• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.277 stemmen
Avatar
 
banner banner

The End of Love (2012)

Drama | 90 minuten
3,25 16 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Mark Webber

Met onder meer: Mark Webber en Shannyn Sossamon

IMDb beoordeling: 5,9 (1.926)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The End of Love

Een klein gezin van een moeder, vader en hun zoon treft een tragedie, waarbij de moeder overlijdt. De jonge vader en het zoontje staan er nu alleen voor en moeten daarnaast zien om te gaan met het verlies van hun geliefde vrouw en moeder.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10970 berichten
  • 2790 stemmen

avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8581 stemmen

Een goede dramafilm...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Redelijk kwaliteit (geen HD aanwezig)...

Prima achtergrond geluid

(geen Dolby Digital aanwezig)...


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5185 stemmen

Aardig drama over de beslommeringen van een alleenstaande vader en zijn kleine zoontje. Vooral de chemie tussen vader en zoon is erg overtuigend. De beelden zijn mooi en het acteerwerk is erg goed. Webber schiet alleen bij de dramatische momenten een beetje uit de bocht maar het tegenspel van Shannyn Sossamon maakt veel goed.

Speciale vermelding verdiend nog een kleine cameo van Amanda Seyfreyd. Alleen al daardoor verdiend deze film een klein pluspunt.

De kleine bijrol van Micheal Cera kan beter snel worden vergeten. Desondanks was dit een hele prettige kijkervaring.

Boven gemiddeld.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12267 berichten
  • 5513 stemmen

Aardig drama wat best realistisch oogt en zo het leven gegrepen kon zijn. Hoewel er eigenlijk niets echt bijzonders gebeurt kijkt de film zich wel lekker weg en dat komt vooral door de cast en een paar aandoenlijke scenes. Visueel mocht de film er ook wel wezen en dat komt mede op conto van het vrouwelijke schoon. Het samenspel/chemie van de drie hoofdrolspelers (Mark Webber, Issac Love en Shannyn Sossamon) is goed en verder spelen er best veel bekende acteurs en actrices in mee die een klein rolletje hebben zoals Michael Cera en de altijd fraaie Amanda Seyfried.


avatar van Serpicos

Serpicos

  • 1139 berichten
  • 4166 stemmen

Ondanks dat ik dit puur om het feit dat Michael Cera erin voorkomt heb gekeken , is het Inderdaad door de chemie tussen de karakters en omdat de film realistisch overkomt dat The End of Love de moeite waard is. Lekker kalm, maar toch hard en (een beetje) deprimerend , ik hou er soms wel van.