• 14.179 nieuwsartikelen
  • 172.442 films
  • 11.548 series
  • 32.709 seizoenen
  • 636.470 acteurs
  • 197.466 gebruikers
  • 9.252.046 stemmen
Avatar
 
Netflix werkt mogelijk aan serie over legendarische 'The Elder Scrolls'-games
Foto: © ANP

Netflix werkt mogelijk aan serie over legendarische 'The Elder Scrolls'-games
Foto: © ANP

Volgens Daniel Richtman, een welbekende insider op het gebied van films en series, wordt de legendarische gamereeks The Elder Scrolls door Netflix omgetoverd tot een televisieserie. De fantasyreeks, die werd bedacht door Bethesda Softworks, kent beroemde titels als Morrowind, Oblivion en Skyrim

Als we film- en serie-insider Daniel Richtman mogen geloven, is Netflix momenteel bezig met een serie gebaseerd op de beroemde gamereeks The Elder Scrolls. Dat laat hij weten op zijn Patreon-pagina. Richtman claimt dat de streamingdienst met het format dezelfde kant op wil gaan als de succesvolle serie The Witcher en daarvoor ook een vergelijkbaar budget over heeft. Geen vreemde gedachte, aangezien The Elder Scrolls al sinds 1994 meegaat en in die 26 jaar een zeer trouwe fanbase heeft opgebouwd, die vrij zeker nog omvangrijker is dan die van The Witcher. Bovendien heerst er momenteel een hype rondom het verfilmen van games. Zo verschijnt er binnenkort een serie rondom The Last of Us en doken laatst al nieuwe beelden op van de aankomende Uncharted-film.

The Elder Scrolls

The Elder Scrolls is één van de eerste games van developer Betheseda Softworks die op de markt werd gebracht. In deze reeks kroop de speler in de huid van een middeleeuws fantasy-personage, dat in ieder deel van de franchise een andere provincie van de wereld Tamriel ontdekte. De speler werd geacht quests te voltooien en daarvoor muntstukken, zwaarde, harnassen of andere handige attributen te ontvangen. Het eerste deel verscheen in 1994 voor de retro-console MS-DOS. Het meest recente is deel The Elder Scrolls Online, dat momenteel speelbaar is op alle moderne consoles. In 2011 kwam Skyrim uit, het vijfde en daarmee meteen beroemdste deel van de serie. Van dit spel, dat zich voornamelijk in de sneeuw afspeelde en levende draken herintroduceerde, werden 20 miljoen exemplaren verkocht. 

Bethesda Softworks en Netflix hebben nog niet gereageerd op de claims van Richtman, maar de insider is in de geschiedenis al vaker een betrouwbare bron gebleken. Voor nu is het wachten op een officiële aankondiging.

Reacties (1)


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FlorisV

FlorisV

  • 1784 berichten
  • 752 stemmen

Eigenlijk ligt dit totaal niet voor de hand. De serie kent amper memorabele personages. Maar de fantasy wereld is enorm en subliem, ook door de hoeveelheid lore. Daar zal het best mee in orde komen. Alles zal vallen of staan met het verhaal. Ben heel benieuwd!