Eaters (2011)
Genre: Horror
Speelduur: 94 minuten
Oorsprong:
Italië
Geregisseerd door: Luca Boni en Marco Ristori
Met onder meer: Guglielmo Favilla
IMDb beoordeling:
4,0 (1.537)
Gesproken taal: Italiaans
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Eaters
"A New Race Is Rising"
De wereld wordt na een dodelijke allesvernietigende epidemie beheerst door zombies. Drie mannen - zombiejagers Igor en Alen en de wetenschapper Gyno - zitten opgesloten in een fort dat omgebouwd is tot onderzoekscentrum en schuilplaats. Hier proberen ze er achter te komen wat er is gebeurd met het menselijke ras.
Externe links
Acteurs en actrices
Video's en trailers
Reviews & comments
Voodoo
-
- 191 berichten
- 177 stemmen
net trailer gezien op youtube, ziet er wel goed uit voor een italiaanse film
Lexcoaster
-
- 1268 berichten
- 1222 stemmen
net trailer gezien op youtube, ziet er wel goed uit voor een italiaanse film
Voor een Italiaanse film!?
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
De trailer ziet er cool uit. Kan een verrassend goed filmpje zijn.
Eéntje om in de gaten te houden.
mikey
-
- 28986 berichten
- 5138 stemmen
Zombies? Een fort? Vermoeiend allemaal. Ik ga maar stoppen met nieuwe horrorfilms. Het zijn slechts herhalingen.
Prudh
-
- 3124 berichten
- 1874 stemmen
Een plot als deze klinkt te cool juist. De hele wereld is vergaan, zombiejagers (holy SHIT ik wil ook een zombiejager zijn!!), verschansen in een fort met steeds de kans dat de zombies binnenkomen, schuilplekken zoeken, bloed, angst en viezigheid. Leuk! Voor een Italiaanse film kan dit misschien nog wel wat worden 
Wait what? Uwe Boll Presents? En "The pope shot himself in the head this morning. He left a note saying: "I don't want to come back." Yes!
jarno1975 (moderator series)
-
- 10971 berichten
- 2790 stemmen
Ik lees net dat deze film geproduceerd is door Uwe Boll.
megaman
-
- 1484 berichten
- 229 stemmen
Wel tof dat er een moderne Italiaanse zombiefilm aan komt. Ik heb nog niet de kans gekregen om Bruno Mattei's Island of the Living Dead uit 2006 te bekijken aangezien deze alleen beschikbaar is via Amazon.de. Probleem is namelijk dat ik geen Creditkaart heb en zo geld overboeken is helaas geen optie. Any way, de trailer van Eaters zag er wel tof uit opzich alleen vind ik het jammer dat de Italianen niks meer doen met hun versie van het zombiegenre. Namelijk de surreaistische zombiefilm die we kennen van Lucio Fulci. De zombies in Eaters zien er precies zo uit als in de remake Dawn of the Dead, inclusief de schichtige beelden. Graag had ik bijvoorbeeld de rottende zombies van Fulci's Zombi 2 weer terug gezien. Eaters lijkt zo weer de zoveelste moderne zombieflick te gaan worden. Maar ik ga hem hoe dan ook bekijken als hij uitkomt
.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Uwe Boll presents..
een teleurstelling. Een zombie flick vol met schitterende gore fx en...uuhm...tsja. Verder te standaard, eigenlijk. De sfeer is prima, het voelt bijzonder smerig aan allemaal. Echter kiest het geen duidelijke righting, is het serieus..is het dat niet? Who knows, ben benieuwd hoe de rest het oppikt.
Had het toch anders verwacht. Iets minder gezanik en iets meer fout vermaak, echter ervaar ik dit als de zoveelste semi-serieuze zombiefilm die het genre niet opnieuw uit probeert te vinden maar juist in dezelfde valkuilen dondert.
En dat is zonde, want op papier lijkt dit toch beter dan dat. Het is prima voer voor de zombieliefhebber, waar ik in dit geval gelukkig onder val, maar een publiek op de tweede rij hoeft het niet te bereiken. Nogmaals; jammer! Had enorm hoge verwachtingen en die worden nu slechts op één vlak helemaal waar gemaakt.
stinissen (crew films & series)
-
- 23442 berichten
- 76929 stemmen
Pulp productie en van een bedenkelijk niveau.
Mitchy.
-
- 46 berichten
- 41 stemmen
Hmmm.. zit toch wel te twijfelen of ik deze zal aanschaffen.
Onderscheid deze zombie-''slasher'' zich van anderen en is 'ie wel uit te zitten?
