De Nederlandse presentator Tim Hofman, die eerder te horen kreeg dat een man een aanslag op zijn leven had beraamd, is ontzettend van het nieuws geschrokken. Dat laat hij weten in en bericht op social media. Bij een foto van het artikel in de Volkskrantschrijft hij dat hij goed is opgevangen door zowel de omroep als in zijn eigen omgeving.
Nederlands presentator Tim Hofman, die eerder te horen kreeg dat de gearresteerde gewapende man in het BNNVara-gebouw, hem van het leven wilde beroven, is ontzettend van dat nieuws geschrokken. Dat vertelt hij in een uitgebreid bericht op social media. De acteur plaatste een screenshot van het artikel in de Volkskrant en schreef in de beschrijving hoe hij en zijn redactie met de situatie zijn omgegaan. "Ik moet zeggen dat ik wel even moet slikken als ik het zo in de krant lees, maar ik ben evengoed blij ben dat er geen kogel door mijn voorhoofd is gegaan. Ik leef nog," zo schrijft Hofman. "BNNVARA, de redactie van BOOS en mijn persoonlijke omgeving vangen me goed op." De presentator was vanwege het nieuws naar eigen zeggen de afgelopen dagen wat minder actief op sociale media.
Moorddreiging
Eerder vandaag kwam het nieuws naar buiten dat de man die op maandag 6 september werd opgepakt nadat hij gewapend met een vuurwapen en een mes het BNNVara had bezocht, dat had gedaan om Tim Hofman van het leven te beroven. De verdachte kwam eerder die dag al aan de balie om een ontmoeting met Hofman te regelen, maar kreeg dat toen niet voor elkaar. Om die reden keerde hij 's avonds terug. Eenmaal bij de receptie werd hij doorverwezen naar de beveiliging, die vervolgens de politie inschakelde.
Waarom de man Hofman om het leven wilde brengen, is vooralsnog onbekend; zeker omdat deze op geen enkele manier verbonden is aan BNNVara of andere omroepen. Ook heeft hij geen onderdeel uitgemaakt van een aflevering van het YouTube-programma BOOS. Hofman heeft zelf ook geen idee, al sluit hij niet uit dat er in de toekomst meer bekend wordt. "Over wie de man precies was, hoe hij het voor zich zag en de motieven om me om het leven te brengen kunnen we nu nog even niets zeggen: dat komt wellicht later."
Reacties (0)