20 min ging de vaart uit de film en begon mijn lijden n.l. de verveling, dus op dat gebied kon ik wel goed meeleven met het hoofdpersonage.

Naar het einde toe begon er weer wat leven in de brouwerij te komen maar echt verrast of geboeid heb ik niet kunnen worden.

Deze film is zeker niet slecht maar mist gewoon spanning en kon mij niet 90 min lang aan de buis gekluisterd houden.

2012 (2009)

Je krijgt precies wat je van deze film mag verwachtten , gewoon over de top amerikaans vermaak. Zak chip of popcorn verstand op nul en gaan.

Als ik somigen commentaren hier lees vraag ik me af wat mensen hier van verwacht hadden? Het belangrijkste in idergeval van deze film zijn de special effects en die waren dik inorde.

Ik zelf hou niet zo van deze inhoudsloze films en zal er dan ook nooit een hele hoge score voor kunnen geven maar een voldoende heeft deze zeker wel verdiend.

9 (2009)

Ik blijf met dubbele gevoelens zitten na het zien van deze film.

Van de ene kant was het geweldig de animatie en de sfeer die deze film uitstraald vond ik fenominaal.

Maar het verhaal was erg dun en ook de uitwerking daarvan was warrig en erg haastig.

Juist vanwegen die dunne verhaallijn werd de film op het einde toe zelfs wat langdradig ondanks de korte speelduur.

Jammer met wat meer aandacht had dit een hele grote in zijn genre kunnen worden!

A-Team, The (2010)

Alternatieve titel: The A Team

Als remake op de serie vind ik de film niet geslaagd, er word wel geregeld gerefereerd aan de serie maar toch kwamen de karakters niet overeen met die van mijn vroegere helden.

Wat dan overblijfd is een aardige film die ondanks mijn vooroordelen toch positief wist te verrassen, daarom een voldoende.

3*

Boy A (2007)

Dubbelen gevoelens houd ik aan deze film over.

Aan de ene kant zijn de 100 minuten omgevlogen en is alles mooi in beeld gebracht, maar aan de andere kant kon ik nooit echt meevoelen met de personages waardoor ik niet echt in de film zat.

Ook op het einde had ik het gevoel dat er veel meer ingezeten had en was het allemaal nogal rechtoe rechtaan!!

Conclusie zeker geen slechte film maar zeker ook geen hoogvlieger.

3*

Brick (2005)

Zeker geen slechte film en de stijl van een film noir komt hier redelijk goed in uit.

Acteerprestatie's zijn erg goed en ook het camera werk en het script zijn goed te noemen.

Enige minpunt wat ik aan de film vind is dat het soms ingewikkelder wil doen dan dat het allemaal is waarddor je het gevoel krijgt van wat gebeurd er allemaal terwijl er helemaal niet zoveel gebeurd.

3*

Casanegra (2008)

Zeer aangenaam verrast door deze film. Muziek en camera werk is fantastisch en ook de hoofdrolspelers zetten een goede prestatie neer.

Vanaf het begin word je gelijk het verhaal in gezogen en door de vele kleurrijke types word de komische kant niet vergeten.

Enige nadeel is de speelduur , deze is toch wat aan de lange kant voor het verhaal wat verteld word waardoor de film na het einde toe een beetje inzakt. Ook worden sommige verhaallijnen me wat te snel afgewerkt ondanks de lange speelduur.

Ik ben niet zo bekend met de Marokkaanse filmindustrie, maar in tegenstelling tot mijn voorganger begrijp ik niet na het zien van deze film waarom de industrie nog een lange weg te gaan heeft. Integendeel zelfs hier zouden heel wat buitenlandse productie's een voorbeeld aan kunnen nemen.

Desperado (1995)

Alternatieve titel: El Mariachi 2

Voor een goed verhaal hoef je deze Desperado zeker niet te kijken wat normaal bij mij al gauw voor een lage score dan in aanmerking komt.

Maar de geweldige 2 openingsscene's, de prachtige muziek , de geweldige bijrollen en scene's van Buscemi en Tarantino , de mooie Salma Hayek, de goed geacteerde rol van badguy door Joaquim de Almeida en de fraaie decors van dat typische Mexicaanse stadje zorgde ervoor dat de 106 minuten voorbij vlogen. Punt.

