• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.241 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.429 stemmen
Avatar
 
banner banner

Loverboy (2011)

Drama | 94 minuten
2,43 14 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Roemenië

Geregisseerd door: Cãtãlin Mitulescu

Met onder meer: George Pistereanu, Ada Condeescu en Ion Besoiu

IMDb beoordeling: 6,0 (1.959)

Gesproken taal: Roemeense

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Loverboy

De 20-jarige Luca verleidt vrouwen om ze daarna door te geven aan een prostitutienetwerk. Maar Luca wordt verliefd op een van zijn potentiële slachtoffers; het is zomer langs de Donau in Hârşova, de mooie auto's rijden rond en de vrouwen bruinen in de zon. En het meisje Veli besluit van huis weg te lopen... recht in de armen van Luca. Liefde op het eerste gezicht was nog nooit zo gevaarlijk.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Centraal in deze film staan niet de slachtoffers, maar de loverboy zelf. Film wordt eigenlijk pas interessant wanneer ongeveer halverwege het meisje Veli ten tonele verschijnt. Daarvoor is het een rommelig verhaal over het onverschillige gedrag van een gevoelloze, zgn. “stoere” jongeman. Vreemd dat de politie geruisloos uit het verhaal verdwijnt. Mijn advies: opsluiten dit soort lui en vergeten waar je sleutel weggelegd hebt!

Ik vind de gelijknamige televisiefilm van Lodewijk Crijns uit 2003 een stuk beter.