- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Studio Sport #3
Studio Sport #3
Nicolage Rico
-
- 20249 berichten
- 2405 stemmen
Ajax wil blijkbaar Benni, Koevermans of Alves.
Blijf dat toch een uiterst merkwaardige keuze vinden. Vooral Benni en Alves zijn waarschijnlijk erg duur en een Alves is meer een speler voor als je veel ruimtes hebt, wat Ajax nooit heeft.
Benni heeft z'n beste tijd ook wel gehad en gaat zeker niet het verschil maken.
Koef is een leuke speler maar ik vraag me een beetje af of dat wel een type is dat Ajax nodig heeft.
Dan kun je beter Vennegoor halen, die is nog gratis ook.
Het is in ieder geval nu wel heel erg duidelijk dat Cvitanich geen toekomst meer heeft bi Ajax.
Koevermans is totaal geen type voor ajax. Dat zie ik daarom ook niet gebeuren.
Vennegoor wil het liefst naar PSV, anders naat Twente. PSV heeft geen interesse, Twente wel. Als Vennegoor naar Nederland gaat, gaat hij naar Twente.
herman78
-
- 3176 berichten
- 1281 stemmen
Twente heeft N'Kufo toch al? Al wordt die ook wat ouder.
Nicolage Rico
-
- 20249 berichten
- 2405 stemmen
Ik weet niet wat de exacte plannen van Twente zijn, gisteren werd wel vermeldt dat Twente interesse heeft.
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
Het schijnt dat Ipswich Town ook voor hem in de markt is.
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
*zucht*
Altijd weer die bekende namen...
Wanneer scout Ajax eindelijk weer eens een Kanu of een Petterson?
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
*zucht*
Altijd weer die bekende namen...
Wanneer scout Ajax eindelijk weer eens een Kanu of een Petterson?
kos
-
- 46856 berichten
- 8978 stemmen
Moeten ze eerst weer een Ton Pronk hebben.
Zavo
-
- 6392 berichten
- 1616 stemmen
je bedoelt, wanneer leiden ze weer eens een bergkamp of kluivert op.
Dat ook, ja.
eRCee
-
- 13463 berichten
- 1986 stemmen
Nog 5 dagen om je in te schrijven bij de Vuelta poule (sportpools, subleage moviemeter). Kan leuk worden, dus doe mee en laat je lekker inmaken door mijn superteam! 
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Ik hoop dat Ajax de media om de tuin aan het leiden is maar ik vrees het ergste, er zit gewoon te weinig netwerk bij deze technische staf. Ik ben benieuwd wat de scoutingsrapporten over Benni, Alves, Koevermans en VOH zeggen. :') want dat had Uri toch zo netjes in zijn rapport geschreven, waarom hoor ik hem nu niet?
Hoe langer ik er over nadenk hoe idioter dit is. Denkt Ajax nou werkelijk bij de beste 16 van Europa te raken met één van hen in de spits. Ajax is gewoon bijzonder slecht in het investeren ondanks de tientallen miljoenen die ze per jaar ontvangen, weten ze niet een beter team te maken. Kijk eens naar AZ die hebben door goed scoutingswerk de Landzaat-generatie moeiteloos vervangen naar de Schaars-generatie en hebben een beter elftal gecreëerd, iets wat PSV Destijds ook kon toen Robben en Kezman bijvoorbeeld moesten worden vervangen. Ajax lukt dit gewoon niet, we hebben in een jaar tijd €23 miljoen gekregen uit de verkoop van Modale verdedigers en wat staat er nu? Met €23 miljoen presteert Ajax het een nog slechtere defensie te creëren door onder andere de aankoop van Oleguer, Wielaert en Atouba.
Ik zou graag eens zien dat een scout van Ajax een boekje open doet over het technische beleid van de laatste jaren.
Overigens die hierboven gevraagde spits uit de eigen jeugd komt eraan in de vorm van Castillion.
MR APOCALYPSE
-
- 610 berichten
- 0 stemmen
Wat is er mis met bijvoorbeeld Alves Kai?
Je doet alsof het een slechte spits is maar toen die vertrok bij Heerenveen wou iedereen hem hebben.