4*

Hitch (2005)

Goh heel verrassend deze film ,normaal is dit absoluut niet mijn genre maar ik denk vooral door Will Smith en zeker ook Kevin James heb een me 115 minuten compleet geamuseerd.

Verhaal was erg leuk met voor mij veel grappige momenten en goede muziek.

Min punt vond ik toch het acteerwerk van Eva Mendes en dan vooral in het begin van de film gaanderweg merkte je toch verbeterring en kwam ook zij wat beter in haar rol.

Een romantische komedie mag voor mij niet te zoet zijn en dat viel gelukkig nog mee hier , tot de laatste 10 minuten dan die waren me toch weer glazuur van mijn tanden afspringend zoet.

Al met al aangenaam verrast 3,5*

Hounddog (2007)

Gemengde gevoelens heb ik bij deze film.

Om te beginnen de kleuren de settings en de geluiden waren prachtig en geven je het gevoel daadwerkelijk zelf in het zuiden van Amerika te zitten.

Tevens haalt dit de snelheid uit de film waardoor je soms het gevoel hebt of er nog wat gaat gebeuren of niet en zeker de eerste 3 kwatier had ik dat heel erg.

Na de bewuste scene komt pas de spanning in de film en hoopte ik op een ander verwerkingsproces dan wat nu het geval was en bleef ik met nog een aantal vragen zitten en dus bleef IK met een leegte achter i.p.v. Dakota Fanning die overgerins een geweldige acteerprestatie neerzette.

Martyrs (2008)

De film begon goed maar halverwege gleed hij toch wel erg ver weg en werd het allemaal wat langdradig.

Dit was geen probleem geweest als er een goed slot zou komen maar ook dat viel erg tegen.

Ook is het niet gelukt mij te schokeren helaas, dan was mijn oordeel een stuk positiever geweest. Ik vond het over het algemeen gewoon smakeloos met een te zwak plot.

Mindhunters (2004)

Alternatieve titel: Mind Hunters

Erg standaard en vlak niet bijzonder maar ook niet echt slecht te noemen.

2,5*

Narrows, The (2008)

Ik had erg veel moeite mijn aandacht bij de film te houden.

Hij is zeker niet slecht maar stijgt nergens boven een matig niveau uit.

Matig is dan ook het sleutelwoord voor deze film.

Once upon a Time in Mexico (2003)

Ongelooflijk dat een film met zo'n sterrencast zo slecht uit de verf komt.

Desperado was geweldig, maar dit!!!!

Robert Rodriguez probeert op alle fronten bigger and better , sneller en flitsender te zijn dan in Desperado, meer knallen , grotere decors, meer top acteurs, ingewikkelder script enz.

Maar hierdoor is het belangrijkste verloren gegaan de unieke sfeer en rust waarin het vorige deel in mijn ogen juist zo in uitblonk.

Public Enemies (2009)

Ow wat viel dit tegen. Er schort zoveel aan de film dat ik niet weet waar ik moet beginnen.

Om te beginnen de muziek deed me niks , ook het verhaal kon me niet raken en over de acteerprestatie's nog maar te zwijgen totaal opervlakkig en geen enkele uitdieping van een karakter.

Ik snap er helemaal niks van Michael Mann is toch zeker niet de minste en Johnny Depp kan de film helaas ook niet redden.

Niet alles was slecht aan deze film de decors, kleding, voertuigen en mischien nog wel het belangrijkste de wapens waren wel geweldig.

Ondanks alles geef ik 3* alleen is dit wel flink naar boven afgerond!!!!

Sleepers (1996)

Zeer boeiende film met een sterk spelende cast.

De kracht in deze film ligt hem vooral bij de speelduur, de regiseur neemt heel goed de tijd het verhaal te vertellen vanaf het begin tot een perfect uitgewerkt einde.

Dit zal zeker niet iedereen liggen die de film ziet maar mij heeft het voor de volle 147 minuten weten te boeien.

