• 15.796 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.635 stemmen
Avatar
 

Hoe kom je aan je nickname?

zoeken in:
avatar van garlic senior

garlic senior

  • 4690 berichten
  • 0 stemmen

ik ben groots fan van de anime Dragonball Z en ik heb me daarom naar een schurk vernoemd waarvan ik de naam heb aangepast.

schurk heet Garlic Jr. en ik heb er Garlic Senior van gemaakt want dat leek me wel grappig


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

garlic senior schreef:

ik heb er Garlic Senior van gemaakt want dat leek me wel grappig

En je bent zeker dat het niets met je adem te maken heeft???


avatar van garlic senior

garlic senior

  • 4690 berichten
  • 0 stemmen

nee het heeft niets met mijn adem te maken


avatar van brymj

brymj

  • 758 berichten
  • 829 stemmen

een samenvoeging van m'n twee favoriete artiesten: bryan adams en michael jackson


avatar van Purmerend

Purmerend

  • 2775 berichten
  • 3309 stemmen

Zou gebruiker Vinokourov zijn naam niet willen veranderen?


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Purmerend schreef:

Zou gebruiker Vinokourov zijn naam niet willen veranderen?

Hoe dan? In Rasmussen?


avatar van Purmerend

Purmerend

  • 2775 berichten
  • 3309 stemmen

Ik weet wel dat het niet kan maar ik vroeg me af of hij het zou willen.


avatar van ace leader

ace leader

  • 3343 berichten
  • 0 stemmen

Ace leader, ik ben een tennis-fan en ik zie mijzelf graag aces slaan of door iemand anders. Een van mijn favoriete tennisspelers is andy roddick en die slaat veel aces met zijn harde opslagen. Dus ace leader = degene die de meeste aces heeft geslagen


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

Komt van de track Shinobi vs Dragon Ninja van Lost Prophets, verder is Shinobi ook een ninja. Leek me wel een leuke naam om als nick te hebben.


avatar van serpico

serpico

  • 2900 berichten
  • 491 stemmen

Serpico was in de jaren zeventig een of andere hippie-agent met waanideeën die dacht dat het complete politiekorps corrupt was. Was het eerste wat me te binnen schoot bij het kiezen van een nickname. De man schijnt wat weg te hebben gehad van Al Pacino...


avatar van Savatage

Savatage

  • 173 berichten
  • 66 stemmen

Favoriete band


avatar van jstinissen

jstinissen

  • 336 berichten
  • 17991 stemmen

gekregen van me geweldige pa


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

jstinissen schreef:

gekregen van me geweldige pa

Wie zou dat nu kunnen wezen?...


avatar van W.M.J.M

W.M.J.M

  • 4041 berichten
  • 2902 stemmen

Mijn voorletters. (Wil)helmus Matteus Jacobus Martinus


avatar van Lord Flashheart

Lord Flashheart

  • 6454 berichten
  • 2375 stemmen

Lord Flashheart is een typetje uit "Blackadder", gespeeld door Rick Mayall, die weer bekend is van "Bottom" en "The Young Ones". Mijn avatar is een afbeelding van deze arrogante Lord.


avatar van Perfectly clear

Perfectly clear

  • 283 berichten
  • 18 stemmen

Op het moment van inschrijven stond er een flesje Perfectly clear bronwater uit Frankrijk naast mijn computer, zodoende.


avatar van serpico

serpico

  • 2900 berichten
  • 491 stemmen

Die zal de geschiedenis ingaan als één van de meest spontane en impulsieve nicknames ooit .


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

serpico schreef:

Die zal de geschiedenis ingaan als één van de meest spontane en impulsieve nicknames ooit .

En nog een leuke nick ook.


avatar van Couch Potato

Couch Potato

  • 411 berichten
  • 0 stemmen

Een Couch Potato is een lui, vet, zappend zwijn dat dus godganse dagen voor zijn televisie nog luier en vetter ligt te worden; Hij (zij) vreet zich vol en ziet er niet meer uit natuurlijk.

