• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.156 acteurs
  • 199.035 gebruikers
  • 9.373.452 stemmen
Avatar
 
banner banner

Eaters (2011)

Horror | 94 minuten
1,76 73 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Luca Boni en Marco Ristori

Met onder meer: Guglielmo Favilla

IMDb beoordeling: 4,0 (1.537)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Eaters

"A New Race Is Rising"

De wereld wordt na een dodelijke allesvernietigende epidemie beheerst door zombies. Drie mannen - zombiejagers Igor en Alen en de wetenschapper Gyno - zitten opgesloten in een fort dat omgebouwd is tot onderzoekscentrum en schuilplaats. Hier proberen ze er achter te komen wat er is gebeurd met het menselijke ras.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Voodoo

Voodoo

  • 191 berichten
  • 177 stemmen

net trailer gezien op youtube, ziet er wel goed uit voor een italiaanse film


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10971 berichten
  • 2790 stemmen

avatar van Lexcoaster

Lexcoaster

  • 1268 berichten
  • 1222 stemmen

Voodoo schreef:

net trailer gezien op youtube, ziet er wel goed uit voor een italiaanse film

Voor een Italiaanse film!?


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

De onwetendheid inderdaad...


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

De trailer ziet er cool uit. Kan een verrassend goed filmpje zijn.

Eéntje om in de gaten te houden.


avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5138 stemmen

Zombies? Een fort? Vermoeiend allemaal. Ik ga maar stoppen met nieuwe horrorfilms. Het zijn slechts herhalingen.


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Een plot als deze klinkt te cool juist. De hele wereld is vergaan, zombiejagers (holy SHIT ik wil ook een zombiejager zijn!!), verschansen in een fort met steeds de kans dat de zombies binnenkomen, schuilplekken zoeken, bloed, angst en viezigheid. Leuk! Voor een Italiaanse film kan dit misschien nog wel wat worden

Wait what? Uwe Boll Presents? En "The pope shot himself in the head this morning. He left a note saying: "I don't want to come back." Yes!


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Hehe, toffe titel.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Die trailer Dit wordt geweldig!


avatar van Dimanto

Dimanto

  • 16 berichten
  • 15 stemmen

COOLLLL


avatar van pierrrke

pierrrke

  • 394 berichten
  • 1468 stemmen

lijkt me gruwelijk goed


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Vette poster hier kijk ik naar uit


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Hele coole poster


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Waneer komt deze nou eigenlijk uit ?


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10971 berichten
  • 2790 stemmen

Ik lees net dat deze film geproduceerd is door Uwe Boll.


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Kan niet wachten


avatar van Fortune

Fortune

  • 4315 berichten
  • 2772 stemmen

Best vette trailert!


avatar van megaman

megaman

  • 1484 berichten
  • 229 stemmen

Wel tof dat er een moderne Italiaanse zombiefilm aan komt. Ik heb nog niet de kans gekregen om Bruno Mattei's Island of the Living Dead uit 2006 te bekijken aangezien deze alleen beschikbaar is via Amazon.de. Probleem is namelijk dat ik geen Creditkaart heb en zo geld overboeken is helaas geen optie. Any way, de trailer van Eaters zag er wel tof uit opzich alleen vind ik het jammer dat de Italianen niks meer doen met hun versie van het zombiegenre. Namelijk de surreaistische zombiefilm die we kennen van Lucio Fulci. De zombies in Eaters zien er precies zo uit als in de remake Dawn of the Dead, inclusief de schichtige beelden. Graag had ik bijvoorbeeld de rottende zombies van Fulci's Zombi 2 weer terug gezien. Eaters lijkt zo weer de zoveelste moderne zombieflick te gaan worden. Maar ik ga hem hoe dan ook bekijken als hij uitkomt .


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Uwe Boll presents..

een teleurstelling. Een zombie flick vol met schitterende gore fx en...uuhm...tsja. Verder te standaard, eigenlijk. De sfeer is prima, het voelt bijzonder smerig aan allemaal. Echter kiest het geen duidelijke righting, is het serieus..is het dat niet? Who knows, ben benieuwd hoe de rest het oppikt.

Had het toch anders verwacht. Iets minder gezanik en iets meer fout vermaak, echter ervaar ik dit als de zoveelste semi-serieuze zombiefilm die het genre niet opnieuw uit probeert te vinden maar juist in dezelfde valkuilen dondert.

