Alternatieve titel: Facing El Chapo, 29 augustus, 23:20 uur
Spannende film.
Film opent sterk met een introductie van de karakters die uit het leven is gegrepen. Geloofwaardig met echte mensen lijkt het. En dan komt het eenvoudige verhaal op gang en een spannende en zenuwslopende tocht vol geweld volgt door de krochten van Mexico. Achterdocht en onderling wantrouwen maken het echt spannend. Jeetje wat een smerig tuig loopt er in Mexico, Eenvoudige film maar doeltreffend. Een aanrader.
Goede en spannende film. Heerlijk gemaakt met een jaren 90 vibe. De film is duister en sfeervol. Mede door het huis waar de hoofdrolspelers gaan wonen in het begin en waarmee de toon wordt gezet. De Niro speelt gewoon goed. Zijn dialogen met Keaton zijn hoogtepunten in deze film. De film is langzaam, maar met oog voor detail. De film is spannend, maar niet bloedstollend spannend. Af en toe neigen de verhaallijnen wel wat richting teveel sentiment, maar schieten gelukkig niet uit de bocht.
Deze thriller heeft na het einde nog twee epilogen die ik wel prettig vond.
Nogal lage waarderingen hier voor deze Netflix productie. Mijn inziens niet nodig, De film is vakkundig gemaakt, met heerlijke jaren vibe. Soms denk ik wel eens dat mensen wel heel erg verwend zijn tegenwoordig.
Wat een goede film! Volledig langs mij heengegaan in 2023. Maar dit was echt even genieten. De beste scifi in tijden voor mij. En je maakt er geen vrienden mee, maar ik vond dit genietbaarder dan bijvoorbeeld Dune II.
De wereld die hier gecreerd is ziet er magnifiek uit. De voertuigen, boten en vliegtuigen, de wapens, de robots en kostuums zijn er om door een ringetje te halen. De landschappen zijn schitterend. Het acteerwerk valt nergens tegen. Washngton jr. doet het prima en de jonge en de jonge Madeleine Yuna Voyles ook al. De sound editing van deze film is misschien wel het sterkste punt van deze film.
Het verhaal stelt an sich niet veel voor. A.I was en is een hoofdthema in inmiddels best veel films. En dit is de eerste keer dar ik zie dat niet A.I. maar de mensheid het kwaad is, en dan hier specifiek het blankeAmerikaanse leger. Echt vreemd kijk je er vandaag de dag niet meer van op.
Een waarlijk spektakel, met een mooie boodschap. Zeer knap gemaakt deze film! Een dikke 8.
Een juweel van een film. Met prachtige beelden van een oud en soms vervallen Turijn. Met betoverende muziek en charismatische hoofdrolspeelsters goed gevangen in fraai camerawerk. Een film over een niet eenvoudig leven in de stad. Maar wel met respect voor het leven en de kunst van het Italiaanse genieten van de deugden des levens. Over ontluiking, ontdekking en teleurstelling.
Een juweel van een film dus. Hieronder geeft filmliefhebber Fransman een mooie omvattende beschrijving van de film. Mocht er nog een filmliefhebber zijn die dit leest. Ga deze parel kijken!