Deadly Virtues: Love.Honour.Obey. (2014)
Genre: Thriller
Speelduur: 87 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Nederland
Geregisseerd door: Ate de Jong
Met onder meer: Edward Akrout, Matt Barber en Megan Maczko
IMDb beoordeling:
4,8 (2.162)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Deadly Virtues: Love.Honour.Obey.
Tom en Alison worden in hun slaapkamer overvallen. De indringer bindt Tom vast en verlangt van Alison een weekend samen. Natuurlijk stribbelt Alison tegen, maar verzet wordt bestraft met marteling van Tom. Intussen palmt de indringer haar langzaam in. Met begrip voor haar situatie en de nadruk op de slechte kanten van Tom weet hij een zaadje van onzekerheid bij haar te planten.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Krijgt geen bioscooprelease. Straight-to-dvd: vanaf 7 oktober te koop.
horizons
-
- 5687 berichten
- 2402 stemmen
Heb enkele websites gelezen en daarin zijn de reviewers toch wel te spreken over deze film. Acteren schijnt best oke te zijn, net zoals het verhaal dat verteld wordt.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11899 berichten
- 5305 stemmen
Krijgt geen bioscooprelease. Straight-to-dvd: vanaf 7 oktober te koop.
Maar ik kan me herinneren dat Ate had gezegd dat dit sowieso niet was gemaakt voor een bioscooprelease en enkel voor de VOD-markt? Of vergis ik me nu heel erg?
macaidwin
-
- 15 berichten
- 168 stemmen
Deze film heeft zeker wel wat. Had wellicht wat dieper uitgewerkt kunnen worden, maar ik heb me prima vermaakt.
blurp194
-
- 5484 berichten
- 4187 stemmen
IJzersterk plot.
De enorm grimmige sfeer en de kanteling die daarin gemaakt wordt, bijzonder knap gedaan - een goed idee dat ook goed uitgewerkt is. Bijzonder hard, verontrustend en ietwat gruwelijk - en met beelden die daar nogal nietsontziend verslag van doen. Jammer wel dat de omschrijving eigenlijk al veel te veel weggeeft van het plot.
Dat de acteurs onbekend zijn doet niets af aan de film. Misschien niet de meest getalenteerde acteurs ooit, maar wel goed gecast voor de rol die ze spelen.
Extra kudo's voor wie de microfoonhengel ziet 
Waku
-
- 5456 berichten
- 6491 stemmen
Die Ate de Jong heeft een behoorlijke zieke geest 
Best ziekelijk filmpje.
Kracht zit hem er vooral in dat je absoluut wil weten hoe het afloopt.
En dat is eigenlijk ook een beetje de manco van deze film.
De ontknoping is een beetje (te) gemakkelijk.
De daarop volgende climax is wat onlogisch.
Maar al met al best vermakelijke thriller.
Gezien de nederlandse inbreng had het echter van mij wel wat sexier mogen worden.
2.5*/3*
martyn205
-
- 10 berichten
- 15 stemmen
vermakelijke thriller!!! misschien wat voorspelbaar maar een leuk verhaal en plot! plus goed geacteerd door een verassende megan maczko niet eerder gezien maar goede actrice!
gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Vooropgesteld houd ik niet van beelden van martelingen, lijden en andersoortige handelingen die geen ander doel hebben dan te vernederen. Het psychologisch getinte horrorverhaal over relaties en wat zich achter gesloten deuren kan afspelen was schokkend en zat knap in elkaar. Op een tergend trage, slimme en effectieve wijze werd het leven van het echtpaar ontrafeld. Alleen het einde was mijns inziens een afknapper; ik had zeker wat meer creativiteit verwacht. Er werd verdomd goed geacteerd.
ipman-99
-
- 1250 berichten
- 0 stemmen
"Love. Honour. Obey." ...
" !!!
Geschifte Thriller
!!! 'Deadly Virtues' is een home invasion
scherpe geschifte Thriller vol met ziekelijke handelingen.
We beginnen op vrijdagavond waar een man binnensluipt
via de trap (opwaarts) terwijl we op de achtergrond een neukend koppel horen kreunen.
De traptocht duurt even, want de man die binnensluipt komt een paar
schoenen tegen waar hij aan begint te ruiken.
Het moge duidelijk zijn dat deze man niet is gekomen om de sterio
te komen pikken
! Eenmaal binnen gekomen bij het vrijend koppel
haalt hij letterlijk en figuurlijk de man van de vrouw.
Wat volgt zijn ziekelijke handelingen en martelingen ... !
De film richt zich lang op deze 3 acteurs ... maar het plot mag er zeker
en vast zijn om de thriller rit boeiend en spannend te maken.
We komen meer en meer te weten van deze 3 karakters gedurende de film, en
dat gaf toch beklemmende momenten af.
De manier waarop de 'indringer' zijn slachtoffers vast knoopten was op
zijn zachts gezegd speciaal maar stevig gedaan. (hier kan je niet zeggen dat
ze niet stevig vastgebonden waren) !
De wending naar het einde toe ... voelde ik echt niet aankomen !
Missie geslaagd
!!!
Phantasm
-
- 7578 berichten
- 7487 stemmen
Redelijke thriller, er zijn betere, leuk om een keer gezien te hebben.
Rickyman
-
- 1282 berichten
- 2718 stemmen
Sterke thriller met een grimmig sfeertje, een beetje vergelijkbaar met Funny Games.
Prima acteerwerk ook van de onbekende cast.
schumacher
-
- 4548 berichten
- 4251 stemmen
Middelmatig filmpje, zeker niet slecht, beetje geschift haha.
Maar top vondk die nu ook echt nie.
Decec
-
- 6741 berichten
- 8580 stemmen
Een redelijk thriller film...
Wat een horror...
Redelijk verhaal...
