• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.885 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.943 gebruikers
  • 9.369.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

Across the Tracks (1990)

Drama | 100 minuten
2,89 18 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sandy Tung

Met onder meer: Ricky Schroder, Brad Pitt en Carrie Snodgress

IMDb beoordeling: 5,8 (2.984)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Across the Tracks

Als Billy van de tuchtschool weer thuis komt, is het leven voor hem niet meer hetzelfde als daarvoor. Hij is nu een outsider. En hij zal moeten kiezen, zijn eigen leven moeten leiden. Maar er wordt van alle kanten druk op hem uitgeoefend door zijn oude maatje, die hem weer op het slechte pad probeert te brengen. Zijn broer Joe is in alle opzichten het tegengestelde van Billy. Het komt dan ook tot een harde confrontatie tussen de beide broers. De atletiekbaan is de plek waar hun rivaliteit uiteindelijk wordt beslist.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van soboer

soboer

  • 359 berichten
  • 293 stemmen

Een juweeltje.


avatar van ags50

ags50

  • 778 berichten
  • 7426 stemmen

Vroege film van Brad Pitt (terwijl qua aftiteling Rick Schroder het eerst wordt genoemd) die toen 27 à 28 jaar was maar met gemak een jongen van een jaar of 18 speelt. Verhaal zit redelijk goed in elkaar en toch had men beter moeten letten op echte renners: 1) vlak voor de finish kijk je niet naast je wie daar rent maar recht voor je uit en 2) je gebruikt geen nieuwe schoenen zo uit de doos in de wedstrijd maar loopt ze eerst in.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9949 berichten
  • 4645 stemmen

Een sympathieke jeugdfilm over de band tussen twee broers die een talent hebben voor sprinten. Moet het vooral hebben van een bovengemiddeld samenspel tussen Pitt en Schroder want alle overige personages stellen niet zoveel voor. Dit moet wel de vroegste film met Pitt in een lead zijn die ik heb gezien. Eerst focust de film op Billy (Schroder) die zijn leven terug op de rails probeert te krijgen na een jaar jeugdgevangenis, daarna op Joe (Pitt) die innerlijk strijdt met onzelfzekerheid over zijn sprintcapaciteiten wanneer blijkt dat zijn broer misschien de betere renner is. Het nodige familiale drama komt er ook bij kijken maar overheerst niet te zwaar.