Op de achtste dag van haar Pathé Trakteert-actie heeft de bioscoopketen wederom gekozen voor een kinder/familiefilm. Konden we gisteren nog kijken naar De Familie Slim, is het op Tweede Paasdag Dummie de Mummie 3die gratis wordt aangeboden.
Vanaf 6 april loopt de actie Pathé Trakteert, waarin Nederlands grootste bioscoopketen de filmliefhebber dagelijks tegemoet komt door een gratis film aan te bieden uit haar catalogus. Die selectie films waarmee Pathé op de proppen kwam, liep de afgelopen dagen heel erg uitéén, van actiefilm Rambo: Last Blood op de eerste dag tot kinder/familiefilm De Familie Slim waarnaar we gisteren gratis konden kijken. Het ziet er overigens naar uit dat de bioscoop Pasen heeft uitgekozen als het moment voor de familietitels, want vandaag is het wederom raak. Tegen invoering van de code 'DDM3KADO' op de speciale actiepagina reserveer je vandaag geheel vrijblijvend het derde deel van Dummie de Mummie.
Dummie de Mummie
Dummie de Mummie 3 vertelt het verhaal van Goos Guts, een doodnormale schooljongen die in zijn achtertuin een mummie ontdekt en hem als Dummie besluit op te nemen in de familie. In het derde deel is Dummie inmiddels al een tijd in Nederland en begint hij heimwee te krijgen naar zijn eigen land. Hoewel Goos een trip naar Egypte in eerste instantie helemaal niet ziet zitten, regelt Dummie alle benodigde zaken en vliegen ze toch naar het Noord-Afrikaanse land om het graf van zijn vader te vinden. Iets wat uiteraard niet helemaal zonder slag of stoot verloopt.
Dummie de Mummie 3 is gebaseerd op het gelijknamige kinderboek van Tosca Menten en is vandaag tot 23:59 te zien op Pathé Thuis.
Reacties (0)