Het lijkt erop dat Leonardo DiCaprio (48) het mogelijk weer gezellig heeft met Gigi Hadid (28). De Amerikaanse showbizzsite ET Online meldt namelijk dat de twee bij hetzelfde feestje in New York zijn gespot.
Een Bron vertelt aan ET dat Hadid en DiCaprio samen aan het feesten waren op een feest van nachtclub-magnaat Richie Akiva afgelopen zaterdagavond. "Ze kwamen apart aan en vertrokken apart en bleven grotendeels bij hun eigen groepen," zei de bron. "Ze leken allebei een leuke tijd te hebben op het feest en waren erg ontspannen. Gigi was vriendelijk tegen mensen en Leo was bescheiden en relaxed."
DiCaprio en Hadid werden voor het eerst aan elkaar gelinkt in september, toen ze "erg flirterig" werden gezien tijdens een etentje in New York City. Dit gebeurde een maand na de breuk van DiCaprio met Camila Morrone. Hadid en Zayn Malik gingen uit elkaar in 2021. Na de waarneming in september vertelde een bron aan ET dat DiCaprio (48) en Hadid (28) "serieus" zijn en "erg gek op elkaar zijn". Ze brachten tijd door in Milaan, woonden hetzelfde Halloweenfeestje bij en werden samen in New York City gezien. "Leo vindt Gigi prachtig, heel nuchter en slim," vertelde een bron aan ET in november. "Ze genieten echt van elkaars gezelschap en hebben een klik op verschillende gebieden. Leo geniet ervan om Gigi beter te leren kennen. Ze hopen allebei zoveel mogelijk tijd samen door te brengen."
Andere vrouwen
Twee maanden later, nadat DiCaprio werd gezien op een jacht met verschillende vrouwen in bikini en in het openbaar werd gezien met Victoria Lamas, vertelde een bron aan ET dat de acteur en het model niet "exclusief" waren in hun relatie. Terwijl een andere bron in februari aan ET vertelde dat DiCaprio en Hadid 'gewoon vrienden zijn en niet aan het daten zijn,' werden ze de volgende maand samen gespot en brachten ze de hele avond met elkaar door op een feest. "Ze waren niet aan het zoenen in het openbaar," zei de bron, "maar ze bleven dicht bij elkaar en hadden plezier."
De twee zijn dus nu al vaker samen gespot, gaat het tot iets leiden?
En waarschijnlijk ook tot een hoop afhakers hier op de Moviemeter site... als er steeds meer van dit soort Coldeweijer-juice/Roddelpraat wordt gebracht.
En waarschijnlijk ook tot een hoop afhakers hier op de Moviemeter site... als er steeds meer van dit soort Coldeweijer-juice/Roddelpraat wordt gebracht.
Je bent niet verpicht om dit soort onzin te lezen toch? Ik lees op Moviemeter alleen wat ik wil zien of om iets op te zoeken over een film of serie. Als het me niet interesseerd dan kijk ik er niet naar. Dat kun je beter ook doen
Reacties (7)