• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.989 gebruikers
  • 9.370.978 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cattle King (1963)

Western | 88 minuten
2,64 14 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tay Garnett

Met onder meer: Robert Taylor, Robert Loggia en Joan Caulfield

IMDb beoordeling: 5,7 (629)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cattle King

"'RIP DOWN HIS FENCES! GUN DOWN HIS WOMAN! but then they must answer to the man who walks like a giant and fights like a fury!"

Sam Brassfield is een succesvolle veefokker in Wyoming. Zijn handel wordt bedreigd door Clay Matthews, die vee van mindere kwaliteit naar Wyoming wil drijven. Brassfield is hier natuurlijk op tegen en Matthews organiseert een knokploeg die de ranch van Brassfields buren kort en klein slaat. De buurman verdenkt Brassfield en wil hem neerschieten maar raakt hierbij zelf gewond. Als blijkt dat ook zijn geliefde door de bende onder handen is genomen, is Brassfield vastbesloten met Matthews en zijn mannen af te rekenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sam Brassfield

Johnny Quatro (Teton Ranch Hand)

Sharleen Travers

President Chester A. Arthur

Abe Clevenger (Homesteader)

Harry Travers - Sharleen's Brother

Mrs. Ruth Winters (Brassfield's Housekeeper)

Vince Bodine (Mathews' Hired Gunman)

Edwin 'Ed' Winters (Teton Ranch Foreman)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23436 berichten
  • 76920 stemmen

ARD (Cattle King, donderdag 12 januari, 0:20 uur)


avatar van madmax1

madmax1

  • 2216 berichten
  • 711 stemmen

Robert Taylor altijd solide in de western maakt hier zijn laatste MGM product.

Standaard met alle aanwezige details in deze korte western ,een cast met oudgediende waarvan de meeste er weinig futloos bij liepen ook Taylor niet in zijn beste doen ,bij herzien de moed niet opgebracht hem helemaal te laten afspelen .,B western om snel te vergeten.


avatar van Brix

Brix

  • 19675 berichten
  • 5113 stemmen

madmax1 schreef:

Robert Taylor altijd solide in de western maakt hier zijn laatste MGM product.

Dat klopt niet helemaal, want hij zou nog in andere MGM producties spelen na deze (zwakke) film.

Een van zijn allerbeste westerns moest nog komen...in 1967, namelijk : 'Return of the Gunfighter' (hoge notering op mijn eigen western-favorietenlijst)


avatar van LuukRamaker

LuukRamaker

  • 2020 berichten
  • 925 stemmen

De zoveelste verfilmde burenruzie tussen verschillende ranchers, maar zeker geen slechte. Robert Taylor maakt een film al gauw de moeite waard en draagt ook dit keer de film. Op zich weet het conflict aardig te boeien en weet deze de aandacht grotendeels wel vast te houden. De sfeer is verder prima en ook het acteerwerk liet helemaal niet zo gek veel te wensen over. Wel was de aanwezigheid van president Arthur wat overbodig en had deze niet echt een meerwaarde. Daarmee is dit eigenlijk een van de minder interessante westerns, maar bewijst die voor mij tegelijkertijd maar weer dat zelfs daaruit nog wel het nodige plezier gehaald kan worden.


avatar van mr rumson

mr rumson

  • 2170 berichten
  • 2995 stemmen

Vond deze western wat tegen vallen .

Het verhaal is nog wel aardig om te volgen maar het is allemaal vrij standaard.

Persoonlijk had ik dan ook graag iets extra´s gezien in het verhaal want nu is het wel heel zwart wit.

Het geeft mij dan ook het gevoel dat deze western eerder in de begin jaren 50 is gemaakt dan in begin jaren 60.

Ook wat actie betreft voelt deze western ouder aan dan hij is .

Er zit al niet zo gek veel actie in maar het vuurgevechtje aan het einde vond ik tegenvallen.

Richard Devon als de slechterik Vince Bodine kwam voor mij totaal niet geloofwaardig over als slechterik .

Voor mij is het dan ook Robert Taylor die deze western wat meerwaarde weet mee te geven .

Al kan ik er niet meer van maken dan een 2.,5 ster voor deze matige western.