En dat is zonde, want op papier lijkt dit toch beter dan dat. Het is prima voer voor de zombieliefhebber, waar ik in dit geval gelukkig onder val, maar een publiek op de tweede rij hoeft het niet te bereiken. Nogmaals; jammer! Had enorm hoge verwachtingen en die worden nu slechts op één vlak helemaal waar gemaakt.

Tony's Cinema Trash: Eaters (2010) - tonypulp.blogspot.com


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23442 berichten
  • 76929 stemmen

Pulp productie en van een bedenkelijk niveau.


avatar van Mitchy.

Mitchy.

  • 46 berichten
  • 41 stemmen

Hmmm.. zit toch wel te twijfelen of ik deze zal aanschaffen.

Onderscheid deze zombie-''slasher'' zich van anderen en is 'ie wel uit te zitten?

Gaarne een reactie.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Onderscheid deze zombie-''slasher'' zich van anderen

Nee, het is fanvoer.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Italiaanse Horrorfilm met flinterdun verhaal over een wereld vol zombies, veel gore en redelijke make-up maar zeer weinig inhoud.

Voorlopig mijn laatste Uwe Boll film: na "Blubberella" en "Bloodrayne: The Third Reich", maakt deze film "Eaters" dat geldt drie maal is scheepsrecht.

De buitenkant van de film is nog wel aardig blijkbaar, je trapt er zo in:

jeroentjuhhhhh schreef:

Die trailer Dit wordt geweldig!

Fortune schreef:

Best vette trailert!

606 schreef:

Hele coole poster

jeroentjuhhhhh schreef:

Uwe Boll presents..

een teleurstelling....

En toch nog een 3.5 * geven ???!!!! Hoezo hoge cijfers voor de regisseur ipv voor de film.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Waar baseer je dat nou weer op? Heb een heel verhaal opgehangen aan de film en je haalt er iets uit wat er helemaal niets mee te maken heeft..

Daarnaast kan een 3,5 natuurlijk gewoon een teleurstelling zijn, moet ook niet moeilijk te begrijpen zijn.


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Bij mij was de teleurstelling helaas iets groter. De verwachtingen waren, net zoals bij de meeste, behoorlijk hoog. Zeker na het zien van de trailer. Maar helaas zitten daar de beste stukken al in.

Visueel is de film best goed met een vies grauw sfeertje en de special effects zijn verbluffend, zeker als je weet dat het budget erg laag was.

En dat is leuk, maar als er verder weinig te genieten is heb je er nog niks aan. Er is erg weinig actie en je zit vooral te luisteren naar veel saaie gesprekken en een kutverhaaltje.

JordyCapitated // Horror Cinema: Eaters (2010) - jordycapitated.blogspot.com


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

Één van de slechtste films die ik ooit heb gezien.

Verwachte hier veel van, mede door de cover en door andere goede titels uit de Italiaanse horror cinema.

Uiteindelijk blijkt het een verschrikkelijke saaie k*t film te zijn.

Ik lees hier berichten die de film credit geven voor de gore en sfeer. Ik vond de gore niet veel bijzonders, al was elk bloedspatje in de film een opwinding omdat je dan even afbent van dat verschrikkelijk saaie Italiaanse gebrabbel.

Niet veel meer over te zeggen.

Veel Italiaans gelul en weinig bijzondere gore.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5319 stemmen

Tonypulp schreef:

Nee, het is fanvoer.

Ik ben fan en ik ben benieuwd


avatar van TinkerTex

TinkerTex

  • 312 berichten
  • 312 stemmen

Pluspunten zijn het sfeervolle camerawerk, de fraaie make-up en special effetcs, waar nauwelijks CGI aan te pas komt. Er zitten een aantal fraaie kills in.

Het kan de film niet redden, want het plot boeit voor geen meter. Een hoop oninteressant gelul, lamme actie en een lilliputter als Hilter look-a-like. Ik zat al na een kwartier op mijn horloge te kijken. Een herleving van de Italiaanse pulpfilm? Dacht van niet...


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Neen, boeide mij totaal niet. Veel saaie dialogen, traag, vervelend ( het vertrek met de auto waar maar geen eind aan wilt komen) , slappe actie, weinig beleving, oninteressante personages en totaal niet sfeervol. 2/10


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5319 stemmen

Gore zombie-splatter. I Love It

Deed aanvankelijk nogal denken aan Day of the Dead.

Uiteraard geen topper en er zitten wel wat FX-foutjes in maar de gore is heerlijk, wat voor dit genre toch belangrijk is, en er zit zelfs een goede dosis humor in.

3*