Actrice en presentatrice Linda de Mol biedt onderdak aan maar liefst vijf Oekraïense vluchtelingen. Dat laat haar manager weten aan het tijdschrift Weekend. De actrice en presentatrice woont sinds haar relatiebreuk met voormalig partner Jeroen Rietbergen alleen en deelt de woning nu met een vrouw en haar vier kinderen.
Linda de Mol, die afgelopen februari nog breeduit in het nieuws kwam vanwege haar connecties met diverse The Voice-figuren, heeft een deel van haar woning ter beschikking gesteld aan vijf Oekraïense vluchtelingen. Dat vertelt haar manager aan het roddelblad Weekend. De Mol woonde lange tijd samen met haar voormalige partner Jeroen Rietbergen, maar sinds hun breuk eerder dit jaar is de Mol de enige bewoonster. De extra ruimte die door de verhuizing van Rietbergen vrij is gekomen, besloot de presentatrice niet onbenut te laten. Zij biedt nu onderdak aan een moeder die samen met haar vier kinderen hun vaderland Oekraïne zijn ontvlucht vanwege de daar woedende oorlog.
Linda de Mol
Na eerder dit jaar vol in de schijnwerpers te hebben gestaan vanwege haar relatie met The Voice-bandleider Jeroen Rietbergen, waarvan bekend werd dat deze zich schuldig maakte aan onzedelijk gedrag, besloot De Mol zich de afgelopen weken wat terug te trekken uit de media. Zo legde ze al haar werkzaamheden bij SBS neer en nam ze ook tijdelijk afstand van haar eigen tijdschrift LINDA. Inmiddels is duidelijk geworden dat de presentatrice weer aan de slag gaat bij de omroep en bezig is met een televisieserie waarin ze de hoofdrol gaat spelen. Over dat project zou zeer binnenkort meer informatie naar buiten komen. Of De Mol ook haar werkzaamheden bij het magazine weer op zal pakken, is nog onduidelijk. Haar televisieprogramma Miljoenenjacht is uitgesteld naar het najaar.
Gezellig aan tafel, 's avonds. Het is altijd leuker om de maaltijd met meerdere mensen te nuttigen, dan in je eentje met het bord op schoot voor de televisie te hangen.
Ik denk soms dat er geen barmhartige samaritanen meer bestaan. Je kunt ook zeggen als het niet op internet staat, dan bestaat het niet. Dan hebben we ook nog het debacle met Jeroen Rietbergen, een loser waar ik nog nooit van had gehoord waarbij Linda misschien dit kan aanpakken als damage control. Ik bedoel de Mol familie zijn eigenlijk Nederlandse oligarchen.... Niet? Biljonairs zijn goede mensen? De vraag is zouden deze bekende mensen dit ook doen als niemand er van weet? Noem me cynisch maar ik denk van niet. Alsof de programma waarbij normale mensen in een afvalrace komen, positieve producten zijn? En daarnaast worden ze betast door Jeroen van Rietbergen haha
Ik ken Succession niet, weet ook niet of het verder goede mensen zijn, maar vind het wel te prijzen dat ze vluchtelingen in huis neemt. Natuurlijk kun je er van alles van vinden, maar feit blijft, een moeder die voor de oorlog vlucht en haar kinderen hebben een dak boven hun hoofd. Wie weet inspireert het andere mensen weer.
Vraag me trouwens wel af hoe ze door de selectiecommissie komt want er moet kennelijk altijd iemand van het gastgezin thuis zijn.
Ik ken Succession niet, weet ook niet of het verder goede mensen zijn, maar vind het wel te prijzen dat ze vluchtelingen in huis neemt. Natuurlijk kun je er van alles van vinden, maar feit blijft, een moeder die voor de oorlog vlucht en haar kinderen hebben een dak boven hun hoofd. Wie weet inspireert het andere mensen weer.
Vraag me trouwens wel af hoe ze door de selectiecommissie komt want er moet kennelijk altijd iemand van het gastgezin thuis zijn.
Kun je niet gewoon op eigen houtje, zonder selectiecommissie, wat mensen in je huis laten wonen?
Ik denk niet dat Linda het voor de vergoeding doet.
Ik deel mijn huis met een geweldige hond uit het asiel die in zijn eerste drie jaar al vier bazen heeft gehad. Was een hele opgave om de rakker weer een gelukkig leven te geven. Daarnaast een aanloop kater die er niet uitzag maar nu een geweldige plek heeft. Allebeide super sociaal geworden, de hond heb ik zelfs vier jaar lang elke dag meegenomen naar mijn werk destijds op een school. Ik wil dit heel graag met jullie delen omdat ik mijzelf zo graag goed voor de dag wil laten komen.
Reacties (8)