De eerste volwaardige trailer voor het achtste seizoen van de populaire Spaanse thrillerserie Elitéis vandaag uitgebracht door Netflix. Het nieuwe seizoen, dat ook meteen het laatste zal zijn en het verhaal zal afsluiten, is binnenkort te zien op de streamingdienst en de nieuwe trailer beloofd ons weer een hoop mysterie, rivaliteit, corruptie, seks, drama en chaos in de stijl die we van de geprezen show gewend zijn.
De veelbesproken Spaanse serie Elité is sinds 2018 te zien op Netflix en speelt zich af op een fictieve middelbare school genaamd Las Encinas. Deze school staat in Spanje bekend als de beste en meest exclusieve van het land. Drie tieners die naar Las Encinas komen behoren echter niet tot de absolute elite, maar voor hen zit er niets anders op, nadat hun lokale school is verwoest door een aardbeving. De kinderen van rijke ouders zitten niet op de komst van dit drietal te wachten en dus barst er een hevige strijd los op Las Encinas, en de confrontatie tussen de arme en de rijke studenten leidt uiteindelijk tot een moord. Het zevende seizoen van Élite verscheen vorig jaar in oktober op Netflix en we hebben dus even moeten wachten op seizoen 8, waarin het verhaal verder gaat. Nu is het echter bijna zover, want vanaf 26 juli kunnen we met het nieuwe seizoen aan de slag.
In seizoen 8 staat de komst van broer en zus Héctor en Emilia Krawietz centraal. De twee zijn de leiders van de alumnivereniging van Las Encinas en ze zijn invloedrijk, machtig, en corrupt en hebben slechte bedoelingen. Dit leidt uiteindelijk tot een confrontatie met Omar (Omar Ayuso) omdat ze alles vertegenwoordigen wat er altijd al mis is geweest met Las Encinas. Ook weten we al dat er een oude bekende terug zal keren in het laatste seizoen in de vorm van een van de oorspronkelijke hoofdpersonages. Het personage Nadia Shanaa, gespeeld door Mina El Hammani, is namelijk weer van de partij nadat ze de serie na het vierde seizoen verliet.
Elité is het werk van Carlos Montero en Darío Madrona en naast Ayuso en El Hammani zijn onder meer André Lamoglia, Valentina Zenere, Mirela Bali?, Gleb Abrosimov, Fernando Líndez, Nadia Al Saidi, Ander Puig en Carmen Arrufat in de show te zien. Ook zijn er een aantal nieuwe gezichten. Zo worden de rollen van Héctor en Emilia Krawietz gespeeld door nieuwkomers Nuno Gallego en Ane Rot en hebben ook Alexandra Pino en Mario Ermito zich voor het aankomende seizoen bij de cast gevoegd.
Het achtste en laatste seizoen van Elité is vanaf 26 juli op Netflix te bekijken. De nieuwe trailer zie je hieronder.
Reacties (0)