• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.373.012 stemmen
Avatar
 
banner banner

Love & Engineering (2014)

Documentaire | 81 minuten
1,86 11 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 81 minuten

Alternatieve titel: Love & Engineering - Rakkauden Insinöörit

Oorsprong: Duitsland / Finland / Bulgarije

Geregisseerd door: Tonislav Hristov

Met onder meer: Atanas Boev

IMDb beoordeling: 6,1 (165)

Gesproken taal: Bulgaars, Engels en Fins

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Love & Engineering

Hoe komen nerds aan de vrouw? Atanas, zelf een nerd, vond het geluk en besloot zijn mede-nerds te helpen in een taal die ze begrijpen. Het mysterie vrouw, gevat in programmeerformules. En dan is natuurlijk de belangrijkste vraag: hoe breek ik door haar firewall? Veel techneuten hebben zich zo ondergedompeld in hun werk, games en social media dat de grens tussen de virtuele wereld en de werkelijkheid steeds meer vervaagt. Ze hebben online duizenden vrienden maar hebben geen idee hoe ze een praatje met een vrouw moeten maken.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van adso

adso

  • 475 berichten
  • 10377 stemmen

Nogal bezopen; volledig Engelstalig met een Scandinavisch accent


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12842 stemmen

Een soort van zelfhulpvideo voor sociaalgestoorden die niet aan een vriendin komen. Had vooraf het idee dat er enige wetenschappelijke basis in deze docu te vinden zou zijn, maar die is er absoluut niet. Achteraf weet ik ook niet echt of dat de bedoeling was, maar als er nog mensen zijn die dat idee hebben: vooral snel laten varen.

Het is niet meer dan het relaas van één contactgestoorde die gescoord heeft en via deze "video" z'n medegezellen wil onderwijzen. Met belachelijke proefjes, vreselijke platte wijsheden en zelfgesponnen theorietjes gaat hij op pad met een aantal "proefpersonen" om zo te kijken in hoeverre z'n theorieën kloppen. Veel data krijg je niet te zien, wel wat persoonlijke impressies.

Is dat nog niet erg genoeg loopt het op het einde nog redelijk verkeerd tussen het groepje en krijg je één of andere compleet belachelijke "love is de formule" en "ervaar meer" boodschap mee die enkel en alleen nuttig kan zijn voor de allerallerzwaartste gevallen.

Een genant project dit, in zowat alles. Van de vreselijke opgeleuke dateslomos tot de banale levenslesjes, het brakke Engels (leuk om de subs dan ook gewoon 1 op 1 over te nemen) en de idiote conclusie. Je bent beter af door dit gewoon helemaal niet te kijken, zéker als je tot de categorie behoort die deze film poogt aan te spreken.

0.5*