- Home
- Filmforum
- Filmdragers en apparatuur - Titels
- John Cassavetes Box
John Cassavetes Box
hellboy.ray
-
- 2056 berichten
- 2100 stemmen
Ik zag dit bericht staan op dvd.nl:
Als je niets van de man kent, is deze box dan aan te raden?
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Woman under the Influence, A (1974)
Killing of a Chinese Bookie, The (1976)
Ik ken er ook niets van maar de ratings zijn toch over het algemeen vrij hoog dus het lijkt mij wel een aanrader.
hellboy.ray
-
- 2056 berichten
- 2100 stemmen
Killing of a Chinese Bookie stond geloof ik in de pakketservice...
probleem is dat ik met hoge ratings niet veel heb, maar dat is meestal een reden dat men wel een film gaan kopen... hmmm....
Tamino Acid
-
- 119 berichten
- 41 stemmen
Is de kwaliteit evenwaardig aan de Criterion box?
PS. Hellboy.ray, als ik jou was zou ik eerst eens een film van Cassavetes kijken in plaats van meteen de hele box te kopen. Cassavetes heeft namelijk een erg bijzondere stijl en zijn films zijn niet zo toegankelijk. Ik kan me goed voorstellen dat veel mensen er weinig aan vinden.
hellboy.ray
-
- 2056 berichten
- 2100 stemmen
Er is nu in het Filmmuseum in Amsterdam een retrospective van John Cassavetes. En binnenkort ook in Utrecht. Probeer dat eens!
toevallig zijn alle data in mijn vakantie en het zijn geloof ik de films in die box.
Andere optie is de films lenen of pindakazen.
Mochizuki Rokuro
-
- 18942 berichten
- 16349 stemmen
als ik jou was zou ik eerst eens een film van Cassavetes kijken in plaats van meteen de hele box te kopen. Cassavetes heeft namelijk een erg bijzondere stijl en zijn films zijn niet zo toegankelijk. Ik kan me goed voorstellen dat veel mensen er weinig aan vinden.
Dat lijkt me ook en sluit ik me helemaal bij aan.
Over ruim een week zijn er een aantal films in Utrecht te zien, dus probeer dat eens. Als je niets kent kun je je gelijk onderdompelen in A Woman Under the Influence" - adn weet je direct waar je aan toe bent.
Ik weet ook (nog) niet of de kwaliteit vergelijkbaar is met Criterion, ik hoop van wel, ook omdat de extra's naar ik meen dezelfde zijn. Groot voordeel (naast het enorme prijsverschil) is de NL-se ondertiteling, die bij Cassavetes bepaald nodig is (ondertiteling in het algemeen dan).
En wellicht moet je de berichten in het Cassavetes topic zelf ook blijven checken ipv een nieuw topic, want er werd al een tijdje over gediscussieerd.
hellboy.ray
-
- 2056 berichten
- 2100 stemmen
bedankt voor de tip! ga ik in iedergeval A Woman Under The Unfluence even checken en het andere topic ook gelijk even!
dimi303
-
- 3418 berichten
- 3663 stemmen
Ik heb de box aangeschaft na een bespreking van een 8-tal pag. in het filmmagazine "Filmmagie".
