Vorige week werd bekend dat Jason Statham zich vanwege creatieve meningsverschillen terugtrok uit de actiekomedie The Man From Toronto. Geruchten gingen dat de film niet gewelddadig genoeg voor hem zou zijn en hij stond op een R-rating. Woody Harrelson lijkt echter minder moeite te hebben met het familiekarakter van de film en neemt zijn rol over.
We kennen Jason Statham doorgaans als een acteur die de rollen van geharde criminelen of heldhaftige, angstloze actiehelden voor zijn rekening neemt. Daarbij gaat hij het over de top geweld en de nodige bloederige situaties dan ook niet uit de weg. Liever niet zelfs, bleek vorige week, toen de acteur aankondigde niet verder te werken aan de film The Man From Toronto, waarin hij samen met Kevin Hart de hoofdrol zou spelen. De acteur zou hebben gestaan op een R-rating, een leeftijdscategorie die vrij spel geeft wat betreft gewelddadige en seksueelgetinte scènes. Productiebedrijf Sony mikte echter op een Thanksgiving-release, waarbij een meer kindvriendelijk karakter beter past.
Harrelson als huurmoordenaar
De producent moest vlak voor de opnames dus op zoek naar een vervanger voor de spierbundel en vond deze in Woody Harrelson, bekend van rollen in films als Natural Born Killers, The Hunger Games en het eerste seizoen van True Detective. In de film van Patrick Hughes zal Harrelson de rol gaan spelen van 's werelds grootste seriemoordenaar, waarvan de identititeit wordt verwisseld met die van een onschuldige nietsvermoedende burger. Die laatste wordt geportretteerd door Kevin Hart.
Wat betreft de tijdsplanning heeft Sony vlug gehandeld met het aantrekken van Woody Harrelson. Het ziet er zelfs naar uit dat de opnames van de film gewoon op hun oorspronkelijke datum kunnen beginnen. Daarover waren zorgen, aangezien begin april gepland stond voor deze opnames. Het is de bedoeling dat de film vanaf 19 november op het witte doek te zien zal zijn, een week voor het Amerikaanse Thanksgiving-feest.
Reacties (1)