• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.485 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten O.M.M.H. als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Arrival (2016)

Eindelijk een mooie SyFy die inzicht geeft met het bewustzijn van een mens. Het verleden/heden/toekomst. We zijn gauw gefixeerd op hoe de communicatie met het leven erbuiten gaat waardoor we gauw het gevoel van bedreiging aanvoelen. Deze film laat ook zien dat hoe de mensheid reageert op een eventuele bezoekje als iets op aarde komt, er ook daadwerkelijk chaos en paniek word gecreëerd als we het niet in de hand zouden hebben. Je ziet ook duidelijk dat we geen eenheid vormen met alle andere landen. Maar we eigenlijk allemaal op onze eigen intuïtie afgaan zonder dat er saamhorigheid hoort te zijn. Net zoals mensen deze film te saai of te langdradig vonden en meer actie, aliens & CGI willen zien... zit hier toch meer verhaal in dan bij de meesten. "Arrival" is bij mij een film waar je toch steeds over blijft nadenken. Karakters kwamen emotioneel sterk over, film komt rustig over en duidelijk zien het over om zou moeten draaien. Deze film krijgt van mij een 5 ster!

Dark Knight, The (2008)

geniale batman film. behoort tot 1 van mijn favorieten sterk verhaal en jammer Heath Ledger, want dit was zijn mooiste rol die die heeft gespeeld als de joker..

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Alternatieve titel: Hobbs and Shaw

leuke film om in de bios

gezien te hebben maar toch ook weer een beetje te amerikaans en "over de top"

Jammer dat het hele straatrace concept er helemaal uit ligt waar het in de 1ste delen volgens mij om draaide...

Hobbit: An Unexpected Journey, The (2012)

Alternatieve titel: De Hobbit: Een Onverwachte Reis

Ik kom net een maandje terug van Nieuw Zeeland. en heb de film in deThe Embassy Theatre in Wellington gekeken. Ikzelf ben een erge grote van de LOTR Trilogie.

heb de boeken niet gelezen jammer genoeg. Maar denk dat het ook beter was dat ik het niet gelezen heb in verband de lezers van het boek een andere beeld en kijk hebben.

Ikzelf vond het een geweldige film helemaal omdat het in 3D word uitgezonden, werd ik er helemaal ingezogen. het voelde net alsof jezelf een rol speelde in de film. De film is natuurlijk beetje kinderachtig overgekomen, maar dat wilt niet zeggen dat het verhaal en film verandering in geeft. "In elk mens schuilt een kind". Dus wil hierbij zeggen dat ik me erg vermaakt hebt en me weer in een fantasierijk wereldje ben beland. Can't wait for the next part!!!

Kindergarten Teacher, The (2018)

behangplakker schreef:
Niet? Alhoewel het een passend einde was, zag ik hem wel van verre aankomen. Het was wat mij betreft goed dat ze het lieten bij de arrestatie en niet een proces o.i.d. begonnen. Dit liet mij echt nadenken wat hier op zou moeten volgen


behangplakker Ik had niet verwacht dat hét jongetje zelf inzag dat zijn juf verkeerde bedoelingen met hem voorhad en dan op die leeftijd al slim genoeg is en aanvoelde om dus contact met de politie te nemen. Dat vind ik dus nogal knap van een 5-jarige en dan al die inzichten hebben.
dat had ik dus niet verwacht

Ready Player One (2018)

Vond het een heerlijk biosfilmpje om naar te kijken, jeugd komt af en toe ook weer eens lekker naar boven. Stand op nul en je lekker virtueel mee laten gaan. Visueel was het CGI mooi overgebracht en vond hem zeker niet verkeerd. zeker de moeite waard om erheen te gaan voor een avondje bios. Leuk verhaal voor de echte gamers!! haha