RTL heeft in aanloop naar de aftrap van het nieuwste seizoen Expeditie Robinsoneen eerste teaser gedeeld. In de video zien we kersverse deelnemer Stefano Keizers, normaal gesproken bekend als presentator, komiek en schrijver, terwijl hij een proef doet en daarbij volledig de controle verliest.
In aanloop naar de openingsaflevering van het komende seizoen Expeditie Robinson op 29 augustus, heeft RTL gisteren een eerste teaser online gezet. In deze video die onder meer gedeeld werd via het Instagram-kanaal van het programma, zien we hoe de aangekondigde deelnemers, waaronder Dyantha Brooks, Dennis Schouten en René van Meurs, bezig zijn met een proef. De hoofdrol in de video is echter voor de eerste deelnemer uit het rijtje, komiek en presentator Stefano Keizers. De 33-jarige Amsterdammer, bij velen bekend om zijn iconische mimiek en stemgeluid, nam zich namelijk nog voor om zichzelf onder controle te houden, maar zodra de proef eenmaal bezig is, worden de zenuwen hem ook teveel. 'Ik roep nog snel: ik ga niet panikeren!" zo zegt Keizers. "Twee seconden later: totale paniek!"
Expeditie Robinson
In Expeditie Robinson worden zestien tot 21 kandidaten samen op een onbewoond eiland gezet en moeten ze zien te overleven van de beschikbare middelen die er daar in de natuur aanwezig zijn. Terwijl de overlevingsvaardigheden, mentale weerbaarheid en de communicatie van de deelnemers op de proef wordt gesteld, moeten ze tussendoor deelnemen aan verschillende kracht- als denkopdrachten, waarmee immuniteit gewonnen kan worden. Dit jaar strijden er in totaal achttien kandidaten voor de felbegeerde eerste plek. Onder deze kandidaten behoren naast Keizers ook presentator en internetpersoonlijkheid Dennis Schouten, YouTuber Jasper Demollin, Dumpert-presentatrice Sylvana IJsselmuiden en volkszanger John de Bever. Ook actrices Jasmine Sendar en Eva van de Wijdeven zijn van de partij.
Het 23e seizoen van Expeditie Robinson is vanaf 29 augustus niet één maar twee keer per week te bekijken op RTL 4. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen kunnen we dit jaar zowel op zondag om 20.00 uur als op donderdag om 20:30 voor de televisie plaatsnemen.
Reacties (0)