Misschien is zijn persoonlijkheid niet echt charmant maar behalve dat?
Hij was topscoorder van nederland en dan praat ik niet over 10 jaar geleden.
En dat die niet geslaagd is in england zegt niks,zijn zoveel klasse spitsen die daar niet slagen. (shevie.forlan,kezman,mido,name it)
kos
-
- 46856 berichten
- 8978 stemmen
Machlas was zelfs Europees topscoorder....
MR APOCALYPSE
-
- 610 berichten
- 0 stemmen
Volgens diverse media wordt de transfer van Wesley Sneijder naar Internazionale spoedig afgerond, maar de fans van de Italiaanse grootmacht hopen dat het niet zover komt. Zij zien meer heil in de komst van Antonio Cassano, eeuwig talent van Sampdoria. Voorzitter Massimo Moratti houdt het hoofd koel: “De fans willen een spelmaker zien en als we willen weten wie zij willen hebben, dan zullen we ze dat wel vragen. Onze coach probeert echter een team te bouwen en niet de fans.”
Inter bracht vorige week met succes een bod uit op Sneijder, die voor ongeveer vijftien miljoen euro mag vertrekken bij Real Madrid. Of het tot een transfer komt is echter nog maar de vraag. De Nederlander zelf heeft al diverse keren aangegeven dat hij helemaal niet wil vertrekken uit Spanje en staat dan ook niet te springen als het gaat om een transfer naar Inter. Desondanks verwachten diverse Italiaanse en Spaanse media dat de deal snel wordt afgerond.
Dit tot teleurstelling van een groot deel van de fans van Inter, die liever Cassano zien komen. De 27-jarige Italiaan heeft nog een doorlopend contract bij Sampdoria, maar ziet een overgang naar de regerend landskampioen wel zitten. Moratti ziet dit echter niet zo snel gebeuren. “We zijn op zoek naar een speler die in de filosofie van onze trainer past”, zei de voorzitter op de website van zijn werkgever. Hoewel José Mourinho Cassano een goede voetballer vindt, geeft hij de voorkeur aan een ‘echte tien’ als Sneijder.
"De komst van Sneijder zou perfect zijn", citeerde Sky Italia na afloop van het duel op uit de mond van de Portugees. "Mijns inziens doet de club er van alles aan om een middenvelder aan te trekken. Mocht deze er uiteindelijk toch niet komen, dan zal ik zeker niet klagen. Ik weet dat de club op volle kracht werkt om het middenveld te versterken." Alleen de contracteisen van Sneijder zouden nog een probleem zijn.
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Wat is er mis met bijvoorbeeld Alves Kai?
Je doet alsof het een slechte spits is maar toen die vertrok bij Heerenveen wou iedereen hem hebben.
Misschien is zijn persoonlijkheid niet echt charmant maar behalve dat?
Hij was topscoorder van nederland en dan praat ik niet over 10 jaar geleden.
En dat die niet geslaagd is in england zegt niks,zijn zoveel klasse spitsen die daar niet slagen. (shevie.forlan,kezman,mido,name it)
Alves doet me inderdaad erg aan Nicos Machlas denken, beide spelers hadden een anonieme carriere tot dat zij een jaar hadden dat alles lukte, in een elftal dat volledig op hen was afgesteld. Bij Ajax wordt het elftal nooit op de spits afgesteld, alleen daarom al is Alves niet geschikt. Ik vind Alves ook niet een type speler dat rust aan de bal brengt, Alves is geen kaatser, het is een type Huntelaar terwijl we eerder op zoek zijn naar een type Kluivert.
