• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.339 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.419 stemmen
Avatar
 
banner banner

Totally Completely Fine - Seizoen 1 (2023)

3,12 13 stemmen

Show titel: Totally Completely Fine

IMDb beoordeling: 7,2 (2.420)

Afleveringen: 6

Speelduur: 5 uur en 04 minuten

Ontwikkeld door: Gretel Vella

Met: Thomasin McKenzie, Rowan Witt en Lexie Hallett

Oorsprong: Australië

Datum van release: donderdag 20 april 2023

Eerst uitgezonden op: Stan (Australië)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Totally Completely Fine

Het leven van de 20-jarige Vivian Cunningham is een puinhoop. Vorige week heeft ze per ongeluk de veganistische foodtruck van haar broer in brand gestoken met een vape met speksmaak en deze week heeft ze het hutje op de klif aan de kust van haar grootvader geërfd en moet ze voorkomen dat mensen te dicht bij de rand komen. Misschien, heel misschien, zal ze, door deze mensen te redden, langzaamaan zichzelf gaan redden?

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2023)

  1. 1. Welcome to the Crevice

    20 april 2023 (50 minuten)

  2. 2. The Best Offence Is the Fence

    20 april 2023 (49 minuten)

  3. 3. Juan de Vacaciones

    20 april 2023 (49 minuten)

  4. 4. Not All Heroes Carry Vape

    20 april 2023 (50 minuten)

  5. 5. You’re a Sexy Fucking Mess

    20 april 2023 (57 minuten)

  6. 6. Totally, Completely Fine

    20 april 2023 (49 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van stefan dias

stefan dias

  • 2499 berichten
  • 1464 stemmen

Wow, wat een verrassend laag cijfer. Ik kwam toevallig het begin van aflevering 4 tegen en ik had meteen iets van 'mm, interessant'. Ik heb gisteren de eerste 3 episodes gezien en dit is helemaal up my street. Heel wat prima dram- maar vooral de -medy maakt deze drammedy absoluut uniek. fantastische karakters (Hendrix!) die deze reeks absoluut uniek maken tot iets wat je totaal niet in een hokje kan steken. Ik schrik dus wel echt van het lage cijfer, want eindelijk nog eens een reeks die mij weet te VERRASSEN. Ik weet niet waar het verder nog naartoe gaat, maar dit kan wat mij betreft al niet meer stuk. Doe opdringerige overbuurvrouw met haar schrijn met een foto van Hugh jackman… , puur genie. Drama en komedie die vlotjes tussen de uitgestippelde paden doorslalomt. Mooi om te zien hoe Vivian zich ontpopt tot een echte engel: een mens van vlees en bloed die haar medemens ziet staan. Wat mij betreft heel zwaar ondergewaardeerd.

ps: en heerlijke muziek die me aan de The White Lotus deed denken.


avatar van stefan dias

stefan dias

  • 2499 berichten
  • 1464 stemmen

Mja… toch een halfje eraf door die gitzwarte vijfde aflevering, het wat vage verhaal rondom Hendrix en zijn huwelijk en het feit dat op het einde de humor-drama balans een beetje verloren raakt ten nadele van de humor. Net datgene wat zo perfect zat. Voor Alejandro alleen al, zou ik dan weer wél 5 sterren willen geven.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.