• 17.839 nieuwsartikelen
  • 183.820 films
  • 12.737 series
  • 35.176 seizoenen
  • 658.876 acteurs
  • 200.906 gebruikers
  • 9.505.375 stemmen
Avatar
 

R.I.P.

zoeken in:

avatar van John Milton

John Milton

  • 24485 berichten
  • 13597 stemmen

Jezus. Daar schrik ik dan toch wel van. Hij én zijn vrouw, in een taxi nog wel. Geen gordel, wat erg. Counterfactuals gaan niet helpen, maar dat jeukt toch wel. In memoriam.




avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18949 berichten
  • 16904 stemmen

" Met Aranda verliest Spanje een van zijn bekendste en invloedrijkste filmmakers. "

Ik moet zeggen dat zijn naam bij mijn geen belletje doet rinkelen. Ik zag, zoals de meesten hier op de site, alleen zijn bijdrage aan Lumiere & Compagnie (die ik me dan weer niet herinner). Misschien heb ik ongelijk, maar is er een reden naar meer werk van hem op zoek te gaan?

Ik zie dat Maribel Verdu meedoet in zijn 'bekendste' film Amantes. Kijk, dat vind ik wel een reden ernaar te gaan kijken


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8584 stemmen

Amantes (1991) vond ik wel een bovengemiddeld romantisch drama. Verder heb ik niets van hem gezien.

Maribel Verdu is inderdaad een beeldschone vrouw.


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

Mochizuki Rokuro schreef:

" Met Aranda verliest Spanje een van zijn bekendste en invloedrijkste filmmakers. "

Dat is toch wel lichtelijk overdreven. Heb 3 van zijn films gezien (Celos eergisteren nog, en Juana La Loca waren beiden oké, misschien wel het betere van zijn werk, 3*), vond het een vrij doorsnee regisseur. Zijn beste film schijnt Amantes (Lovers) te zijn, maar die heb ik niet gezien.

Stond bekend om zijn obsessie met seks en erotiek in films, iets wat zijn films niet echt ten goede komt als je het mij vraagt. Van zijn laatste films heb ik alleen Tirante el Blanco (2006) gezien (eentje om over te slaan, geloof me, met opwindende scènes zoals camera's die op paskamergordijnen gericht staan waarbij de kijker moet fantaseren over hoe de vrouw zich daarachter omkleedt, en mannen die een pink in elkaars oor steken... 0*), en de twee films die daarna kwamen spreken me qua titel ook niet aan: Canciones de amor en Lolita's Club (2007) (Liefdesliedjes in Lolita's Club) en Luna Caliente (2009) (Geile Maan)... Op deze Spaanse site kun je de waardering daar van zijn films zien, zit allemaal rond de 5 (op 10), niet echt bijzonder.

Het is wel een bekende Spaanse regisseur, maar bekendste en invloedrijkste is zwaar overdreven, vooral dat laatste. Hoe dan ook, R.I.P.


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13485 berichten
  • 1319 stemmen


avatar van mikey

mikey

  • 29049 berichten
  • 5211 stemmen

Rip moeder voorhees.


avatar van 606

606

  • 23902 berichten
  • 12411 stemmen

R.I.P




avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3621 berichten
  • 2216 stemmen

De meest sympathieke nederlandse zanger is niet meer

R.I.P.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23964 berichten
  • 77844 stemmen

R.I.P. Albert West was toch een icoon uit de Nederlandse tv / muziek wereld.


avatar van Panta Rei

Panta Rei

  • 510 berichten
  • 7 stemmen

Albert West dood?

Verdrietig.

RIP


avatar van Brix

Brix

  • 19830 berichten
  • 5237 stemmen

In Memoriam Pierre Brice (86)

Frans acteur, die vooral bekendheid verwierf met zijn vertolking van het opperhoofd der Apachen: Winnetou, in een hele reeks films naar de boeken van schrijver Karl May.

Pierre Brice - IMDb

http://i59.tinypic.com/sop9on.jpg

http://i59.tinypic.com/27wsltl.jpg

http://i62.tinypic.com/2s95f8y.jpg

Pierre Brice & Lex Barker


avatar van Bombong

Bombong

  • 480 berichten
  • 2704 stemmen

R.I.P. Pierre Brice. Was net De boodschap van Winnetou aan het lezen. Wat een toeval.


avatar van frolunda

frolunda

  • 1115 berichten
  • 4614 stemmen

Weer een jeugdheld minder.......moest,toen ik heel klein was al huilen toen Winnetou stierf in Im Tal der Toten maar nu is het dan helaas echt zover RIP Pierre Brice.


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

R.I.P. Pierre Brice. Opnieuw een jeugdidool vertrokken naar de eeuwige jachtvelden.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23964 berichten
  • 77844 stemmen

Ben er mee op gegroeid en was een held van me Winnetou , ook de films vooral met Lex Barker kon ik waarderen rust zacht R.I.P. Pierre Brice.


avatar van 606

606

  • 23902 berichten
  • 12411 stemmen

Dochter 'Queen of Versailles' dood gevonden|Prive| Telegraaf.nl

18 jaar nog maar

heb de docu ook gezien.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74763 berichten
  • 5989 stemmen

Mary Ellen Trainor Zemeckis Dead: ‘Lethal Weapon’ Actress Was 62 | Variety

Actress and philanthropist Mary Ellen Trainor, who appeared in every “Lethal Weapon” film and played the mother in “Goonies,” died at her home in Montecito, Calif., on May 20.



avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11250 berichten
  • 769 stemmen

...link werkt niet (bij mij). Hij is 86 geworden en trad nog steeds op.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

avatar van John Milton

John Milton

  • 24485 berichten
  • 13597 stemmen

Ach jee...... Dat doet me toch wel zeer


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 10285 berichten
  • 4815 stemmen

RIP Christopher Lee



avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

RIP Christopher Lee!!


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.