T-Mobile heeft een nieuw abonnement met daarin een Netflix- en Videoland-abonnement. Het gaat om een nieuw combinatiepakket met de naam Unlimited & Entertainment. Het kost naar verluidt 15 euro meer dan het normale Unlimited-pakket waar het een uitbreiding van is en is beschikbaar voor zowel bestaande als nieuwe klanten.
Goed nieuws voor klanten van T-Mobile, het Telecombedrijf biedt namelijk een nieuw abonnement aan met daarin niet alleen een Netflix- maar ook een Videoland-abonnement. In het bestaande Unlimited-pakket kregen fans al onbeperkt data en het nieuwe Unlimited & Entertainment voegt hier dus ook nog abonnementen op de twee populaire streamingdiensten aan toe. Dit nieuwe pakket kost 50 euro per maand voor een tweejarig abonnement, terwijl het één euro meer kost als men kiest voor de eenjarige deal. Dat komt dus neer op 15 euro meer dan het al bestaande Unlimited-pakket, dat 35 euro per maand kost. Klanten die beschikken over een vaste T-Mobile Thuis-verbinding zijn in totaal 65 of 66 euro per maand kwijt.
Twee eenvoudig af te sluiten abonnementen voor een lagere prijs
Na een korte rekensom wordt al snel duidelijk dat het aanschaffen van het pakket betekent dat je ook nog eens goedkoper uit bent. Een Netflix-abonnement kost inmiddels al 10,99 euro per maand en als je gebruik wil maken van Videoland Plus moet je 7,99 per maand betalen. Mocht je toch liever Netflix Premium willen, zodat de rest van je familie ook van het aanbod van de streamingdienst kan genieten, dan is dat ook mogelijk. Voor een kleine drie euro per maand extra kun je deze upgrade uitvoeren. Voor het Videoland-abonnement is dit helaas nog niet mogelijk. Ook is het niet mogelijk om slechts één van de twee streamingdiensten af te nemen.
Vaste T-Mobile klanten kunnen het nieuwe pakket eenvoudig aanvragen door op hun account in te loggen en het daar aan te vragen. Daarna ontvang je een mail met daarin de nodige informatie om je Netflix- en/of Videoland-account te koppelen.
Als je het toch al hebt voor de volle mep, en ook toevallig bij T-Mobile zit, is het niet onhandig. Toch hou ik het bij zelf een goede sim-only deal met onbeperkte data zoeken, en zelf een goede deal voor de VOD-diensten die ik wil. Al heb ik mijn Spotify Family wel via KPN, waar 5 euro korting vanaf gaat.
Reacties (1)