• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.277 stemmen
Avatar
 
banner banner

Der Unhold (1996)

Drama | 118 minuten
2,91 11 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titel: The Ogre

Oorsprong: Duitsland / Frankrijk / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Volker Schlöndorff

Met onder meer: John Malkovich, Gottfried John en Marianne Sägebrecht

IMDb beoordeling: 6,8 (2.783)

Gesproken taal: Engels, Frans, Duits, Hebreeuws, Latijn en Russisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Der Unhold

Fransman Abel Tiffauges houdt van kinderen en wil ze beschermen tegen volwassenen. Vals beschuldigd van het molestreren van een kind moet hij als soldaat dienen in de Tweede Wereldoorlog, maar hij wordt al snel gevangen genomen door de vijand. Hij wordt door de Duitsers gebruikt als trainingsleider voor een nazi kamp in het Kaltenborg kasteel. Tiffauges is hier gelukkig mee, omdat hij voor de Duitse kinderen kan zorgen, maar moet leven met het feit hij de vijand helpt bij hun strijd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Count von Kaltenborn

Chief Forester

Fieldmarshall Hermann Göring

SS Officer Raufeisen

Professor Blättchen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9953 berichten
  • 4646 stemmen

Oorlogsdrama met Malkovich in een mindere rol. Hij speelt, net als in Of Mice and Men, een zwijgzame freak die volgzaam een pad volgt in zijn leven en genoegzaam zijn lot aanvaardt. Hij ronselt kinderen voor de Hitlerjugend, niet met slechte bedoelingen, maar omdat hij denkt dat hij zo kinderen helpt en kan beschermen . De wijze van vertellen is droog en prozaisch en met een gebrek aan echte dramatische momenten. In andere bewoordingen : het heeft me nergens weten te raken. De film komt met weinig interessants op de proppen : een karikatuur van Göring, een hoofdpersonage dat plat en onuitgewerkt blijft en enkele bijbelse verwijzingen naar de Heilige Christoffel over boete. Allemaal niet genoeg om te overtuigen. Een kleine mislukking dit curiosum.