• 15.987 nieuwsartikelen
  • 179.048 films
  • 12.274 series
  • 34.085 seizoenen
  • 649.230 acteurs
  • 199.280 gebruikers
  • 9.390.588 stemmen
Avatar
 
Holleeder
Foto: © ANP

Holleeder
Foto: © ANP

Het tweede seizoen van de waargebeurde Nederlandse misdaadserie Judas is sinds vorige week te zien op televisie en wordt wederom geprezen. Toch zijn er ook mensen die zich nog altijd storen aan het werk van de visagie-afdeling. Net als in het eerste seizoen zou Gijs Naber namelijk veel te overdreven in de make-up zijn gezet. 

Het tweede seizoen van Nederlandse televisieserie Judas naar het boek van Astrid Holleeder wordt momenteel massaal bekeken. De reeks, waarvan het eerste seizoen in 2019 al op televisie verscheen, wordt geprezen voor zijn verhaal en acteerwerk, maar kan ook rekenen op kritiek. Zo is men van mening dat de make-up, met name op het gezicht van Willem Holleeder-acteur Gijs Naber, ook dit seizoen wel wat minder had gemogen. “Ik moet eerlijk zeggen: ik heb het na drie afleveringen uitgezet vorig seizoen, want ik ergerde me zó aan de make-up," zo zegt William Rutten, topfotograaf en deskundige in Shownieuws. 

Judas

In Judas volgen we het verhaal van Astrid Holleeder en kijken we mee naar hoe ze toewerkt naar het moment dat ze haar broer definitief verraadt aan Justitie. Flashbacks maken duidelijk uit wat voor een jeugd zij en haar broer zich hebben los geworsteld en hoe pijnlijk, maar noodzakelijk, haar verraad is. Al tijdens haar jeugd beseft Astrid dat zij anders is dan haar volkse broers en zus; ze is slim en probeert zich al op jonge leeftijd te ontwikkelen om weg te komen van haar gewelddadige vader. Maar elke keer als dat lijkt te lukken, wordt ze weer opgeslokt door haar familie, in het bijzonder door haar criminele broer Willem 'Wim' Holleeder.

De hoofdrol van Astrid Holleeder wordt in de serie gespeeld door Rifka Lodeizen, terwijl Marit van Bohemen in de huid kruipt van haar jongere zus Sonja. Willem Holleeder wordt, zoals gezegd, vertolkt door Gijs Naber. Iets wat hij met verve doet, aldus Rutten. "Hij speelde hem goed," zo zegt hij. Maar die make-up is zó… Willem had helemaal niet zo’n grote neus. Ik heb Willem vaak in het echt gezien en hij heeft niet zó’n neus. Dat gaat je dan toch irriteren, maar misschien dat de gewone kijker dat niet heeft. Ik vond het inderdaad een beetje TV Kantine. Het gaat niet om zijn acteerprestaties, die staan buiten kijf, alleen ik vind de make-up gewoon slecht.”

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4662 berichten
  • 2107 stemmen

Wat een gelul, zo'n neus had (heeft) Holleeder wèl, sterker nog, zijn bijnaam was "de neus".

Ik heb de serie niet gezien maar net wat foto's opgesnord en het ziet er prima uit.