Volgend jaar lanceert RTL 4 een nieuw zaterdagavondprogramma genaamd Upside Down. In deze feelgood show voor het hele gezin nemen twee teams van bekende Nederlanders het tegen elkaar op in een studio die letterlijk op zijn kop staat. De presentatie zal worden verzorgd door iemand die een paar jaar geleden nog docent was op het MBO.
In de spelshow Upside Down, gepresenteerd door Edson da Graça, laten bekende Nederlanders een andere kant van zichzelf zien. Samen met hun familie gaan ze de uitdaging aan tegen elkaar. Het centrale thema is 'ondersteboven'. Het decor van de studio is volledig omgekeerd, en er worden ook spelletjes gespeeld die de kennis van de teams op de proef stellen, zoals het herkennen of een foto ondersteboven is of niet. In de spelshow worden de teams niet alleen getest met quizvragen, maar ook met lichamelijke uitdagingen. Het lijkt eenvoudig om een kopje koffie in te schenken, maar hoe gaan de deelnemers hiermee om als alles wat ze zien ondersteboven is?
Edson da Graça
Later dit jaar zal RTL 4 bekendmaken welke BN'ers hun familie gaan meenemen naar de studio. Edson da Graça is de presentator van de spelshow. Voordat hij presentator was, was Da Graça werkzaam als docent op het MBO. Later besloot hij om een andere richting op te gaan. Da Graça ging als de slag als comedian. In 2014 begon hij met het presenteren van filmpjes voor FOX op het internet. Later werkte hij ook bij MTV aan een aantal online series. Vorig jaar tekende de presentator een contract bij RTL. Hier presenteerde hij The Floor en The Interior Project VIPS. Ook is hij actief als jurylid bij Holland's got talent.
Upside Down is gecreëerd en geproduceerd door EndemolShine Nederland. Dit nieuwe concept zal volgende week gepresenteerd worden op de MIPCOM, de internationale tv-markt in Cannes.
Reacties (0)