• 13.902 nieuwsartikelen
  • 171.882 films
  • 11.454 series
  • 32.504 seizoenen
  • 635.100 acteurs
  • 197.277 gebruikers
  • 9.234.221 stemmen
Avatar
 
'The Union' op Netflix weet critici niet over de streep te trekken
Foto: © Netflix

Critici zijn verenigd in hun oordeel over nieuwe spionnenfilm op Netflix

'The Union' op Netflix weet critici niet over de streep te trekken
Foto: © Netflix

Vandaag verscheen The Union op Netflix. Kijkers én journalisten mochten zich laven aan de nieuwe titel, en in de laatste categorie ontbreekt het tot nu toe nog behoorlijk aan enthousiasme. Net een 47% score en een rapportcijfer van 4,6/10 op Rotten Tomatoes is het maar afwachten wat het grote publiek van dit komische actietafereel gaat vinden.

Natuurlijk kan er nog van alles gebeuren, maar de toon is wel gezet. De film, waarin Mike (Mark Wahlberg) op de meest bizarre manier wordt herenigd met zijn middelbare school-liefde Roxanne (Halle Berry), kan op dit moment niet op bijster veel steun rekenen. Zo noemt Alex Maidy van JoBlo de film een 'verspilling van talent en een veelbelovend uitgangspunt'. Hij concludeert: "Ik wilde dat ik hier meer van had genoten, maar het is slechts een zouteloze actiefilm die gelukkig onder de twee uur blijft. Het is geen goed teken wanneer de korte speelduur het enige positieve punt blijkt."

Lees ook: Netflix voegt morgen 'Boy Erased' van Joel Edgerton toe: 'Je wordt in je ziel geraakt'

Dustin Chase van The Galveston Daily News vindt dat de film geen eigen identiteit heeft: "The Union kan maar niet beslissen of het een sarcastische actiekomedie, een serieuze spionagethriller of een slechte versie van een Guy Ritchie-film is," schrijft hij. "Het eindresultaat is een middelmatige reeks aan highlights van scènes uit andere franchises." William Bibbiani van The Wrap geeft een krappe voldoende, ook al had hij op meer gehoopt. "Er valt niet echt iets aan te bevelen aan The Union, behalve het feit dat het bestaat en je het kunt bekijken. Het is een onschuldig tijdverdrijf, aangezien het een goed idee verspilt."

Lang niet gezien!

In The Union maken we kennis met Mike McKenna (Mark Wahlberg), een doodnormale bouwvakker uit Jersey City. Zijn leven krijgt een verrassende wending wanneer Roxanne Hall (Halle Berry) zijn lokale kroeg binnenstapt. De twee vormden namelijk een stel op de middelbare school. Onder het genot van enkele drankjes halen de twee herinneringen op en gaan ze verder waar ze gebleven waren.

Wanneer Mike plots wakker wordt in hartje Londen, blijkt dat Roxanne een geheim agente is en dat ze haar oude vlam nodig heeft voor een gevaarlijke missie. Een lijst met namen en andere gevoelige informatie over alle Amerikaanse spionnen is in verkeerde handen gekomen. Om die weer terug te krijgen, heeft Rox iemand nodig die ze kan vertrouwen en die niet uit haar clandestiene wereldje komt. Mike is de ideale kandidaat. Toch...?

The Union is nu te zien op Netflix. Bekijk de trailer hieronder.

Reacties (0)

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.

Gerelateerde Clips