• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.371.024 stemmen
Avatar
 
banner banner

Humans versus Zombies (2011)

Horror / Sciencefiction | 105 minuten
1,70 10 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: HvZ

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brian T. Jaynes

Met onder meer: Melissa Carnell en Frederic Doss

IMDb beoordeling: 3,9 (1.533)

Gesproken taal: Duits en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Humans versus Zombies

"The infection has begun."

Een groep studenten op zomerkamp worden blootgesteld aan een dodelijk virus, een organisme dat zich snel verspreid door menselijk contact. De geïnfecteerden worden gedreven door een onstilbare honger naar mensenvlees. Als ze naar huis keren, verspreiden ze de infectie over hun klasgenoten en andere nietsvermoedende burgers. Steeds meer studenten vallen ten prooi aan het virus hetgeen uiteindelijk leidt tot een epidemie. Temidden van de chaos brengt een beveiliger, die geobsedeerd is door complottheorieën, een groep studenten in veiligheid. Samen met een kleine groep burgers gaan ze op zoek naar meer overlevenden in een poging de bron van het virus te ontdekken en zo te wereld te redden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10970 berichten
  • 2790 stemmen

avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Looking good


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Trailer 3

Zin in. Geweldig fenomeen om een film over te maken. Tijdens mijn uitwisselingsproject in Baltimore ook gedaan, maakt het nog leuker. En Christine Quinn die eindelijk nu eens mag gaan killen in plaats van gekilled wordt. Al wat foto's van haar gehad via twitter, zombiedesign ziet er zeer aardig uit .


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Release is in februari, goed nieuws .


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Heel erg jammer...

Het concept is erg leuk bedacht alleen de uitwerking was in en in triest!!!

Acteerwerk is ver beneden peil als ook de manier van filmen en SFX.

De soundtrack is wel weer heel erg leuk (klinkt lekker).

Gore is wel lekker aanwezig maar ziet er niet goed uit (erg nep).

Ook het gebruik van knappe acteurs kan het geheel echt niet redden.

Ik kan er niet meer voor geven dan een 0,5*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Spijtig.

Begint nog vrij aardig. Uiteraard met één van de meest veelbelovende scream queens die het indy circuit kent. Maar Christine zal zichzelf niet zijn als ze eerst het loodje moet leggen. Zoals altijd. En zoals altijd doet ze dat in een bikini. Ook dat ze het HvZ concept erbij pakken is leuk.

Uitermate low budget productie natuurlijk maar het steekt allemaal wel goed in elkaar. Wat leuke vondsten, ziet er qua beeldkwaliteit niet verkeerd uit, zeer acceptabele gore en een cast die voor geen meter kan acteren. Wat ook nog lekkere over the top personages oplevert.

HvZ is best genietbaar, probleem is dat het op een gegeven moment wel klaar is. Wel overduidelijk dat Jaynes een liefhebber is maar qua creativiteit brengt ie veel te weinig. De koek raakt tegen het eind in een rap tempo op en duurt gewoon veel te lang.

Aardige onafhankelijke standaard oefening wat betreft het zombie thema. Maar haalt het echt niet bij Bloodlust Zombies van vorig jaar. Die deed veel meer goed, al hadden die wel een grote troef cast wise.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Toch eens naar op zoek gaan...


avatar van weerwolf79

weerwolf79

  • 319 berichten
  • 1190 stemmen

Prima vermaakt met de film origineel begin je ziet weer eens waar de uitbraak vandaan komt, goed het acteer werk kan beter maar heb vele malen slechtere films gezien, helaas rennen hier de zombies ook weer.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Zombies van het type supersnel en oerdom.

Uiteraard, zoals te verwachten, brak acteerwerk en soms totaal idiote handelingen.

Het ergste vond ik wel de vele ellenlange en zinloze dialogen.

De gore was dan wel bij vlagen vrij goed, maar dan ook het enige lichtpunt van de film.

1,5*