• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.376.964 stemmen
Avatar
 
banner banner

Angel - Seizoen 2 (2000-2001)

3,73 22 stemmen

Alternatieve titel: Angel: The Series

IMDb beoordeling: 7,9 (80.036)

Afleveringen: 22

Speelduur: 15 uur en 24 minuten

Ontwikkeld door: Joss Whedon en David Greenwalt

Met: David Boreanaz, Charisma Carpenter en Alexis Denisof

Oorsprong: Verenigde Staten

Datum van release: dinsdag 26 september 2000

Eerst uitgezonden op: The WB (Verenigde Staten)

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk seizoen 2 via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Angel

De serie draait om de vampier Angelus, die door een vloek zijn ziel heeft teruggekregen en sindsdien Angel wordt genoemd. Door deze vloek heeft hij enorm veel last van schuldgevoelens en berouw van alle slechte daden die hij als vampier heeft gedaan. Zodoende gaat hij in Los Angeles aan de slag als privédetective, gespecialiseerd in occulte zaken. Het karakter Angel verscheen eerder in de serie Buffy the Vampire Slayer.

Externe links

Afleveringen Seizoen 2 (2000-2001)

  1. 1. Judgment

    26 september 2000 (42 minuten)

    Angel beschermt een zwangere vrouw die wordt belaagd door demonen, nadat hij per ongelijk haar beschermer heeft gedood.

  2. 2. Are You Now or Have You Ever Been

    3 oktober 2000 (42 minuten)

    In de jaren '50 helpt Angel een vrouw zich te verbergen voor haar verleden in een hotel met een lange geschiedenis van dood en verderf. Ondertussen in het heden, maken Angel en zijn collega’s jacht op een demon die verantwoordelijk is voor de slachting.

  3. 3. First Impressions

    10 oktober 2000 (42 minuten)

    Angel komt een verliefde Darla tegen in zijn dromen. Cordelia zweert Gunn te beschermen nadat ze een visioen heeft gehad waarin hij in levensgevaar verkeert.

  4. 4. Untouched

    17 oktober 2000 (42 minuten)

    Angel probeert een meisje met telekinetische krachten te helpen, voordat ze in handen kan vallen van Wolfram & Hart.

  5. 5. Dear Boy

    24 oktober 2000 (42 minuten)

    In opdracht van Wolfram & Hart probeert Darla Angel in de verleiding te brengen zich over te geven aan de duisternis.

  6. 6. Guise Will Be Guise

    7 november 2000 (42 minuten)

    Angel heeft een afspraak met een swami in de hoop van zijn obsessie met Darla af te komen. Ondertussen neemt Wesley Angel’s identiteit aan en speelt bodyguard voor de dochter van een rijke zakenman. De dochter dreigt opgeofferd te worden aan de godin Yeska.

  7. 7. Darla

    14 november 2000 (42 minuten)

    Lindsey voelt zichzelf aangetrokken tot Darla wanneer haar geestelijke toestand achteruit gaat. Angel probeert haar te redden uit de klauwen van Wolfram & Hart, terwijl Darla zich meer over haar verleden herinnert.

  8. 8. The Shroud of Rahmon

    21 november 2000 (42 minuten)

    Angel gaat met behulp van Gunn undercover om te voorkomen dat een geestveranderende lijkwade in verkeerde handen valt.

  9. 9. The Trial

    28 november 2000 (42 minuten)

    Achtervolgd door flashbacks van zijn 150 jaar durende affaire met de gevreesde Darla, stuurt Angel Gunn erop uit haar te vinden. Om Darla's leven te redden, moet Angel enkele gevaarlijke beproevingen doorstaan.

  10. 10. Reunion

    19 december 2000 (42 minuten)

    Het opnieuw gevormde dodelijke duo Drusilla en Darla verschijnt in de straten van L.A.. Angel is woedend op zoek naar het gevaarlijke tweetal.

  11. 11. Redefinition

    16 januari 2001 (42 minuten)

    Angel neemt het op tegen Darla en Drusilla wanneer ze audities houden voor demonen die rotzooi willen trappen.