Zou maar nooit adres doorgeven, en dan zie je inbraak! En een mooie vrouw achteraan...
Goed acteerwerk...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Prima achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital)...
Oh ik heb deze film gevonden en toegevoegd...
Aapje81
-
- 2226 berichten
- 5185 stemmen
Redelijke thriller die ik geboeid heb zitten volgen. Er wordt aardig geacteerd en het middenstuk van de film heeft zeker iets. Het totaalplaatje valt echter wat tegen. Uiteindelijk is het allemaal erg leeg en onbevredigend. Een beetje zoals Funny Games (1997) maar dan minder pretentieus.
Gemiddeld
Theunissen
-
- 12266 berichten
- 5513 stemmen
De poster bij deze Thriller/Horror film sprak me aan en mede daarom heb ik deze film van onze Nederlandse regisseur Ate de Jong dan ook gekeken.
Het best harde en grove verhaal (draait om wraak), welke vrijwel direct begint, wist me in ieder geval te boeien en te vermaken. Maar voor mij als liefhebber van zieke horrorfilms, hadden de martelingen (o.a. het afknippen van vingers) en het vernederen (o.a. door het vastknopen) nog explicieter en harder in beeld gebracht mogen worden, want nu vond ik het niet echt schokkend of heftig terwijl het er natuurlijk wel hard en grof aan toeging. Ondanks dat het verhaal maar eigenlijk draait om drie personen (het koppel Tom en Alison met een tragisch verleden en in de indringer Aaron) en het zich hoofdzakelijk afspeelt in het huis van het koppel Tom en Alison, werd het nergens echt saai of langdradig.
De wending in het verhaal vond ik best goed (het verklaart dan tevens de aanleiding voor de indringer) en het einde zelfs sterk en hard, hoewel het misschien wel wat overdreven was (zeker m.b.t. het reageren van Tom). Wat indringer Aaron deed bij het koppel verdient natuurlijk zacht uitgedrukt niet de schoonheidsprijs, maar de echte smeerlap was natuurlijk Tom. Van de voor mij onbekende cast had ik eerlijk gezegd nog nooit van gehoord, maar ze deden het wel goed en overtuigend en Megan Maczko vond ik best een aardige verschijning om te zien. Wat dat betreft is het jammer dat er van haar maar weinig bloot te zien is, terwijl er meer dan genoeg mogelijkheden voor waren.
Gewoon een lekkere harde Thriller waar ik geboeid (leuke woordspeling bij deze film
) naar heb zitten te kijken.
leatherhead
-
- 3556 berichten
- 1813 stemmen
Een belachelijk plot, een slappe zak aardappelen als psycho, audiovisueel een grijze muis, en martelingen die slechts met gaapjes onthaald kunnen worden door iedereen die een beetje horror gewend is. Zodra er gemarteld wordt draait de cameraman braaf zijn cameraatje de andere kant op. Flauw voor een film die zich toch grotendeels focust op het torture/vernedering thema. Hard of verontrustend werd het dan ook nergens, een beetje hilarisch was het dan weer wel. Met name dankzij het bespottelijke einde.
Zie deze film meermaals vergeleken worden met Funny Games, maar zelfs dat is een meesterwerkje vergeleken bij deze lauwe troep. 1* voor een af en toe aardige soundtrack.
Shadowed
-
- 11345 berichten
- 6677 stemmen
Het internationale uitstapje van de Nederlandse regisseur Ate de Jong pakt vooral zoutloos en ongemotiveerd uit. Het concept van een home invasion is bovendien al talloze keren overgedaan en het gebrek aan risico in het geval van Deadly Virtues zorgt ervoor dat het geen blijvende indruk zal maken tussen zijn concurrenten. Op inhoudelijk vlak proberen de makers te profiteren van de opgevoerde psychologie, maar dat komt eerder eenvoudig en onovertuigend voor de dag. De typetjes van de personages liggen er namelijk te dik bovenop en het acteerwerk oogt gemaakt en houterig. Enkele sporadisch gemene momenten zorgen voor wat leven in de brouwerij, maar ik vond het verder vooral vluchtig en ongeïnteresseerd in elkaar gezet.
Robi
-
- 2526 berichten
- 2525 stemmen
Een sadistische psychopaat breekt in bij een echtpaar en terroriseert ze een weekend lang. Dit is sowieso al niet echt mijn soort film. Ik vind dit heel erg om naar te kijken en heb daar helemaal niets mee. Maar het is bovendien ook nog eens allemaal erg ongeloofwaardig. Er zitten veel te veel fouten in het script die niet logisch zijn en de film nog slechter maken dan hij als basis al is. Echter als de psychopaat op maandag weer verdwijnt en het echtpaar achterlaat in hun huis wordt het onmogelijk geachte waar. De film wordt nog slechter en ongeloofwaardiger als hij al was. Tsjonge wat een prulwerk is dit. Goedkope B-zooi.
Het laatste nieuws

'The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes' weg bij Netflix en nu een succes op Videoland

Goed beoordeelde dramaserie 'Rivals' krijgt een tweede seizoen dit jaar: wat weten we erover?

HBO Max-kijkers vol lof over eerste aflevering 'A Knight of the Seven Kingdoms'

Netflix breidt komend jaar het Koreaanse aanbod flink uit
Bekijk ook

Goddess of Love
Drama / Horror, 2015
19 reacties

Dealer
Actie / Misdaad, 2014
17 reacties

My Spy
Komedie / Actie, 2020
29 reacties

The Editor
Horror / Komedie, 2014
22 reacties

Darling
Thriller / Horror, 2015
8 reacties

Sweet Home
Horror, 2015
32 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



