• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.430 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Booth at the End (2011-2012)

Drama / Mystery | 2 seizoenen
2 seizoenen
4,00 6 stemmen + Mijn stem

Status: Beëindigd

Genre: Drama / Mystery

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Ontwikkeld door: Christopher Kubasik

Met onder meer: Xander Berkeley, Matt Nolan en Michelle Dunker

IMDb beoordeling: 8,0 (6.057)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: maandag 11 juli 2011

Eerst uitgezonden op: City (Canada)

Plot The Booth at the End

The Booth at the End gaat om een mysterieuze man die in op een bank zit in een restaurant. Mensen kunnen naar hem toe komen met vragen en de man zorgt ervoor dat ze uitkomen, voor een prijs natuurlijk. In ruil voor wat ze willen, moeten deze mensen hun moraal offeren en iets doen wat ondenkbaar is. Maar de man dwingt nooit iemand om iets te doen. Het is altijd aan hen om te beginnen of te stoppen. Wat rest is de vraag "Hoe ver zou jij gaan om te krijgen wat je wilt?"

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over The Booth at the End

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Shaky

Shaky

  • 1324 berichten
  • 2548 stemmen
zondag 10 december 2017
The Booth at the End seizoen 1 Geweldige kleine serie die het moet hebben van het mysterie en de sfeer. Zo goed als heel de show speelt zich af in de booth waar 'De Man' en zijn 'cliënten' zitten, maar ik kan me herinneren dat ik hier enorm geboeid naar heb zitten kijken. Prachtig in zijn eenvoud.