• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten LiaKna als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Last Christmas (2019)

Het maakt me meteen vrolijk om de muziek van Wham en George Michael te horen. Ik hou van de muziek en dat dan in een kerst film. Geweldig .

Wat heb ik toch genoten van deze film. Het gevoel van liefde en kerst komt er goed in voor en ze hebben het allemaal mooi in elkaar gezet. Dit is zeker een film wat ik nog vaak zou gaan kijken.

lees hier mijn review: Review Last Christmas

Letters to Juliet (2010)

De film is heel erg zoet sappig. Dit zie je ook heel erg goed in hoe de film is gemaakt en hoe ze de film hebben gefilmd. De film ziet er eenvoudig uit.

Kijk hier mijn volledige beoordeling: review Letters to juliet

Little Women (2019)

Het gaat over vier zussen die langzaam volwassen worden en leren wat het echte leven is. Zo wordt een van de zussen arm naar heeft ze voor liefde gekozen. De ander heeft het lastig en wil schilder worden. Ze wilde eigenlijk trouwen voor geld maar heeft toch gekozen voor liefde. Helaas gaat een van de zussen dood. Zij is de jongste en de beste van alle vier. De vierde zus geloofd niet in het huwelijk en wil er op uit in haar eentje. Ze wil schrijver worden en werk er hard aan. Het hele verhaal gaat over de moeder en de vier dochters tot dat hun vader eindelijk thuis komt. Natuurlijk kan de film niet eindigen zonder de film goed af te laten lopen.

voor mijn hele review: Review Little Women