Meningen
Hier kun je zien welke berichten John Lee Hooker als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
X-Men: Days of Future Past (2014)
Alternatieve titel: X-Men: First Class 2
X: First Class (2011)
Alternatieve titel: X-Men: First Class
Hier kun je zien welke berichten John Lee Hooker als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Alternatieve titel: X-Men: First Class 2
Binnen de sci-fi wereld blijft X-Men toch een klasse apart. Het is mooi om hun geheime wapens te aanschouwen en om ze met elkaar samen zien te werken om de plannen van hun tegenstanders te omzeilen. Visueel zitten er prachtige shots tussen en er is veel overtuiging vanuit de cast. Ik heb nog niet de hele reeks verslonden maar ben wel benieuwd naar het volgende deel.
Alternatieve titel: X-Men: First Class
Zonde.
De eerste helft was echt waanzinnig. De settings waren schitterend en het camerawerk was lekker soepel. Ook de overgangen tussen de verschillende scènes waren erg smooth en afwisselend.
Ik was al bang dat dit niet zo bleef.
Langzaam maar zeker worden we getracteerd op een heldengroepje die een paar badguys moeten vangen. Ze vallen in herhaling met de special-effects en showen nog een paar keer hoe Raven transformeert in haar blauwe gedaante.
Iemand heeft vier handen, een ander heeft zeer krachtige stembanden. Magneto kon zelfs een satelliet shotel omdraaien, yeah! Deze mutanten worden te nadrukkelijk weergegeven in een soort van circus, we blijven als kijker echt een toeschouwer en werden niet meegesleept met de gebeurtenissen en dat is toch jammer. Ze bereiden zich nog even voor in een grijs trainingspakje en dan breekt de hel los.
Heel dat gedoe met die Amerikaanse- en Russische schepen kwam onvoldoende naar voren. We komen af en toe terecht in de vergaderzaal van de KGB en belanden in de stuurhutten maar ik had nergens het gevoel dat zij echt een belangrijke rol vervulde. Misschien was het beter geweest om de marine in beeld te brengen wanneer ze van de havens vertrokken, in plaats van om meteen in zo'n symmetrische situatie te springen waarbij Rusland en de VS tegenover elkaar opgesteld liggen.
Het einde op dat strand is een beetje dom in elkaar gezet. Magneto vertrekt met zijn vriendjes en dan komen de mutanten opeens naar Xavier gerend, die zijn benen niet meer voelt.
(American flag)
Eerste helft is prachtig, de rest vond ik alles behalve boeiend.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.