• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.965 gebruikers
  • 9.370.139 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Trackers (1971)

Western | 73 minuten
2,90 5 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Earl Bellamy

Met onder meer: Sammy Davis Jr., Ernest Borgnine en Julie Adams

IMDb beoordeling: 6,1 (403)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Trackers

Wanneer de Texaanse rancher Sam Paxton op een dag zijn huis binnenkomt, vindt hij daar het dode lichaam van zijn zoon. Zijn dochter blijkt vermist en een voortvluchtige Apache indiaan voorziet hem, enkel door zijn aanwezigheid, van de enige hint naar de vermoedelijke daders. Paxton verenigt zich met een aantal omwonenden en vraagt bij de U.S. Marshals om de beste spoorzoeker die ze hebben. De man die met ze mee wordt gestuurd voldoet echter niet aan de verwachtingen. Naast het feit dat de koppige Ezekiel Smith niet de man is die ze verwachtten, is hij namelijk ook nog eens zwart, waardoor hij van de mensen uit de streek doorgaans niet op erg veel openhartigheid hoeft te rekenen. Toch moeten ze het vertrouwen nu in hem stellen in een klopjacht op de moordlustige kidnappers.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dogie Hogan

Dogie Hogan

  • 13381 berichten
  • 788 stemmen

Deze tv-Western staat integraal op Youtube

[EDIT moderator: link naar illegale upload verwijderd]


avatar van Brix

Brix

  • 19675 berichten
  • 5113 stemmen

Een DVD versie in betere beeldkwaliteit is hier te vinden:

8-Movie Western Pack 5 DVD Region 1 US Import NTSC: Amazon.co.uk: Ernest Borgnine, Sam Elliott, George Hilton, Richard Basehart, Clint Walker: DVD & Blu-ray

Er staan nog meer goede westerns op, en voor de prijs hoef je 't niet te laten.


avatar van trebremmit

trebremmit

  • 3014 berichten
  • 1465 stemmen

Deze is sinds een maand uit op dvd in Duitsland, volgens jpc.de met Engelse audio. De stills op amazon zien er niet echt goed uit qua beeldkwaliteit, wel een mooie hoes trouwens.

Die Verfolger: Amazon.de: Ernest Borgnine, Sammy Jr. Davis, Earl Bellamy: DVD & Blu-ray


avatar van Brix

Brix

  • 19675 berichten
  • 5113 stemmen

trebremmit

Vanavond heb ik mijn DVD exemplaar (deel uitmakende van de eerder genoemde 8-Movie Western Pack 5) nog eens bekeken, en er weer plezier aan beleefd.

De beeldkwaliteit van de film is prima.

Het lijkt mij sterk dat die nog beter kan.

(Datzelfde gaat niet op voor enkele andere films in die DVD box)

Inderdaad heeft de nieuwe Duitse release een heel fraaie cover.

Oorspronkelijk was het de bedoeling dat John Wayne de rol van Sam Paxton zou spelen en Burt Kennedy deze film zou regisseren.

Door andere contractuele verplichtingen van Wayne lukte het echter niet om Sammy Davis en Wayne samen beschikbaar te krijgen voor de opnamedata van de film.

Davis was overigens mede producent, en dat is goed te merken.

Het thema racisme speelt een hoofdrol.

Eerlijk gezegd heb ik Wayne niet gemist want Borgnine is een sterkere acteur.

Daarvan afgezien denk ik dan weer wel dat de film een groter publiek aangesproken zou hebben met Wayne erbij.

Het plan was om er een bioscoopfilm van te maken, maar nu werd het een TV film.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3810 berichten
  • 6939 stemmen

behoorlijk goedkoop ogende matige western waarin het gebrek aan enige spanning het grootste manco is .