Maar los daarvan of ik Alves geschikt vind het, wat me nog bijna meer steekt is het beleid bij Ajax. Ajax is niet innovatief meer, talenten verkopen we en kopen daar nationale/internationale 'zekerheidjes' voor terug. We kopen internationale vedettes die al ver over hun top zijn (Stam, Juanfran, Roger, Luque, Gabri, Oleguer, Kuffour, Rommendahl, Atouba). Of kopen spelers uit onze eigen competitie voor heel veel geld of die niet goed genoeg zijn (Lindenbergh, Leonardo, Kennedy, Silva). Maar in het succesvolle verleden van Ajax stelde we de selecties nog compleet anders samen. We vulde de selectie allereerst in met eigen jeugd die we vervolgens aanvulde met spelers die in de 4-3-3 paste en jong genoeg waren om te kneden tot volwaardige spelers. Tegenwoordig selecteert Ajax niet meer op spelers die complementair zijn aan het elftal maar Ajax haalt spelers op basis van de kwaliteiten zoals de spelers die etaleren bij het elftal waar ze tot dan spelen. Wesley Sonck bijvoorbeeld wordt topscorer van België maar elke scout had toen al kunnen zien dat Sonck nooit in een 4-3-3 kan renderen, Rosenberg idem. Mido werd zelfs gehaald als linksbuiten terwijl hij altijd spits had gespeeld.
Escudé mocht vertrekken met name door gebrek aan opbouwende kwaliteiten. Escudé is nu een gewaardeerde kracht bij het betere Sevilla en staat/stond regelmatig in de belangstelling van Europese topclubs. Als je een speler op die kwaliteiten na ruim een jaar wegstuurd, waarom koop je hem dan? Nu hebben we hetzelfde geval bij Dario Cvitanich.
Overigens schrijft Zwartkruis vandaag een -naar mijn informatie- foutieve column in de Vi. Simon stelt terecht vast dat Ajax slecht inkoopt, maar legt hierbij de schuld bij de slechte scouting. Dat is niet waar, het zijn de beleidsbepalers die hun eigenspelers willen halen en niet naar de scouting luisteren (MvB, HtC, Koeman, Van Geel). Verder wordt de rol van Ton Pronk door Zwartkruis wat overschat, zo zijn anders dan Zwartkruis beweert Zlatan, George en Maxwell bijvoorbeeld niet door Pronk naar Ajax gekomen. Van de andere spelers ken ik de geschiedenis wat minder goed. Echter kwam de scouting de laatste jaren met bijvoorbeeld Modric en Defour. Terwijl er vervolgens Kennedy gehaald wordt door de technische leiding. Het is ongelofelijk dat trainers er spelers als Collin en Sno doorheen kunnen drukken, ten koste van de adviezen van de scouting. Nu weer, Obradovic vertrekt voor 4,5 miljoen naar Zaragoza, want Jol gaf de voorkeur aan Atouba. Dat mag gewoon niet gebeuren, vooral niet bij een trainer die in het verleden niet bijster succesvol was met zijn aankopen. Wanneer het afketsen van Obradovic niets te maken heeft met louche zakenwaarnemers vind ik dit de zoveelste fout van Ajax.
FlyLo
-
- 1070 berichten
- 764 stemmen
Bij Ajax wordt het elftal nooit op de spits afgesteld, alleen daarom al is Alves niet geschikt.
Suarez? Beetje een vorm van interpretatie hier denk ik. Ajax is iig volledig van hem afhankelijk.
Dit gebeurt wel vaker onterecht. KRC Genk zit in dezelfde situatie: bestuur en trainers die hun transfers erdoor willen drukken ipv naar de scouting te luisteren.
Wel een heel juiste post hoor 
wavanbuuren
-
- 4228 berichten
- 1334 stemmen
Alves doet me inderdaad erg aan Nicos Machlas denken, beide spelers hadden een anonieme carriere tot dat zij een jaar hadden dat alles lukte, in een elftal dat volledig op hen was afgesteld. Bij Ajax wordt het elftal nooit op de spits afgesteld, alleen daarom al is Alves niet geschikt. Ik vind Alves ook niet een type speler dat rust aan de bal brengt, Alves is geen kaatser, het is een type Huntelaar terwijl we eerder op zoek zijn naar een type Kluivert.
