• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.475 stemmen
Avatar
 
banner banner

Am Zin (1999)

Actie / Drama | 93 minuten
3,24 42 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titels: Running out of Time / Hidden War / 暗戰

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Johnnie To

Met onder meer: Andy Lau

IMDb beoordeling: 7,3 (6.962)

Gesproken taal: Kantonees, Engels en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Am Zin

"Let the games begin."

Een crimineel krijgt van zijn dokter te horen dat hij nog maar enkele weken te leven heeft. Met niets te verliezen besluit hij een gewaagde overval op een diamantenzaak te plegen, waarbij hij geen middel schuwt om zijn doel te bereiken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Insp. Ho Sheung-Sang

Mr. Cheung

Leung Yuen Ting

Chief Inspector Wong Kai Fai

Head of Interpol

Office Building Security Guard

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van L2K

L2K

  • 2 berichten
  • 56 stemmen

Een onderschatte HK-klassieker. Deel twee is beduidend minder.


avatar van MFEO

MFEO

  • 682 berichten
  • 38 stemmen

Leukste Johnnie To film die ik gezien heb!!!

4*


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87585 berichten
  • 12833 stemmen

Leuke To.

Het spelletje dat gespeeld wordt doet een beetje denken aan Infernal Affairs, twee kampen die speels kijken wie de beste is, terwijl het verder aardig menens is.

Je begint hier ook al duidelijk de sterktes van To te herkennen, al blijft het eerder beperkt en af en toe wat ingetogen. Gelukkig zijn de twee Lau's sterk genoeg in hun rol om zo de film verder te dragen waar hij soms een beetje in de middelmaat dreigt te vervallen.

Het steekspel is meer dan vermakelijk, visueel soms leuke touches, soundtrack niet echt apart maar ook niet vervelend. Je merkt dat de HK cinema zich weer uit het dal aan het hijsen was, deze film is daar mooi bewijs van. Een film die trouwens goed zou werken als Amerikaanse remake, gooi er wat bekende namen tegenaan en je hebt zo meer dan 2000 stemmen en een gemiddelde dat boven de 3.5* uitkomt.

Een voorbode voor To's latere (en betere) werk. Staat verder ook mooi op zichzelf, al moet je niet meteen verwachten om een meesterwerkje te ontdekken. Daarvoor is het nog net allemaal wat te gewoontjes.

3.5*


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

Vermakelijke film, dat inderdaad gedragen wordt door de beide Lau's.
Er zit wel wat leuke actie in en het was verrassend grappig te noemen iets wat ik niet verwacht had.
Bijvoorbeeld het belachelijk maken steeds van de Inspecteur door Sang en de laatste paar scènes bij de overdracht.

Dikke 3,0 sterren.


avatar van Onslaught

Onslaught

  • 591 berichten
  • 1160 stemmen

Goede film.

Verhaal is interessant. Erg wordt goed geacteerd en je krijgt voldoende actie voorgeschoteld. Ook op de soundtrack heb ik niks aan te merken.

3.5*


avatar van Insignificance

Insignificance

  • 3220 berichten
  • 5586 stemmen

Van Johnnie To, nummertje veertien alweer. Vaak stijlvol en gracieus, vooral z'n latere werk, deze is dat wat minder, maar het plezier en de spontaniteit die z'n films regelmatig kenmerken, zijn al wel volop aanwezig. Dan heb je het al snel over een lichtvoetig en ontspannen misdaadfilmpje met snufjes van diverse genres, veelal met een glimlach.

En die slaat al vrij rap over tijdens de interactie tussen de vittende onderhandelaar en z'n baas. Ideale boksbal, die Hui met z'n trouwe hondekop. En ze hebben er nog zo één. Je kan er donder op zeggen dat Lam Suet ook in zo'n (bij)rolletje voorbij komt. Gaandeweg zijn het beide Lau's die het meeste gewicht van de film op zich nemen.

Een min of meer speelse strijd van een tweetal, die aan verschillende kanten van de wet staan en elkaar toch ergens weten te vinden. Het taxiritje is een blikvanger, er is sowieso veel aan de hand en zo is de film bijna altijd onderweg. Het dramatische boogje werkt wat minder, maar af en toe staren naar Yoyo Mungs blikken is allesbehalve een straf.


avatar van Basto

Basto

  • 11916 berichten
  • 7396 stemmen

Komt 25 juli uit op blu ray bij Eureka, samen met deel 2.


avatar van frolunda

frolunda

  • 1115 berichten
  • 4599 stemmen

Onderhoudende en inventieve film van de uit Hong Kong afkomstige regisseur Johnnie To, die in deze fase van zijn carrière (1999) al redelijk op weg was naar zijn later zo kenmerkende stijl vol elegantie en raffinement.

Running out of Time is het wat at betreft misschien nog niet helemaal maar, mede door het sterke 'leading' duo van Andy Lau en Lau Ching-wan komt To hier al een heel eind.

Het verhaal over een ongeneeslijk zieke crimineel die een kat en muis spel speelt met een gerenommeerde politie onderhandelaar wordt vrij origineel en stijlvol uitgewerkt. Vooral de komische elementen van Running out of Time komen goed naar voren, iets waar de rol van Shiu Hung Hui als de constant in de stress schietende meerdere van de politie onderhandelaar Lau Ching-wan een groot aandeel in heeft, terwijl op het drama vlak wel wat mogelijkheden onbenut blijven.

Hoe dan ook de film verveelt geen moment, kent tal van prima scenes en het zichtbare spelplezier van de twee hoofdrol spelers geeft het allemaal nog wat extra glans. Net als het mooie, en voor mij bevredigende einde.

Dat gaat allemaal wel wat ten koste van de geloofwaardigheid maar daar lijkt me het To hier niet echt om te doen.

Blijft over een niet alleen erg vermakelijke maar ook goede film.


avatar van Basto

Basto

  • 11916 berichten
  • 7396 stemmen

Leuke vlotte misdaadfilm. Stijlvol zoals altijd bij To. Het tempo ligt hoog en in 90 minuten worden we regelmatig op originele wijze op het verkeerde been gezet.

Kleine 4*