  12. 12. Blood Money

    23 januari 2001 (42 minuten)

    Angel dreigt de criminele activiteiten van Wolfram & Hart openbaar te maken als hij ontdekt dat ze grote hoeveelheden geld achterhouden tijdens een inzamelingsfeest dat bestemd is voor een tehuis voor tieners. Iemand uit Angel’s verleden heeft echter andere plannen met hem.

  13. 13. Happy Anniversary

    6 februari 2001 (42 minuten)

    Angel en The Host zijn op zoek naar een natuurkundige die (zonder dat hij het weet) met de hulp van meerdere Lubber demonen van plan is de tijd stil te zetten zodat hij en zijn vriendin voor eeuwig gelukkig zullen zijn, nadat zij de relatie heeft verbroken. Ondertussen beginnen de onlangs ontslagen Wesley, Cordelia en Gunn met hun eerste officiële opdracht.

  14. 14. The Thin Dead Line

    13 februari 2001 (42 minuten)

    Angel werkt samen met Kate om geruchten te onderzoeken van “dode”, rebellerende politieagenten die buiten hun boekje treden om de straten schoon te vegen. Cordelia, Wesley en Gunn voeren hun eigen onderzoek uit met als gevolg dat Wesley gevaarlijk wordt verwond door een politiekogel.

  15. 15. Reprise (1)

    20 februari 2001 (42 minuten)

    Eén van de Senior Partners van Wolfram & Hart komt op bezoek voor de 75-jarige personeelsreview. Iedereen bij het advocatenkantoor is in rep en roer en knijpt hem voor de beoordeling. Wanneer Angel erachter komt dat dit directielid in werkelijkheid een gevaarlijke en genadeloze demon is, moet hij zijn eigen leven opofferen om het gevaarlijke monster te verslaan.

  16. 16. Epiphany (2)

    27 februari 2001 (42 minuten)

    Na een lange nacht van passie met Darla, wordt Angel wakker met zijn ziel nog intact en heeft een openbaring. Angel probeert zich te verzoenen met zijn voormalige werknemers, maar Cordelia, Wesley en Gunn willen hem niet vergeven, ook niet als hun leven op het spel staat.

  17. 17. Disharmony

    17 april 2001 (42 minuten)

    Wanneer de groep op het spoor probeert te komen van een groep vampieren met een kwaadaardig plan, krijgt Cordelia plotseling bezoek van een vriendin van de middelbare school, Harmony. Zich niet bewust dat Harmony nu een vampier is, nodigt Cordelia haar uit met het team mee te gaan.

  18. 18. Dead End

    24 april 2001 (42 minuten)

    De visioenen van Cordelia worden erger en de groep vreest voor haar gezondheid. Ondertussen krijgt Lindsey een nieuwe hand die een moorddadig eigen leven lijkt te leiden.

  19. 19. Belonging

    1 mei 2001 (42 minuten)

    Angel en zijn team moeten een manier zien te verzinnen om een bloeddorstige demon te verslaan, die in de stad is gearriveerd vanuit een andere dimensie door een mysterieuze magische poort. Ondertussen ontdekt Cordelia een hele nieuwe wereld.

  20. 20. Over the Rainbow

    8 mei 2001 (42 minuten)

    Cordelia wordt opgezogen door een magische poort en getransporteerd naar de thuisdimensie van The Host waar mensen inferieur zijn aan demonen en verkocht worden als slaven. Wanneer Angel, Gunn, Wesley en The Host (wiens echte naam Lorne is) ook door de poort gaan op zoek naar Cordelia, worden ze aangevallen door een groep boze dorpelingen.

  21. 21. Through the Looking Glass

    15 mei 2001 (42 minuten)

    Angel, Gunn, Wesley en Lorne worden ter dood veroordeeld door de dorpelingen. Ze worden voorgeleid aan de Prinses van Pylea, die Hare Koninklijke Hoogheid Cordelia blijkt te zijn. Al snel komt Cordelia erachter dat dat één van haar taken als prinses het paren met een wezen genaamd Groosalugg is.