Maar los daarvan of ik Alves geschikt vind het, wat me nog bijna meer steekt is het beleid bij Ajax. Ajax is niet innovatief meer, talenten verkopen we en kopen daar nationale/internationale 'zekerheidjes' voor terug. We kopen internationale vedettes die al ver over hun top zijn (Stam, Juanfran, Roger, Luque, Gabri, Oleguer, Kuffour, Rommendahl, Atouba). Of kopen spelers uit onze eigen competitie voor heel veel geld of die niet goed genoeg zijn (Lindenbergh, Leonardo, Kennedy, Silva). Maar in het succesvolle verleden van Ajax stelde we de selecties nog compleet anders samen. We vulde de selectie allereerst in met eigen jeugd die we vervolgens aanvulde met spelers die in de 4-3-3 paste en jong genoeg waren om te kneden tot volwaardige spelers. Tegenwoordig selecteert Ajax niet meer op spelers die complementair zijn aan het elftal maar Ajax haalt spelers op basis van de kwaliteiten zoals de spelers die etaleren bij het elftal waar ze tot dan spelen. Wesley Sonck bijvoorbeeld wordt topscorer van België maar elke scout had toen al kunnen zien dat Sonck nooit in een 4-3-3 kan renderen, Rosenberg idem. Mido werd zelfs gehaald als linksbuiten terwijl hij altijd spits had gespeeld.
Escudé mocht vertrekken met name door gebrek aan opbouwende kwaliteiten. Escudé is nu een gewaardeerde kracht bij het betere Sevilla en staat/stond regelmatig in de belangstelling van Europese topclubs. Als je een speler op die kwaliteiten na ruim een jaar wegstuurd, waarom koop je hem dan? Nu hebben we hetzelfde geval bij Dario Cvitanich.
Overigens schrijft Zwartkruis vandaag een -naar mijn informatie- foutieve column in de Vi. Simon stelt terecht vast dat Ajax slecht inkoopt, maar legt hierbij de schuld bij de slechte scouting. Dat is niet waar, het zijn de beleidsbepalers die hun eigenspelers willen halen en niet naar de scouting luisteren (MvB, HtC, Koeman, Van Geel). Verder wordt de rol van Ton Pronk door Zwartkruis wat overschat, zo zijn anders dan Zwartkruis beweert Zlatan, George en Maxwell bijvoorbeeld niet door Pronk naar Ajax gekomen. Van de andere spelers ken ik de geschiedenis wat minder goed. Echter kwam de scouting de laatste jaren met bijvoorbeeld Modric en Defour. Terwijl er vervolgens Kennedy gehaald wordt door de technische leiding. Het is ongelofelijk dat trainers er spelers als Collin en Sno doorheen kunnen drukken, ten koste van de adviezen van de scouting. Nu weer Obradovic vertrekt voor 4,5 naar Zaragoza, want Jol gaf de voorkeur aan Atouba. Dat mag gewoon niet gebeuren, vooral niet bij een trainer die in het verleden niet bijster succesvol was met zijn aankopen. Wanneer het afketsen van Obradovic niets te maken heeft met louche zakenwaarnemers vind ik dit de zoveelste fout van Ajax.
Ik ben het helemaal met je eens Kai!
Echt bizar dat Ajax Modric niet haalde tien Sneijder werd verkocht. Dat hadden ze in één seizoen terugverdiend omdat ze zich dan vermoedelijk wel voor de CL hadden geplaatst.
Met de vele voorbeelden die we kunnen opsommen heeft Ajax zijn eigen vicieuze circel gecreëerd.
Resultaat van dit wanbeleid: 5 jaar geen kampioen en een gemankeerd elftal.
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Suarez? Beetje een vorm van interpretatie hier denk ik. Ajax is iig volledig van hem afhankelijk.
Bij Suarez inderdaad wel, dat klopt. Dit is echter door nood zo gekomen. Suarez is van een buitencategorie en verbloemt de problemen nog enigzins. Maar bij Alves gaat dit niet gebeuren, die is van een andere orde.
Het Ajax uit het verleden speelt niet in dienst van de spits. Daarom denk ik dat Alves het niet red. Uiteindelijk zal Ajax ook niet meer in dienst van Suarez moeten gaan spelen.
MR APOCALYPSE
-
- 610 berichten
- 0 stemmen
Tja,als je zo gaat praten,welke spits red het dan wel?