Gaarne een reactie.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Nee, het is fanvoer.
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Italiaanse Horrorfilm met flinterdun verhaal over een wereld vol zombies, veel gore en redelijke make-up maar zeer weinig inhoud.
Voorlopig mijn laatste Uwe Boll film: na "Blubberella" en "Bloodrayne: The Third Reich", maakt deze film "Eaters" dat geldt drie maal is scheepsrecht.
De buitenkant van de film is nog wel aardig blijkbaar, je trapt er zo in:
Die trailer
Dit wordt geweldig!
Best vette trailert!
Hele coole poster
Uwe Boll presents..
een teleurstelling....
En toch nog een 3.5 * geven ???!!!! Hoezo hoge cijfers voor de regisseur ipv voor de film.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Waar baseer je dat nou weer op? Heb een heel verhaal opgehangen aan de film en je haalt er iets uit wat er helemaal niets mee te maken heeft..
Daarnaast kan een 3,5 natuurlijk gewoon een teleurstelling zijn, moet ook niet moeilijk te begrijpen zijn.
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Bij mij was de teleurstelling helaas iets groter. De verwachtingen waren, net zoals bij de meeste, behoorlijk hoog. Zeker na het zien van de trailer. Maar helaas zitten daar de beste stukken al in.
Visueel is de film best goed met een vies grauw sfeertje en de special effects zijn verbluffend, zeker als je weet dat het budget erg laag was.
En dat is leuk, maar als er verder weinig te genieten is heb je er nog niks aan. Er is erg weinig actie en je zit vooral te luisteren naar veel saaie gesprekken en een kutverhaaltje.
JordyCapitated // Horror Cinema: Eaters (2010) - jordycapitated.blogspot.com
jordandejong
-
- 4772 berichten
- 1431 stemmen
Één van de slechtste films die ik ooit heb gezien.
Verwachte hier veel van, mede door de cover en door andere goede titels uit de Italiaanse horror cinema.
Uiteindelijk blijkt het een verschrikkelijke saaie k*t film te zijn.
Ik lees hier berichten die de film credit geven voor de gore en sfeer. Ik vond de gore niet veel bijzonders, al was elk bloedspatje in de film een opwinding omdat je dan even afbent van dat verschrikkelijk saaie Italiaanse gebrabbel.
Niet veel meer over te zeggen.
Veel Italiaans gelul en weinig bijzondere gore.
Boeikens
-
- 4467 berichten
- 5319 stemmen
Nee, het is fanvoer.
Ik ben fan en ik ben benieuwd 
TinkerTex
-
- 312 berichten
- 312 stemmen
Pluspunten zijn het sfeervolle camerawerk, de fraaie make-up en special effetcs, waar nauwelijks CGI aan te pas komt. Er zitten een aantal fraaie kills in.
Het kan de film niet redden, want het plot boeit voor geen meter. Een hoop oninteressant gelul, lamme actie en een lilliputter als Hilter look-a-like. Ik zat al na een kwartier op mijn horloge te kijken. Een herleving van de Italiaanse pulpfilm? Dacht van niet...
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Neen, boeide mij totaal niet. Veel saaie dialogen, traag, vervelend ( het vertrek met de auto waar maar geen eind aan wilt komen)
, slappe actie, weinig beleving, oninteressante personages en totaal niet sfeervol. 2/10
Boeikens
-
- 4467 berichten
- 5319 stemmen
Gore zombie-splatter. I Love It 
Deed aanvankelijk nogal denken aan Day of the Dead.
Uiteraard geen topper en er zitten wel wat FX-foutjes in maar de gore is heerlijk, wat voor dit genre toch belangrijk is, en er zit zelfs een goede dosis humor in.
3*
Het laatste nieuws

Team van HBO Max blijft ook na overname Netflix gewoon bestaan

Misdaadserie 'Memory of a Killer' trekt de aandacht: 'Keerpunt voor Dempsey'

Kijkcijferhits op Netflix: deze tien films worden nu goed bekeken

Nu op Netflix: documentaireserie over Take That vanaf vandaag beschikbaar
Bekijk ook

Kerd Ma Lui
Actie, 2004
32 reacties

Rampage
Actie / Drama, 2009
342 reacties

Ao, le Dernier Néandertal
Drama, 2010
15 reacties

Goemon
Actie / Drama, 2009
45 reacties

Subconscious Cruelty
Horror / Experimenteel, 1999
43 reacties

Amphibious 3D
Horror, 2010
42 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

