The Starving Games (2013)
Genre: Komedie
Speelduur: 83 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jason Friedberg en Aaron Seltzer
Met onder meer: Maiara Walsh en Brant Daugherty
IMDb beoordeling:
3,3 (23.918)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Starving Games
"All the laughs... half the calories."
In de meest deprimerende hoek van een post-apocalyptische toekomst offert Kantmiss Evershot (Maiara Walsh) zich op om in plaats van haar manipulatieve jongere zus deel te nemen aan de 75ste jaarlijkse ‘Starving games’. Daarbij moet ze haar vriend Dale (Brant Daugherty) verlaten en een team vormen met bakkerszoon Peter Malarkey (Cody Allen Christian) in een strijd voor haar leven. Echter, voor de winnaar van de ‘Starving games’ ligt er een coupon, een oude ham en een gedeeltelijk opgegeten augurk klaar.
Externe links
Acteurs en actrices
Kantmiss Evershot
Effoff
Dos Equis Girl
President Snowballs
Zitty Girl
Bob Hylox
Na'vi Guy
Backpack Girl
Dale
Peter Malarky
Video's en trailers
Reviews & comments
Flipman
-
- 7109 berichten
- 1141 stemmen
Als ik dit plot lees, denk ik: Heeft de mogelijkheid grappig te zijn. Puur die opzet, zonder al die andere parodieën. Echter, ik weet dat Amerikanen vaak -lang niet altijd, don't shoot me- voor die extreem gemakkelijke en/of irritante 'humor' gaan als het persiflages betreft.
Bovendien, als ik zie WIE hiervoor verantwoordelijk zijn, begin ik zachtjes te huilen. Ik BEGIN zachtjes en ga steeds luider, steeds luider, nog luider en luider en luider, luider, luider....
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Dit meen je niet.. Ik vraag me af hoe lang dit duo hier nog mee doorgaat.
jimcarrey gek
-
- 412 berichten
- 395 stemmen
O god.... Dit gaat wat worden
Lijkt me echt weer zo'n: zo slecht dat het grappig is, film. A lá scary movie.
Luu4k_
-
- 12 berichten
- 112 stemmen
Ik kijk naar die muricaanse regisseurs die domme flauwe muricaanse komedies maken waarvan ze allemaal in de flop 100 staan. Als deze uitkomt geef ik hem sws een 1.0
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
''From the makers of Date Movie, Meet the Spartans & Vampires Suck!''
Goeie reclame op die poster 
Donkerwoud
-
- 8661 berichten
- 3940 stemmen
''From the makers of Date Movie, Meet the Spartans & Vampires Suck!''
Goeie reclame op die poster
Mjah, ik denk dat het inderdaad goede reclame is. Een beetje hetzelfde als bij Uwe Boll en The Asylum. Iedereen wil zien of het echt zo slecht is...
schram101
-
- 16683 berichten
- 2293 stemmen
Left4Dead
-
- 3240 berichten
- 3691 stemmen
The Hunger Games heb ik dan niet gezien maar ach deze film scheen een parodie te zijn op meerdere films. Ik was in the mood voor een parodie, of in ieder geval een luchtige komedie, maar dit is echt slecht. Zo slecht dat ik ook nog eens heb gelachen maar meer om het uitlachen van deze shit. Maar over het algemeen moest ik echt huilen om alles, hoe deze film gefinancierd is zou ik bij god niet kunnen bedenken.
Toch nog een pluspunt en dat is Maiara Walsh, mooi koppie met geweldige ogen. Helaas kan dat de score maar weinig beïnvloeden, het lelijke van de film verbleekt alle schoonheid van haar.
Toch zal dit filmpje voor een aantal wel weer prima zijn, anders zou Andre van Duin zijn oude shit vandaag de dag ook niet meer kunnen verkopen (pppffff animalcrackers
). Na de enorme domper This Is The End kan ik gerust zeggen dat ook dit eerste klas bagger is met natuurlijke puberhumor (leeftijd 9 tot 14 jaar)
freek_93
-
- 668 berichten
- 1666 stemmen
Best leuke parodie met nog best grappige momenten. Maar that's it. Echter heb ik een hele andere film gekeken dan dit verhaalte hierboven verteld. Er wordt helemaal niet gegeten tot de dood..? Het is echt een parodie op the hunger games. Precies hetzelfde. Een groep jongeren moet tot de laatste overblijft vechten tot de dood.
The Avengers, Sherlock Holmes en Harry Potter komt er allemaal maar heel even in voor.
Kan iemand mij vertellen wie die twee presentatoren waren? Ik kan er niet achter komen maar herken ze wel ergens van.
Jozz
-
- 205 berichten
- 204 stemmen
Echter heb ik een hele andere film gekeken dan dit verhaalte hierboven verteld. Er wordt helemaal niet gegeten tot de dood..?
Dat viel mij ook al op, en toch is er maar 1 film die The Starving Games heet
. Wellicht was dit het oorspronkelijke verhaal maar is het totaal iets anders geworden
.
Ik hou wel van een flauwe parodiefilm op z'n tijd, maar zoals zoveel van deze films de laatste tijd is ook deze behoorlijk middelmatig. Ik heb slechter gezien, dat moet wel gezegd worden. Daarom 2*.
gatygun
-
- 324 berichten
- 221 stemmen
Echt te slecht voor woorden, Heel overdreven humor dat gewoon pijnlijk is om aan te horen, verder gaat het helemaal nergens over.
Triest slecht.

