• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.241 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.429 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ask Any Girl (1959)

Komedie | 98 minuten
2,74 17 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Charles Walters

Met onder meer: David Niven, Shirley MacLaine en Rod Taylor

IMDb beoordeling: 6,5 (985)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ask Any Girl

"The Funniest Idea Ever...For Making a Male Into a Mate!"

Meg Wheeler (MacLaine) is een meisje van het platteland dat in New York City een rijke heer aan de haak probeert te slaan. Daartoe roept ze de hulp in van de sluwe, gladde Miles Doughton (Niven), die natuurlijk binnen de kortste keren zelf een oogje op Meg heeft.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Miles Doughton

Evan Doughton

Ross Taford

Mr. Maxwell

Jennie Boyden

Terri Richards

Refined Young Lady

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gonnie

gonnie

  • 94 berichten
  • 179 stemmen

Een jaar voor ze in een van de beste films ooit werd speelde, The Apartment van Billy Wilder, speelt MacLaine het naieve meisje Meg Wheeler die van het platteland komt naar New York op zoek naar werk en een man. Een voorspelbaar verhaal ontwikkelt zich, zonder grappige momenten (toch handig bij een comedy) in een routinematige regie. Het verhaal swingt nergens en blijft steken in verzorgde decors en een charmante MacLaine. 1959 is een van de beste filmjaren ooit, maar bracht dus ook wel degelijk nietszeggende films voort. 2 uit 5


avatar van Richard1189

Richard1189

  • 153 berichten
  • 485 stemmen

Al een tijdje geleden gezien en wat vooral bij mij in herinnering is gebleven is het spel van Shirley MacLaine. Wat een actrice en wat een mimische kwaliteiten! De andere facetten, voorspelbaarheid en te weinig grappige momenten, konden mijn herinnering aan Shirley niet doen verbleken.


avatar van MarkAjx1

MarkAjx1

  • 247 berichten
  • 16179 stemmen

Ben het meer met Gonnie eens. Weinig komedie te bespeuren. Tenzij je iemand in elkaar slaan voor een meisje grappig vind