• 15.800 nieuwsartikelen
  • 178.292 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.089 gebruikers
  • 9.376.855 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Good Doctor (2011)

Drama / Thriller | 93 minuten
2,72 61 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lance Daly

Met onder meer: Orlando Bloom, Riley Keough en Taraji P. Henson

IMDb beoordeling: 5,5 (7.656)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Good Doctor

"Do no harm."

Dr. Martin Ploeck (Orlando Bloom) is zijn hele leven al op zoek naar respect. Dan ontmoet hij de 18-jarige patiënte Diane (Riley Keough) die lijdt aan een nierinfectie. Zij krijgt van haar vader steun en het zelfvertrouwen dat zij nodig heeft. Echter, wanneer haar gezondheid begint te verbeteren, vreest Martin haar te verliezen en begint hij te knoeien met haar behandeling om haar in het ziekenhuis te houden, dicht bij hem.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Number23

Number23

  • 8638 berichten
  • 5681 stemmen

Orlando Bloom in een klein, onbekend filmpje die hij zelf ook heeft geproduceerd.

Tis verfrissend om hem eens niet als stoere piraat of lenige elf in harnas te zien. In deze film speelt hij namelijk een erg onzekere jongeman die niet echt wordt erkend door zijn omgeving.

Orlando doet het aardig, zo'n rol ligt hem op zich wel, maar meer ook niet. De rest van de cast is niet zo bijster bijzonder. Pena speelt vervelend en ook Simmons laat zijn kop even zien in een vervangbare rol.

Verhaal is op zich boeiend, maar wordt niet zo gebracht. Middenmotertje.


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Een film die in het begin lekker beklemmend is, maar uiteindelijk stuikeld over (in mijn ogen) overdreven personages (mannelijke verpleegkundige) en een rommelig verhaal.

Zoals hierboven ook al beschreven is doet Orlando het toch wel goed, maar de tegenspelers doen het niet allemaal even sterk.

Het feit dat de film abrupt afloopt kon mij niet zo heel erg bekoren, had het toch gaag iets meer afgerond gezien.

Tja, een thriller van matig niveau waarvan het verhaal me wel wist te boeien maar alles eromheen niet.

Van mij niet meer dan een 2,5*


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goede drama/thriller film...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Perfect achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital 5.1)...

Redelijk HD kwaliteit breedbeeld

(soms geruis)...