• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.027 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kingdom Come (2014)

Horror | 97 minuten
1,71 14 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Greg A. Sager

Met onder meer: Ry Barrett, Camille Hollett-French en Jason Martorino

IMDb beoordeling: 4,3 (1.461)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kingdom Come

"They are coming for your soul."

Een aantal mensen wordt wakker in een verlaten psychiatrisch instituut van waaruit geen ontsnappen mogelijk lijkt. Ze kennen elkaar niet en weten niet hoe ze er terecht zijn gekomen. Op zoek naar een uitweg in de koude, donkere doolhof van gangen ontdekken ze dat ze niet alleen zijn in het gebouw maar op de hielen worden gezeten door iets of iemand met sinistere bedoelingen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sam Becker

Daniel Levine

Charles Monroe

Nadir Bhindra

Rachel O'Hara

Roger Jackson

Victoria Vandecape

Ceilia Scott

Gatekeeper #1

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8926 stemmen

Laat ik beginnen met te zeggen dat de film inderdaad, maar weinig originaliteit ken en dat het veel horror-clichés bezit en dus voorspelbaar is. Het uitgangspunt van de film lijkt erg sterk op de Saw-franchise; verschillende mensen die wakker worden in een verlaten gebouw, zonder kennis of herinnering van hoe ze daar terecht zijn gekomen. Echter naarmate deze film vordert, begint het duidelijk te worden dat de groep niet met iets menselijks te maken heeft, maar een bovennatuurlijke kracht die gekke spelletjes met ze speelt. Iets wat ook wel was te verwachten met titel die rechtstreeks uit het ‘Onze Vader’ is ontrokken. Er is weinig anders in de film dan de personages die door het gebouw rennen op zoek naar een uitweg. Maar ondanks aanwezige Christendomwaarde en een plot waarvan het einde gemakkelijk te raden is, zag de film er niet eens heel slecht uit. Er was wat spanning en er waren wat bloederige scenes en zelf naakt werd niet geschuwd. Ik heb vergeleken met deze film heel wat slechter werk gezien, dus het was nog best een gemakkelijke kijk maar verder ook even vergeetbaar.