Ajax kan nou eenmaal geen bod doen op spelers als Drogba,Torres en Rooney dus welke spits vind je wel goed genoeg voor Ajax die haalbaar zijn?
FlyLo
-
- 1070 berichten
- 764 stemmen
Tja,als je zo gaat praten,welke spits red het dan wel?
Ajax kan nou eenmaal geen bod doen op spelers als Drogba,Torres en Rooney dus welke spits vind je wel goed genoeg voor Ajax die haalbaar zijn?
Het gaat er net om dat Ajax talenten moet ontdekken (en kopen) ipv afgewerkte spelers op retour halen.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Punt is volgens mij nu juist dat Kai dat als relatieve outsider logischerwijs niet weet, maar de duurbetaalde scouting zou het wel moeten weten.
(edit: wat flylo zegt dus)
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Jup exact.
Waarbij ik wil vermelden dat de scouting dat waarschijnlijk ook wel weet, of in ieder geval een lijstje hebben van de mogelijke kandidaten. Maar dat ze overruled worden door trainers en TD's, omdat zei voor hun eigen kandidaat gaan. Aan de ene kant logisch omdat zij erop afgerekend worden, maar de man van de lange termijn (Coronel/Boog) zou dit moeten voorkomen.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Ik hoop dat Alves komt. In Koevermans zie ik echt niks en Benni ken ik bijna niet meer. Weet dat hij al jaren in de Engelse middenmoot zn potjes mee pakt. Ipv Koevermans kan je dan inderdaad nog beter Vennegoor.
Ik hoop ieder geval op een extra spits. We kunnen er wel 1 gebruiken. Vd Boog liet weten een hoop spitsen in het oog te hebben dus wie weet krijg je wel een andere. Kanu zou ik wel tof vinden 
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Nou, een financier, voor het salaris van Honda moet toch wel te vinden zijn.... Anders even alle supporters ±2 euro overmaken, dan zijn we er ook. 
Of Landzaat weg en Bruins verhuren....
Aan de andere kant zou ik ook blij zijn als Guzman bij tekent, want het team draait lekker zo.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Mag hopen dat Honda zijn woord houdt en alleen Ajax of PSV wil kiezen 
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Ik hoop eigenlijk dat Honda naar Feyenoord gaat, ik ben heel erg benieuwd hoe Honda het bij een topteam zal doen. Ik verwacht alleen niet dat Feyenoord het salaris van Honda kan betalen, nog los van de aankoopprijs, ik geloof namelijk niet dat investeerders het hele bedrag voor hun rekening nemen.
Een transfer van Honda naar het buitenland zou ik erg zonde vinden.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Mag hopen dat Honda zijn woord houdt en alleen Ajax of PSV wil kiezen
Op de Japanse TV heeft hij gezegd naar Feyenoord te willen.... Niet te vertrouwen die gozer. 
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Ajax is volgens Derksen serieus bezig McCarty te halen en Alves is ook nog steeds een optie. Eigenlijk niks nieuws dus, we zullen de komende dagen wel meer horen. Heeft iemand BMC nog gevolgd de laatste jaren in Engeland en kan een mening over de huidige Benni vormen?
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Als ik met een pistool op mijn hoofd moet kiezen tussen McCarty, Alves, VOH en Koevermans dan ga ik voor Benni. Ik vind het overigens vreemd dat Ajax bij 4 verschillende type spitsen uitkomt.
Benni zou ik omschrijven als erg technisch, snel, goed in de kleine ruimtes en betrekt andere in zijn spel. Het is geen doelpuntenmaker zoals Alves en Koevermans.
Minpuntje is zijn typische Afrikanentrap en naar mijn weten is het ook niet echt een trainingsbeest.
Ik ben benieuwd overigens of Gudjohson echt geen optie meer is anders zou dat ook nog een mogelijkheid kunnen zijn. Maar nogmaals liever zie ik ze allen niet komen, misschien is het een optie om een rechtsbuiten te halen. Dan kan Suarez spits nummer 1# worden en Dario Spits nummer 2#. Ik hoor veel positieve verhalen over Bia van Charloi maar ik moet zeggen dat ik die speler op enkele samenvattingen na niet goed ken.
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
