De populaire Nederlandse ondernemer en televisiepersoonlijkheid Peter Gillis van het SBS-progamma Massa is Kassa staat op een dodenlijst. Dat meldt het AD donderdag. De vakantieparkenmagnaat zou daar meer over vertellen in zijn aankomende biografie, die vanaf 2 november in de schappen ligt.
Multimiljonair Peter Gillis die afgelopen jaar wereldberoemd werd in Nederland door zijn hoofdrol in het SBS-programma Massa is Kassa heeft dagelijks voor zijn leven te vrezen. Dat valt volgens het Algemeen Dagblad te lezen in de biografie die hij op 2 november uitbrengt. De Nederlandse ondernemer, van wie het grootste vermogen in zijn vele vakantieparken zit, zou op een nog onbekende dodenlijst staan. Het is om die reden dat Gillis sinds een jaar een alarmknop draagt en zo nu en dan wordt gevolgd door persoonsbeveiliging. Wie het op de frivole Brabander gemunt heeft, weet hij overigens nog steeds niet, maar het zou volgens hemzelf iets met een motorbende te maken hebben.
Geschrokken
Gillis is al tientallen jaren eigenaar van Oostappen Groep Vakantieparken, waarvan er naast in Nederland ook enkele in België te vinden zijn. Zijn bedrijf leverde hem vier jaar op rij een vaste notering op in de Quote 500, maar echte naamsbekendheid onder het Nederlandse volk verwierf hij pas in 2020, toen hij zijn eigen realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa kreeg. In deze show op SBS 6 wordt zowel het privéleven van Gillis als het reilen en zeilen op zijn parken gevolgd. Ook maken we in de show kennis met zijn vriendin Nicol, zoons Mark en Ruud en dochter Inge, die allen binnen het familiebedrijf werkzaam zijn.
Het is inmiddels een jaar geleden dat Peter en zijn familie het angstige nieuws te horen kregen en ze waren daar vooral de eerste weken dan ook flink van ontdaan. In het stuk valt onder meer te lezen dat Gillis en zijn vriendin lange tijd om de beurt wakker bleven om een oogje in het zeil te houden. Eenmaal wat van de schrik bekomen, realiseerden ze zich dat dat een onhoudbare situatie is en proberen ze het gewone leven naar eigen zeggen weer op te pakken. Wel draait er in en rondom de woning van de investeerder dag en nacht een zwaar alarmsysteem.
Het woordje 'dodenlijst' doet het altijd goed als je een biografietje wil pluggen.
Verder een buitengewoon proleterige vent dit, geen idee waarom dat programma zo populair is. Foute figuren in een tv-programma kan ik doorgaans prima verteren, maar bij hem moet ik echt na 5 minuten weg zappen omdat hij gewoon niet leuk is. Onaangenaam en onsympathiek.
Reacties (4)