Letterlijk vertaald : Een Zetel-aardappel. In Vlaanderen is een zetel een ding om op te liggen of te zitten, wat bij jullie Nederlanders meestal een BANK heet. Wij dragen enkel geld naar de bank.

In onze auto's zitten zetels, bij jullie stoelen. raar taalgevoel die Nederlanders, maar daar heb ik met mijn vrienden uit Arnhem ook al uuuuuren zitten over lullen. Of ouwehoeren, ook zo'n vreselijk woord. Om over hartstikke maar te zwijgen.

Enfin, (Frans stopwoordje dat Vlamingen dan weer makkelijk in de mond nemen), wie een couch potato is zal wel veel film zien dacht ik, vandaar dus die nick.

Maar ik doe gelukkig aan sport (badminton, mountainbike, wandelen en zwemmen) en ben eigenlijk geen full-time couch potato, gelukkig maar.

En verder vind ik YEAH! zowat de leukste nick die ik hier al aantrof. Erg positief en je moet er maar aan denken natuurlijk.


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Couch Potato schreef:

In onze auto's zitten zetels, bij jullie stoelen.

En onze stoelen staan rond de tafel.


avatar van Mat_

Mat_

  • 737 berichten
  • 1335 stemmen

Het zijn de eerste drie letters van mijn voornaam en aangezien Mat al bestond, heb ik er maar Mat_ van gemaakt


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Ochhhh, ik dacht dat het zo'n ding was dat aan de voordeur ligt.

Dit ding dus...


avatar van Mat_

Mat_

  • 737 berichten
  • 1335 stemmen

speedy23 schreef:

Ochhhh, ik dacht dat het zo'n ding was dat aan de voordeur ligt.

Dit ding dus...

nee, dan zou iedereen zijn voeten aan mij vegen


avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6027 berichten
  • 7447 stemmen

De mijne komt van het feit dat ik altijd met Macs (Apple Computer) werk en een enorme fan ben van de Britse Hammer Horror Films.


avatar van *Nientjah*

*Nientjah*

  • 1441 berichten
  • 369 stemmen

Ik heet Nina dus als bijnaam wordt het *Nientjah*


avatar van Chulaa

Chulaa

  • 87 berichten
  • 32 stemmen

Ik heet Petula, - spreek uit, peej-tjoe-la, voor de oudere mensen onder ons, Petula Clark? -

Een aantal jaren geleden was er zo'n vreselijk k*t nummer helemaal in. Dat ging ongeveer zo '' papi papi, papi chulo'' Omdat mensen wisten dat ik een hekel aan dat nummer heb, gingen ze mij Chulaa noemen, ergens is het ook nog een aftreksel van mijn naam een aantal mensen noemde me namelijk ook tjuula klinkt als chulaa naja daarom dus heel verhaal xD


avatar van dragje

dragje

  • 5098 berichten
  • 0 stemmen

van de film Dragnet, dus niet te verwarren met een Drag of Dragqueen....

Gebruik deze nickname meer dan 1 decennia, sinds 1994 toen ik voor het eerst gebruik maakte van het internet en begon te "chatten" op IRC op #digistad.


avatar van mechemcu

mechemcu

  • 2 berichten
  • 128 stemmen

de eerste letters (meche) van de gemeente waar ik werk, en de laatste (mcu) is de eerste letter van mijn voornaam en de twee eerste letters van mijn achternaam


avatar van Baksteen

Baksteen

  • 720 berichten
  • 748 stemmen

Uit het VanDale woordenboek.


avatar van bazillion

bazillion

  • 253 berichten
  • 1209 stemmen

bazillion is een fictief oneindig nummer. Naja, je hebt zoveel keus bij nicknames. Dat ik gewoon niet weet waar ik het moet zoeken, vandaar. Sindsdien eigenlijk altijd gebruik gemaakt van bazillion op het net.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.