• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.086 stemmen
Avatar
 
banner banner

Auf der Alm, Da Gibt's Koa Sünd' (1974)

Komedie / Erotiek | 81 minuten
1,78 9 stemmen

Genre: Komedie / Erotiek

Speelduur: 81 minuten

Alternatieve titels: Kom met je Waldhoorn tussen m'n Alpen / Bottoms Up / Bouncing Boobs / There's No Sin in the Alpine Pastures

Oorsprong: West-Duitsland

Geregisseerd door: Franz Josef Gottlieb

Met onder meer: Alena Penz, Alexander Grill en Rinaldo Talamonti

IMDb beoordeling: 4,2 (367)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Auf der Alm, Da Gibt's Koa Sünd'

"It's Your Cup of TNT"

Een aantal geheim agenten strijkt neer in een bergdorp in Tirol om te speuren naar een zoekgeraakte microfilm met een geheime formule, die zich voornamelijk onder dirndlrokjes schijnt te bevinden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Herculaas

Herculaas

  • 132 berichten
  • 132 stemmen

Humor van het niveau Peppie en Kokkie met erotiek waar vandaag de dag zelfs een jongen van 14 niet meer warm van wordt. De seksscènes zijn zo slecht en flauw dat ze stiekem weer leuk zijn.

Kom met je waldhoorn tussen m'n Alpen (de titel is legendarisch) schijnt een enorme kaskraker te zijn geweest. Ik kan me met de beste wil van de wereld niet voorstellen waarom.