  22. 22. There's No Place Like Plrtz Glrb

    22 mei 2001 (42 minuten)

    Angel worstelt met zijn eigen demonen die door de nieuwe dimensie worden opgewekt. Het ontsnapte slavenmeisje Fred probeert hem hierdoorheen te helpen. Wesley en Gunn werken samen met rebellen om het occulte priesterschap de ''Covenant of Trombli'' en de regering omver te werpen. Het is aan Cordelia om Lorne te redden, wanneer Angel hulp zoekt om iedereen te redden en terug naar huis te keren. Bij thuiskomst, krijgt Angel een schokkend bericht...

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1628 stemmen

Helaas is dit seizoen nog slechter dan het eerste seizoen. Ik had verwacht dat het beter zou worden doordat de beoordelingen beter waren en Darla ook weer terugkeert wat echt vet had kunnen worden! Jammer genoeg heeft het niet zo goed uitgepakt.

Dat Darlaweer terugkeert is zeker een aanwinst. Je krijgt meer van haar achtergrond te zien, haar personage en dat had ze ook verdient, want in Buffy kwam ze maar weinig voor. Dat is dan ook een leuke verbetering, maar het is niet helemaal goed uitgewerkt. Erg vlak en saai. Er had meer emotie en spanning in kunnen zitten dan telkens weer Angel die Darla afstoot en Darla die Angel wil hebben. . Had Darla neergezet als een meer doortrapte, manipulerende en meedogenloze moordenares dan was het veel beter geweest. Nu bleef het bij te veel ''liefdesverdriet'' en verlangen om weer een ''vampier'' te zijn.

Dat ook Drusilla terugkeert is natuurlijk al helemaal geweldig. Die scene dat ze de kamer in loopt en Darla een vampier maakt is heerlijk. Kippenvel. De latere ontwikkeling van haar personage vind ik minder. Ze is minder verknipt dan voorheen en wat haar verdere nut in dit seizoen was is niet duidelijk en dan verdwijnt ze weer zomaar.

De leukste aflevering is voor mij overduidelijk Disharmony. Weer een bekend personage dat terugkomt van de Buffy reeks, namelijk Harmony. Gewoon een heerlijk personage, grappig, maar ook meer diepgang. Ook Cordelia is in deze aflevering geweldig. En zelfs Willow komt ineens voorbij! De enige aflevering van het hele seizoen waarbij ik niet keek wanneer de aflevering afgelopen zou zijn. Harmony komt ook weer terug in seizoen 5, dus ik ben benieuwd.

Ook nemen we afscheid van een paar personages. Lindsey en Kate verdwijnen. Kate is nooit goed uitgewerkt en welke kant ze met haar wilde opgaan is nooit helemaal duidelijk geworden. Love interest voor Angel? Of iemand die zich gaat aansluiten bij Angel Investigations of iemand die de vijand gaat worden? Het was erg nietszeggend. Haar laatste aflevering bevestigde dat ook, want er was geen afscheid. Je moet maar raden dat ze daarna nooit meer terugkomt. Op den duur was ze ook erg irritant. Dus niet erg dat ze weg is. Lindsey had in zijn laatste aflevering eindelijk wat karakterontwikkeling. Leuk om te zien. Baal er niet zo van dat hij weg is. Hij komt ook weer terug zag ik in seizoen 5. Dus ben benieuwd wat zijn aandeel gaat zijn aangezien hij niet meer ''slecht'' is.

Dus op een aantal geweldige afleveringen/scenes na is het weer hetzelfde, maar dan over het algemeen saaier. Ik kan me niet concentreren. Het is gewoon niet spannend en bijzonder genoeg om mijn aandacht vast te houden. Ik mis weer het grotere plaatje en de opbouw naar een spannende finale.

Toch kijk ik de hele serie af en ben benieuwd naar seizoen 3.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.