Meningen
Hier kun je zien welke berichten Steffano als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
7eventy 5ive (2007)
Alternatieve titel: Seventy Five
Tomb, The (2007)
Alternatieve titel: HP Lovecraft's The Tomb
Hier kun je zien welke berichten Steffano als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Alternatieve titel: Seventy Five
''75''
Deze film kan weer met een mooie worp de prullenbak in.
Met stip, echt zonder grappen, een van de slechtste films die ik ooit gezien heb.
Ik zal de grootste irritaties even opnoemen:
* Wat hadden de agenten nou voor rol in de film? Ik denk echt dat ze nog geen 5 minuten in beeld zijn geweest.
* Toevallig bestaat de hele crew uit stereotypetjes? Neem nou de homoseksueel: ze hadden deze niet overdrevener in beeld kunnen brengen, werkelijk een schande. Voor mij was de film gelijk al een halve ster waard toen deze relnicht in beeld kwam (No offence).
* Toen de vreselijk vervelende negerin in de plas met rood spul stapte, had ze zelf niet eens door dat het bloed was?
* Toen de moordenaar die blondine onthoofde, waarom ging die andere meid in vredesnaam in de kast zitten?
* Er spoot wonderbaarlijk genoeg geen bloed uit de halsslagader van de onthoofde jongen in het zwembad? Met een budget van €3.000.000,- zou in ieder geval dat toch moeten lukken?
* Waar sloeg het einde op? Een van de overlevenden blijkt ineens de moordenaar te zijn, maar hij heeft ook nog een Viking-vriend om hem te assisteren? haha dat was lachwekkend!
* In het midden van de film had iedereen ineens een vriendin, en had seks met elkaar? Zelfs de vieze dikkerd ging met een van de knapste meiden naar bed!
* Op het laatst, gaan ze allemaal even rustig vergaderen over hoe ze de situatie aan gingen pakken, terwijl er een niet-zo-aardige man met een hakbijl in het huis rondliep, die iedereen op brute wijze afmaakte?
* Meest opmerkelijk: In het begin word gezegd dat het drie kwartier duurt voordat de politie bij het huis is, maar op het laatst wachten ze met zijn allen een uur lang in die slaapkamer?
Dat dit soort films in de categorie 'horror' vallen, is mij een groot raadsel.
Enige pluspunt: de eerste scene ('Knock knock, who's there?'') was wel aardig.
1 ster, omdat ik toch genoten heb hoe de irritante leden van de crew één voor één werd afgeslacht.
Don't waste your time!
Alternatieve titel: HP Lovecraft's The Tomb
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.