• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.107 gebruikers
  • 9.378.061 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bigfoot (2012)

Sciencefiction | 89 minuten
1,46 25 stemmen

Genre: Sciencefiction

Speelduur: 89 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bruce Davison

Met onder meer: Barry Williams, Danny Bonaduce en Sherilyn Fenn

IMDb beoordeling: 2,5 (2.013)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bigfoot

"The legend is alive!"

In Zuid-Dakota wordt een Bigfoot gesignaleerd. Twee mannen - die al hun hele leven rivalen van elkaar zijn - willen de Bigfoot vangen en beginnen een zoektocht naar het wezen. Eén van hen wil de Bigfoot exploiteren en de ander wil de Bigfoot beschermen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmfan1967

filmfan1967

  • 117 berichten
  • 66 stemmen

Hier had ik me op verheugd. Bigfoot en een rol voor Alice Cooper!

Viel toch wat tegen. Met name de CGI was teleurstellend. Bij de achtervolgingen was het wonderlijk dat Bigfoot er niet in slaagde om de slachtoffers in te halen. Bigfoot was immers sneller/dynamischer dan de auto of boot die hij achtervolgde. Het zag er allemaal behoorlijk knullig uit. Meer een soort jaren '50 special effects. Een zwart wit King Kong film, maar dan ingekleurd.

Ik weet dat je van Syfy films niet veel moet verwachten (gezien het beperkte budget en de snelheid waarmee die films gemaakt worden), maar dit zakt door de ondergrens.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Bonaduce en Williams weten alles wel professioneel te verkrachten. Wat een lachwekkende oudjes zijn dat. Verlos ze a.u.b uit hun lijden. De rest is echter niet veel beter. Het zijn de gebruikelijke (budgettaire) gebreken die deze Bigfoot de opbreken, maar ditmaal niet ''verbloemd'' door een stel krankzinnige ideeën of acteurs met enige charisma. Het standaard monsterflick-procedé; en dat resulteert in één van de mindere Syfy's. Dat zegt veel..