• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.422 stemmen
Avatar
 
banner banner

United Passions (2014)

Drama | 110 minuten
1,58 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Frédéric Auburtin

Met onder meer: Tim Roth, Sam Neill en Gérard Depardieu

IMDb beoordeling: 2,1 (4.539)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot United Passions

"Every dream has its own rules"

Een groep gepassioneerde Europese non-conformisten bundelt de krachten voor een ambitieus project: de Fédération Internationale de Football Association (FIFA). Gedreven door visie en passie overwonnen drie vastberaden mannen - Jules Rimet, Joao Havelange en Sepp Blatter - hun twijfels en vochten tegen schandalen en andere obstakels om de Wereldbeker werkelijkheid te maken.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van frederikvb

frederikvb

  • 9 berichten
  • 1135 stemmen

"Gedreven door visie en passie overwonnen drie vastberaden mannen - Jules Rimet, Joao Havelange en Sepp Blatter - hun twijfels en vochten tegen schandalen en andere obstakels om de Wereldbeker werkelijkheid te maken."

Hilarisch!

Moet dat niet zijn "Gedreven door geld en macht om schandalen werkelijkheid te maken"?

De FIFA heeft hier bijna 16 miljoen ingstoken, Sepp Blatter als held van de film. Hij schijnt zelf het script aangepast te hebben om er nog heroïscher uit te komen.


avatar van bliq

bliq

  • 17 berichten
  • 3 stemmen

Echt bizar fucked up deze film. Miljoenen van de bizar corrupte fifa om een zelfportret te maken, Tim Roth gaat Blatter als held spelen, en heeft mooi zijn zieltje verkocht. Wat een treurigheid. Ik vraag me ook oprecht af of ze daadwerkelijk geloven of deze bizar opzichtige propagande niet tegen ze werkt.



avatar van dope

dope

  • 324 berichten
  • 20052 stemmen

Sepp Blatter, de grootste crimineel uit het verleden van de voetbalsport.... Deze film komt natuurlijk uit op het moment dat hij herkozen moet worden voor een van de meest corrupte sportorganisaties ter wereld...


avatar van AlexvanRiel

AlexvanRiel

  • 170 berichten
  • 538 stemmen

Sjoerd Mossou weet mooi te verwoorden waarom je dit gedrocht met een kratje pils wilt zien.


avatar van wess16

wess16

  • 616 berichten
  • 3843 stemmen

Haha, deze moet ik echt zien. Klinkt zó slecht!


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10970 berichten
  • 2790 stemmen

FIFA-film trekt twee toeschouwers bij Amerikaanse première FIFA-film trekt twee toeschouwers bij Amerikaanse première | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl (via @NUnl)



avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Wel bizar dat de Fifa juist zoiets uit durft te brengen in een periode waarin de organisatie van de Fifa meer klappen kreeg dan ooit te voren. Een jaar waarin de corrupte Sepp Blatter alsnog werd herkozen, maar daarna zelf opstapte omdat zijn functie niet meer te houden viel. In die periode vond de Fifa het wel aardig om een promotiefilm uit te brengen waardoor dat domme volk moest gaan denken dat de Fifa niet corrupt, idioot en waanzinnig was en dat ze daar wel degelijk het product voetbal voorop hebben staan.

Iedereen die het voetbal een beetje volgt weet wel beter natuurlijk. De Fifa is er vooral om zichzelf te verrijken en machtig te blijven. Dit doen ze door de kleine voetballanden in o.a. Afrika en Azië te paaien met diverse toernooien en financiële ''ondersteuning''. Deze organisatie is corrupt van onder tot boven en het is dan best pijnlijk om naar deze United Passions te kijken waar ze de kijker dus duidelijk willen maken hoe sympathiek deze maffiabende wel niet is. Zo'n Blatter die wordt neergezet als een fijne, eerlijke man die alleen maar de wereld wilt verbeteren. Kots.

Buiten dat is het ook een tergend saaie film die slechts af en toe wordt opgeleukt met beelden van het WK voetbal, al zijn WK finalebeelden vanuit Nederlands perspectief nog pijnlijk om te zien ook. Ook willen ze je al kijker paaien door wat beelden te tonen van voetballers over de hele wereld. Lekker goedkoop. Dat ik United Passions heb gekeken is ook vooral omdat ik mezelf wel eens wilde verbazen over zo'n krankzinnig product. Sjoerd Mossou heeft, zoals al genoemd is in dit topic, best wel een treffende column over de film geschreven: Column Sjoerd Mossou. Daarmee is alles wel gezegd.

1*


avatar van FcTwente

FcTwente

  • 19 berichten
  • 101 stemmen

Schandelijke propagandafilm. De castleden die hier aan hebben meegewerkt mogen zich de ogen uit de kop schamen, blijkbaar zijn het net zulke geldwolven als de personen die zij vertolken.



avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

In ander nieuws: water is nat.