• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.485 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Russians Are Coming, the Russians Are Coming (1966)

Komedie / Oorlog | 126 minuten
3,06 62 stemmen

Genre: Komedie / Oorlog

Speelduur: 126 minuten

Alternatieve titel: Daar Komen de Russen, Daar Komen Ze Aan...

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Norman Jewison

Met onder meer: Alan Arkin, Carl Reiner en Eva Marie Saint

IMDb beoordeling: 7,0 (11.074)

Gesproken taal: Engels en Russisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Russians Are Coming, the Russians Are Coming

"IT'S A PLOT! ...to make the world die laughing!!"

In 1966 loopt een Russische onderzeeër vast op een zandbank voor de kust van Massachusetts. Na vergeefse pogingen om op eigen kracht los te komen, gaat een officier met een handjevol Russische zeelui stiekem aan land op een klein eilandje. Het duurt niet lang voor het gerucht zich verspreidt dat er Russische parachutisten zouden zijn geland.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Walt Whittaker

Elspeth Whittaker

Lt. Rozanov

Police Chief Link Mattocks

Fendall Hawkins

The Russian captain

Alexei Kolchin

Luther Grilk

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hugohei

hugohei

  • 2149 berichten
  • 2347 stemmen

De debuterende Alan Arkin (als ik 'm zie vind ik 'm altijd goed) was erg geestig in deze film. Een kluchtig niemendalletje eigenlijk, en waarschijnlijk erg tijdgebonden.


avatar van jordybeukeboom

jordybeukeboom

  • 6797 berichten
  • 2423 stemmen

Arkin kreeg direct een Oscarnominatie


avatar van Betamax

Betamax

  • 1256 berichten
  • 1231 stemmen

Was leuk maar ook voor zo'n oudje erg voorspelbaar.


avatar van Sarasani

Sarasani

  • 247 berichten
  • 1924 stemmen

Toevallig zapte ik net langs MGM en begon deze film. Bleef toch hangen en hij begon steeds meer te boeien.

Leuke film met een leuk einde.

3.5*


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8426 stemmen

Origineel idee om in volle Koude Oorlog daar een komedie rond te bouwen die dan nog plezierig uitvalt ook, met dolle toestanden maar ook gevatte insinuaties en wat satire, o.m. op de Amerikaanse flair.

Bovendien toont de film in zijn geheel wel aan hoe ver de burger en ook de gewone soldaat staat van het politiek touwgetrek dat zo vaak naar oorlogstoestanden leidt.

Alan Arkin als de Russische luitenant Rozanov verdiend in de prijzen om zijn uitstekende act. Ook Brian Keith, als een eilandwoordvoerder, zet meer dan een karikatuur neer.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13150 berichten
  • 11067 stemmen

Aardige film waarin de inwoners van een Amerikaans eilandje in rep en roer raken als de bemanning van een Russische duikboot strandt. Flink overdreven allemaal, maar op een leuke manier. Echter heb je het op een gegeven moment wel gezien. Toch nog 3.0 sterren omdat de film er wel goed uit ziet en de cast het ook wel leuk brengt.


avatar van Tanita

Tanita

  • 547 berichten
  • 5064 stemmen

hugohei schreef:

waarschijnlijk erg tijdgebonden.

Wie weet weer actueel Bekwame regie van Jewison en een prettige Alan Arkin maken er een genietbare film van. 3*


avatar van the hustler

the hustler

  • 180 berichten
  • 2831 stemmen

Lichte tegenvaller. Het plot is te dun en de grappen zijn te flauw en te lang uitgemolken om er een film van 2 uur van te maken. Het middenstuk had met gemak een half uurtje korter gekund. Leuk om een keertje gezien te hebben, meer niet.


avatar van Petina

Petina

  • 665 berichten
  • 2804 stemmen

Wat een leuke film, toen al dat gedoe in 1966. (je weet wel)