Stalingrad (1993)

Het verhaal en de keuze om vanuit het duitse kamp de verhaalvertelling te doen zijn geweldige ingredienten voor een topfilm.

Maar helaas de uitwerking is zo slecht gedaan dat de film nergens echt tot een topper komt.

De scenes lopen slecht in elkaar over en gaan vooral in het begin van de hak op de tak wat amaturistisch overkomt op mij.

Mede hierdoor stoorde ik me echt waardoor ik me niet met de personages kon inleven en ik dus nergens echt geraakt werd wat toch vreemd is bij zo n beladen onderwerp.

Ook de decors viel me een beetje tegen graag had ik meer shots van de stad gezien wat meer recht aan de titel zou doen.

Al met al toch wel een tegenvaller.

Stand by Me (1986)

Deze Stand by me is geen jeugdsentiment voor mij ik had hem dan ook nog nooit eerder gezien tot vandaag.

Ondanks dat het prachtig geschoten plaatjes waren en de acteurs een goede acteerprestatie neerzetten, kon ik niet echt in de film komen en dus ook niet het vrije gevoel van een 12 jarige delen.

Dat wat juist de kracht van deze film moet zijn wist mij niet te raken jammergenoeg, mischien ooit na een herkansing dan maar.

3*

Tourist, The (2010)

Deze film krijgt veel kritiek en niet geheel onterecht.

Veel kritiek punten zijn b.v. mist spanning, acteerprestatie's zijn niet over een huis te schrijven en het plot is niet verrassend.

Ik ben het volkomen eens met al deze argumenten, maar ik heb me geen moment verveelden de film keek lekker weg.

Ook de locatie's zagen er fantastisch uit en het rustige tempo ligt mij wel in dit genre.

Daarom krijgt deze prent een voldoende van mij.

3*

Unbreakable (2000)

Na een sterk begin van deze film valt hij daarna toch al snel weg en is de spanning ver te zoeken.

Op een gegeven moment vraag je je zelf af waar gaat dit heen en waar komt de spanning in de film , nou dat bewaren ze allemaal tot de laatste 5 minuten.

Het einde is dan wel spectaculair maar dat is te weinig om van deze film een echte topper te maken.

De acteerprestatie's daarintegen waren erg goed van zowel Jackson als Willis.

Dikke voldoende 3,5*

Untouchables, The (1987)

Wat een tegenvaller.

Alle acteurs vallen tegen, alleen connery maakt er nog iets van. De Niro zet hier een karikatuur neer die totaal ongeloofwaardig is, maar ook Costner bakt er niet veel van.

Het lukte mij ook geen moment enigzins met de personages mee te leven en vond ik veel scene's als los zand aan elkaar gemonteerd.

Was dan alles slecht nou nee, decors en kleding zag er prachtig uit en het waargebeurde verhaal blijft ook intressant dit samen met een tweetal klassieke scene' s zorgd voor een krappe voldoende.

Welcome (2009)

Aangrijpend verhaal van de dagelijkse realiteit. En dat is nu precies tevens het zwakke punt voor mij het verhaal is boeiend maar de film wist me nergens echt te raken.

Persoonlijk had ik het ook geweldig gevonden als de film in Irak zou beginnen en van daaruit de vluchtpoging naar Engeland zou vertellen.

Nogmaals mooie film maar ik blijf met het gevoel zitten dat er veel meer in gezeten had.

Where God Left His Shoes (2007)

Mooi om te zien dat uiteindelijk de moraal in deze film belangrijker is dan dat het verhaal helemaal uitgewerkt word.

Wrong Turn at Tahoe (2009)

Ik moet zeggen dat ik me toch wel vermaakt heb met deze film ,hij keek in ieder geval makkelijk weg.

Over Cuba Gooding Jr is de laatste jaren veel gezegt en geschreven en niet alles wat hij aanpakte veranderde in goud om het zo maar eens uit te drukken.

Ook met deze film kan hij die kritiek niet wegnemen, de acteerpresatie is zeker niet slecht maar iets bijzonders is het zeker ook niet.

De karakters tonen weinig diepgang en ook het verhaal is weinig omvattend. Ondanks dit alles heb ik me geen moment verveeld.

3*