robbie-x
-
- 13 berichten
- 483 stemmen
Het plot zoals hierboven beschreven is, is net zo onzinnig als de film zelf.
Riddierid
-
- 271 berichten
- 1007 stemmen
personen die dit laag beoordelen zijn echt allemaal mensen boven de 20 jaar. Dit moet je dan ook niet kijken dit is echt voor tieners of voor mensen met enorme droge humor. Ik heb er van genoten een dikke 3!
Donkerwoud
-
- 8661 berichten
- 3940 stemmen
Insert de recente filmhits, en je hebt een goedkope parodie die nergens scherp of grappig wil worden. Je moet wel een enorme hoeveelheid alcohol achterover hebben geslagen om hier om te kunnen lachen.
stupidcat
-
- 35 berichten
- 774 stemmen
mwaaa, verstand op nul. bloopers waren leukste.
idd 90% hunger games parodie, sherlock niet gezien,
wel avatar, annoying orange, sexy and i know it, gangnam style en The Expendables kwamen o.a. voorbij.
had meer in gezeten.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Ik vind het wel komisch. Inderdaad echt een geval verstand op -10, niet nadenken en een beetje meegaan in de flauwigheid. De films die aan bod komen vind ik zelf allemaal erg leuk, vandaar dat het ook een (overdreven) feest van herkenning was. De eerste helft was geslaagder dan de tweede, maar gelukkig was het minder tenenkrommend slecht als ik hierboven had gelezen. De -voor mij- bekende gezichten hielpen ook wel mee. Kantmiss ken ik van Desperate Housewives, Peter en Dale allebei van Pretty Little Liars. Dat maakte het voor mij waarschijnlijk ook wat draaglijker.
De roze neger (Ohhhh, bad word!) was ook wel grappig. Thor, Gandalf, Taylor Swift, The Avengers.. ze komen allemaal voorbij. Kwestie van smaak waarschijnlijk, maar ik vond het wel 1,5 uur flauw vermaak op een koude zondagmiddag.
hannes64
-
- 1926 berichten
- 5242 stemmen
Jahahahaaaa, wat Eline schrijft.........een leuke recensie.
Heb geen zin om een eigen te schrijven, maar ik ga geheel met Eline mee.
Flauw vermaak ja, meer ook niet.
lecks-almelo
-
- 75 berichten
- 0 stemmen
"verhaal draait om een groep zwaarlijvige tieners die gedwongen wordt zich dood te eten."
In hoeverre ik deze film begrepen heb (wat niet al te moeilijk was), klopt deze beschrijving niet bij wat dat ik daadwerkelijk gezien heb..
Maar als je hier op een brakke zondagmiddag zonder verwachtingen naar gaat kijken is de film prima uit te zitten, en op sommige momenten nog best vermakelijk.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8146 stemmen
Friedberg en Seltzer zijn er weer eens in geslaagd om een parodie af te leveren. Deze keer staat vooral “The Hunger Games” centraal, met daarbij ook verwijzingen naar wat andere recente films.
Het grote probleem bij dit soort films is dat het grootste gedeelte van de behoorlijke hoeveelheid grappen, die op de kijker afgevoerd worden, niet echt werken. Het is meestal flauw en niet echt leuk. Toch zitten er nog wel een aantal aardige momenten in, die de film van de allerlaagste score behoeden. Die gast in het roze, die iedere keer met boze gefronste blik zit te kijken, was best grappig. Ook de nep-Expendables waren grappig en zagen er daarnaast ook nog best goed lijkend uit. Verder zitten en nog wat spaarzame leuke momenten in, evenals de bloopers op het einde.
Gelukkig duurt het allemaal niet zo lang, is het tempo razend hoog en is dit niet eens hun slechtste film. Het had allemaal nog wel slechter gekund.
1,5*
mrklm
-
- 11374 berichten
- 9897 stemmen
1 Zit deze film uit;
2 Vind een geslaagde grap uit deze film;
3 Niet van toepassing.
djordy von trier
-
- 107 berichten
- 0 stemmen
Dit meen je niet.. Ik vraag me af hoe lang dit duo hier nog mee doorgaat.
Het laatste nieuws

Waargebeurde oorlogsfilm 'The Endless Trench' is een verscholen pareltje op Netflix

Drie Netflix Originals om te kijken na 'Blind Sherlock'

Misdaadfilm 'Catch Me If You Can' met Tom Hanks en Leonardo DiCaprio is morgen op televisie

Horrorfilm 'Bring Her Back' komt zeer binnenkort naar Netflix: 'Geld zeker waard'
Bekijk ook

Napola - Elite für den Führer
Drama / Oorlog, 2004
62 reacties

Sommer
Drama / Romantiek, 2008
6 reacties

Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie
Komedie, 2004
20 reacties

The Smurfs 2
Animatie / Komedie, 2013
83 reacties

The To Do List
Komedie / Romantiek, 2013
29 reacties

Nude Nuns with Big Guns
Thriller, 2010
95 reacties
Gerelateerde tags
parodietoilet humor
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










