Actrice Kelly Preston, ook bekend als de vrouw van acteur John Travolta, is op 57-jarige leeftijd overleden aan borstkanker. Dat meldt Travolta zelf op zijn Instagram. De actrice, die ook een tijd een relatie had met George Clooney, werd al twee jaar behandeld voor de hardnekkige ziekte.
Actrice Kelly Preston, bekend van films als Jerry Maguireen sciencefictionfilm Battlefield Earth, is overleden aan de gevolgen van borstkanker. Dat laat haar man John Travolta weten middels een bericht op Instagram. Hij plaatste een foto van zijn vrouw met daarbij een uitgebreide toelichting, waarin hij het dappere gevecht van zijn vrouw tegen de ziekte beschrijft en tevens de artsen bedankt die haar behandeld hebben. "Ze vocht een dappere strijd, met de liefde en steun van velen," aldus Travolta. "Mijn familie en ik zijn de artsen en verpleegkundigen eeuwig dankbaar."
Preston
Preston werd in 1962 geboren op Hawaï als Kelly Kamalelehua Smith. Ze maakte haar acteerdebuut in 1980 in een aflevering van Hawaii FIve-O en zou later nog verschillende rollen spelen in tv-series en speelfilms. Zo speelde ze naast bovengenoemde films ook een rol in Cat in the Haten What a Girl Wants.
Door de jaren heen had Preston relaties met verschillende bekende acteurs. Zo trouwde ze met Kevin Cage, had ze een relatie met George Clooney en verbrak ze vervolgens haar verloving met Charlie Sheen. Uiteindelijk vond ze haar geliefde in John Travolta, waarmee ze al in 1991 in het huwelijksbootje stapte. Samen kregen ze drie kinderen: zoon Jett, die in 2009 overleed aan de ziekte van Kawasaki, dochter Ella Bleu en zoon Benjamin. Preston in 57 jaar geworden.
Reacties (2)